1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Sroga orka

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez pampalini, 30 Sierpień 2012.

1. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 383
    Może nie jest to orka jako błyskotliwe riposty, ale spokojna, rzeczowa rozmowa, w której prowadzący po prostu kulturalnie obalił wszystkie tezy etatysty. No ja nie byłbym w stanie wytrzymać cierpliwie bzdur tego grubasa i bym mu napyskował.
    Kokesh działa niczym Sokrates ;)

2. father Tucker

Polubienia:
    5 383
    Znany już na naszym forum kapuś z Powiśla paweł bosky - nadający na pijących piwo wystąpił w TAK czy NIE. i o ile adwersarz był spolegliwy, to Szeląg w końcu nie wytrzymał - od 13m50s :

----edytowałem, bo zapomniałem zasad gramatycznych pisania nazwisk kapusiów----

Ostatnia edycja: 13 Wrzesień 2014
  3. senkelp

senkelp Member

Polubienia:
    48
    Spróbowałby tylko zrobić oficjalnie zdjęcie nawet nie grupce, ale jednemu czy dwóm kibicom pijących piwo nad Wisłą czy gdziekolwiek indziej, taki by dostał wpierdol, że na najbliższe parę lat odechciałoby mu się czynu społecznego. Wielka mi kurwa odwaga fotografować gimnazjalistów czy podpite laski. Tani cwaniaczek na pokaz.

4. father Tucker

Polubienia:
    5 383
    ale plus z tego taki, że już cztery razy wpierdol dostał, chociaż nie powiedział, czy to w trakcie jego "akcji" czy ogólnie przez całe życie. Teraz, jak jego gęba stała się rozpoznawalna, to spokojnie może się wyprowadzić z Powiśla, bo go kurwa ktoś zajebie

5. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 853
  6. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 040
    JBWA przypomniało mi dzisiaj niegdysiejszą orkę exnacjolo Romana Giertycha. Kurcze, to jest mistrzostwo wesołego politycznego rzemiosła. Czemu Krul i jego pomagierzy tak nie mogą?

7. pampalini

Polubienia:
    6 040
    OMG, mam wrażenie, jakby zabierał dziecku tornister. Jakaś taka niesportowa ta debata - niedopasowane kategorie intelektualne, czy coś. Chyba są jakieś bardziej ogarnięte feministki. Na plus zapisuję jej, że w obliczu klęski kapituluje, zamiast się oburzać i obrażać.

Crov i aluzci lubią to.
  8. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 252
    Pamp, on ją zaprosił, bo wywieszała mu przed chatą tabliczki typu "Stop White Supremacy!"

9. Crov

Crov Well-Known Member

Polubienia:
    1 427
    Wrzucam tu, bo nie bardzo wiem gdzie. To nie jest do końca sroga orka, w sensie Hitchens nie jest tutaj szczegolnie brutalny, ale ciekawie tlumaczy dlaczego kobiety są mniej zabawne i rzadziej są zabawne:

10. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 066
    Hmm, waham się, czy poniższe zasługuje na ten wątek, ale niech będzie. ;)

Putin mówi, jak jest:

imho, już sam punkt pierwszy na początku, to polityczno-marketingowy majstersztyk. :)

11. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    3 794
    Może i facet jest zamordystyczną władczą świnią, ale chyba jest dobry w te klocki... zachodni politycy przy Wołodii to banda chłopców w krótkich spodenkach. Ciekawe co by się stało gdyby Putin mógł rozgrywać potencjałem o skali USA.

12. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 476
  13. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 540
    Zatkało mnie. Nie znam gościa (pierwsze słyszę!) ale za chiny nie wszedłbym już z nim w publiczną dyskusję...

14. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 066
    To nie ten, co kiedyś zmasakrował obamę? ;)

15. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    5 801
    Jest pierwszym chirurgiem który skutecznie rozdzielił bliźnięta syjamskie połączone głowami. :p

16. jkruk2

jkruk2 A fronte praecipitium a tergo lupi

Polubienia:
    2 019
    Lubię go, ale jest zawsze jakieś ale:
    • jest przeciwko legalizacji marihuany
    • jest zwolennikiem kreacjonizmu (wywodzi się z sekty, która wierzy w literalne odczytanie Biblii) i krytykiem teorii ewolucji
    • popiera publiczną edukację

Non Serviam i father Tucker lubią to.
  17. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 540
    Przecież to konserwatywny republikanin, sądze że bliżej mu do PiSu niz libertarianizmu, zawsze mnie dziwią troche takie "oczekiwania" w stylu no tak, ale przecież.. Nie uśmiałem sie dlatego że jest libem, ale dlatego że robi wrażenie całkiem inteligentnego i potrafi ripostować, a o tym jest wątek

18. jkruk2

jkruk2 A fronte praecipitium a tergo lupi

Polubienia:
    2 019
    To może jeszcze napiszę za co go lubię:
    • zna się na budowie i pracy mózgu i rozumie, że mózg ze swoją niepowtarzalną budową jest podstawą indywidualizmu
    • ergo: wysoko ceni indywidualizm (→odpowiedź 10 latkowi)
    • jest pro gun...
    • fajnie, spokojnie gada (jak sam twierdzi, osiągnął to dzięki lekturze Księgi Przysłów): tu np. jako celebryta wśród zelotów
    • to niezwykle utalentowany i pracowity człowiek (czarny z Detroit, który został światowej sławy chirurgiem)
    Idź do mrówki, leniwcze; przyjrzyj się jej drogom i stań się mądry. Chociaż nie ma ona dowódcy, urzędnika ani władcy, to jednak już w lecie przygotowuje swój pokarm; już w żniwa gromadzi sobie zapasy pożywienia. Jak długo, leniwcze, będziesz się wylegiwał? Kiedyż wstaniesz ze snu? Jeszcze trochę snu, jeszcze trochę drzemania, jeszcze trochę leżenia z założonymi rękami, a twoje ubóstwo niechybnie przyjdzie jak rabuś i twoja nędza jak mąż zbrojny [Prz. 6:6–11]​

Ostatnia edycja: 13 Październik 2015
  19. pampalini

Polubienia:
    6 040
    Wrzucałem już tę orkę do innego wątku, ale zdecydowanie zasługuje na swoją obecność i tutaj. Niestety, Jan Helfeld się skończył po tym filmiku.

military lubi to.
  20. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 252
    Dawno nie oglądałem tak srogiej orki. Larry Elder to istny masakrator. Gada o wszystkim: rasizm, wskaźniki ubóstwa, Hollywood etc.

lernakow, dfg4, inho oraz 5 uzytkowników lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.