Spotkanie Libnetu - organizacja

Jaki termin spotkania w okolicach Łodzi ci pasuje?


  • Total voters
    10
Status
Zamknięty.
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Generalnie wygląda spoko. Minusy takie, że:

a) będą tam pewnie inni ludzie,
b) brakuje miejsca na jakieś ognisko czy grilla, więc troszkę zabiera z klimatu,
c) nie widzę tu odpowiedniego miejsca, żeby się napić i nie martwić się o to, że jesteśmy za głośno i kogoś obudzimy czy cholera wie co.

Odległość do tej strzelnicy od gospodarstwa, które poleciłeś jest mała (~9 kilometrów):

d9ea1cb18f684e80054c37c2b85a0021.png


Więc ja bym bardziej skłaniał się ku gospodarstwu + rezerwacja strzelnicy i wycieczka.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 555
15 441
Przyjrzyj się dobrze.

Ja tam miejsce na grilla widzę. Dużo miejsca. Gotowego. Z opcją inby wewnątrz gdyby padało, bilarda i tak dalej. A logistyka jest zupełnie bez porównania - wszyscy obojętnie jak przyjadą są całkowicie niezależni od jakichkolwiek rozkładów, transportu z zadupia do Łodzi, umawiania się z kimś trzeźwym itd.

Jest możliwość dojechania pociągiem i wyjście na jakiejś stacji oddalonej 4 kilometry od tego gospodarstwa

Sprawdź tę stację i rozkłady...

PS. Zakładam, że w weekend bedzie tam jakieś wesele, więc i okazja do mordobicia się nadarzy :D

Aha, no i opinie na bookingu są bardzo pozytywne.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Nie wiem nawet o jaką stację chodzi, babka mi powiedziała, że jest, uwierzyłem jej, sympatyczna była. :D Chyba na trasie między Łodzią a Kutnem? Coś takiego.

Dobra, to b) wyjaśniłeś. Co z a) i c)?

Ten hotel nie jest zły, ale trzeba takie rzeczy wziąć pod uwagę, żeby potem nam coś/ktoś nie psuł zabawy.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ja osobiście wolałbym (choć pewnie w maju mnie nie będzie) osobne miejsce na najebkę, a ewentualnie wypad na strzelnicę. Bo strzelanie to 2 godziny pewnie i koniec atrakcji, więc trudno na tym opierać całość imprezy. Pewnie będzie kilka samochodów, więc da się dojechać czy tam kogoś zabrać.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
No, czyli gospodarstwo.

Kochane liby konsekwentnie próbują zakopać temat w czeluściach forum, ale ja na to nie pozwolę!
 
  • Like
Reactions: Gie
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Dobra pany, miejsce jest (gospodarstwo http://www.synowcowka.republika.pl/index.html ), pora na ustalenie terminu spotkania.

Weekend majowy raczej odpada, ale można się spotkać w następnych weekendach w maju. W grę wchodzą głównie 13-15 i 20-22 maja.

Gdy rozmawiałem z tą babką od gospodarstwa to prosiła o telefon w styczniu jeśli chcielibyśmy rezerwować coś na maj. Tak że oto lista wstępnie chętnych:

1. Volvek - pasują oba weekendy
2. tolep
3. tosiabunio
4. Brehon
5. GAZDA (???)
6. Oreł
7. ernestbugaj
8. pampalini
9. pLT (???)
10. Jaranek (???)
11. piezol
12. muspel (???)
13. Crov (???)
14. Grzechotnik (???)
15. mikioli (???)
16. Ciek (???)
17. FatBantha
18. Claude mOnet
19. Mad.lock (??????????)
20. Lancaster
21. rajden00
22. Inn Ventur
23. Tralalala

Jeśli komuś NIE pasuje drugi lub trzeci weekend majowy, to proszę dawać znać, najlepiej obok nicku np. "Volvek - pasują oba weekendy".

Jeśli zbierze się sporo osób to w styczniu dzwonię, robię zbiórkę pieniędzy i rezerwuję.
 
T

Tralalala

Guest
Ale u mnie to znaki zapytania bo to zależy od kasy. I czemu w styczniu rezerwacja? Przecież to jest przejebane, miesiąc przed jak już. Jak w styczniu zbiórka to 100% nie jadę.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Na pewno w styczniu tylko jakiejś małej zaliczki będą chcieli, jesli w ogóle... A są tacy, którym dużo wcześniejsze ustalenie terminu pasuje.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Na pewno nie mogę w tę drugą datę - konferencja, prawdopodobnie też nie będzie mnie w pierwszą, ale to będę dopiero wiedział bliżej maja. Z tego powodu raczej nie trzymajcie mnie na liście.
 
C

Cngelx

Guest
Może będę, może nie. Ale jak już to raczej będę miał domek na kółkach, więc dodatkowego noclegu potrzebować nie będę.
 
K

Kurier

Guest
Jeżeli każdy z uczestników dołożyłby 15-20 zł, to wyszłoby na 3-4-5 dziwek.

Wówczas można mnie dopisać.

10479469_865620866799042_4558092127162644891_n.jpg


Ewentualnie na jedną, ale taką mega. Plus tylko jeśli Tralala, vast albo Mance będą.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Za 20 zł od łebka to chyba jakieś bezzębne narkomanki. Chyba, że wszyscy płacą a jeden rucha.
 
K

Kurier

Guest
Fakt... znaczy, zalezy, na 2 jurne dupy starczy, ale tylko na godzinę, dwie.

Możemy, i powinniśmy, podejść kapitalistycznie i wynająć co najmniej 2 dziwki na całą noc... tylko to jest ok. +150 na osobę. For me no problem... zresztą... może ja nawet z własnymi koleżankami bym wpadł. Ino to jest tak odległe, że żal. W przyszły łikend to nawet bym się nie zastanawiał, w maju to ja nie wiem czy będę jeszcze żył.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
OK, piszę się. Ośrodek musiałby być w ustronnej okolicy (odpada ten hotelik w centrum Aleksandrowa), to by się wzięło wiatrówki, asg i cp. Termin dowolny. Mam samochód na 7 miejsc, więc mogę kogoś podwieźć na zadupie.

1. Volvek - pasują oba weekendy
2. tolep
3. tosiabunio
4. Brehon
5. GAZDA (???)
6. Oreł
7. ernestbugaj
8. pampalini
9. pLT (???)
10. Jaranek (???)
11. piezol
12. muspel (???)
13. Crov (???)
14. Grzechotnik (???)
15. mikioli (???)
16. Ciek - termin dowolny.
17. FatBantha
18. Claude mOnet
19. Mad.lock (??????????)
20. Lancaster
21. rajden00
22. Inn Ventur
23. Tralalala
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Dobra, odśnieżamy temat. Wykonam drugi telefon jutro lub pojutrze do tej babki od gospodarstwa i dowiem się, czy termin 20-22 maja jest nadal aktualny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom