Spotkanie Libnetu - organizacja

Jaki termin spotkania w okolicach Łodzi ci pasuje?


  • Total voters
    10
Status
Zamknięty.
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Sprawa jest jasna:

a) robimy listę wstępnie chętnych
b) wybieramy miejscówkę - tolep, mówisz, że masz jakąś propozycję, przedstaw ją może. Jeśli będzie dobra, to przyklepiemy.
c) ustalamy termin - maj brzmi ok, raczej mało kto ma już plany na maj.
d) zaczynamy zbiórkę hajsu (jak się okaże, że ktoś jednak nie może to nie ma problemu) - zbiera jedna osoba, np. ja.
e) Potem np. ja dzwonię do ustalonego miejsca i płacę.
f) wyczekiwanie na bibę.

Wszystko jest do ogarnięcia.

A ankieta jest zajebista, nie czepiaj się.
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
1. Volvek
2. tolep
3. tosiabunio
4. Brehon
5. GAZDA (???)
6. Oreł
7. ernestbugaj
8. pampalini
9. pLT (???)
10. Jaranek (???)
11. piezol
12. muspel (???)
13. Crov (???)
14. Grzechotnik (???)
15. mikioli (???)
16. Ciek (???)
17. FatBantha

Ze znakami zapytania osoby, które wypowiedziały się w temacie, ale nie określiły się wystarczająco jasno.

Zrobienie listy jest ważne, bo musimy wiedzieć o jakich rozmiarów imprezie mówimy.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Jestem chętny, ale potrzebuję 1-2 miesięcznego wyprzedzenia w ustaleniu terminu, dla mnie same koszty dotarcia na imprezę to ok.1000zł. Już na jednej byłem, więc żem konkretny...

Ps. Jak spotkanie ma być w jakiejś paździerzowni jak ostatnio to się na to tym razem nie piszę...
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Możecie mnie dopisać z dziesięcioma znakami zapytania. Maj-czerwiec wydaje się niezłym pomysłem.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Ostatnio zostałem zjebany za brak miejscówki, więc się zrehabilituję. Moi znajomi korzystali kiedyś z usług tego campingu: http://www.booking.com/hotel/pl/i-camping-tramp.pl.html i byli bardzo zadowoleni. Leży poza ścisłym centrum miasta, ale jednocześnie na starówkę, gdzie znajdują się wszelkie uciechy, można dojść piechotą w 15 minut.

7 kilometrów od campingu, czyli około 10 minut jazdy autem, jest strzelnica: http://strzelnica-torun.pl/ Jakbyśmy chcieli postrzelać najebani to autobusy podmiejskie i taksówki też tam kursują.

Oprócz tego moja teściowa prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Okolice są piękne, jezioro, rowerki wodne, kajaki, łódki, tylko, że to już jest totalne zadupie z najbliższym sklepem 5 kilometrów od domków.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Zadupie jest też spoko. Trzeba zapasy tylko wziąć konkretniejsze. Ale i prywatność większa.

Na tym campingu nocleg wyniesie od 70-110 w zależności od konfiguracji (przy rezerwacji teraz). To chyba spoko.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Zadupie jest też spoko. Trzeba zapasy tylko wziąć konkretniejsze. Ale i prywatność większa.
Na pewno byłaby to dużo bardziej budżetowa opcja.:) Tu macie link - http://www.agro-marwin.pl/ To już bardziej rejony Pojezierza Dobrzyńskiego.

edit: Aha, teraz spojrzałem, że jest trochę potencjalnych chętnych. W tym przypadku 20 osób to będzie max, nie jestem pewien czy nawet nie mniej.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Mnie ta agroturystyka bardziej się podoba. Tylko ile maks miejsc tam jest, bo na stronie nie odkryłem? I nie przejmowałbym się liczbą potencjalnych chętnych teraz, bo potem będzie trudno uzbierać kilkanaście osób.
 
OP
OP
Volvek

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
1. Volvek
2. tolep
3. tosiabunio
4. Brehon
5. GAZDA (???)
6. Oreł
7. ernestbugaj
8. pampalini
9. pLT (???)
10. Jaranek (???)
11. piezol
12. muspel (???)
13. Crov (???)
14. Grzechotnik (???)
15. mikioli (???)
16. Ciek (???)
17. FatBantha
18. Claude mOnet
19. Mad.lock (??????????)
20. Lancaster
21. rajden00
22. Inn Ventur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom