Sporty walki

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Sory nie wyraziłem się jasno chodziło mi o ostatnią walke Pacquiao z Hornem, był murowanym faworytem a przegrał (czy zasłużenie można się spierać) w boksie nigdy nic nie wiadomo.

Nie przegrał, został obrabowany przez sędziów. W Las Vegas nikt nie obrabuje Floyda.

Zgadza się ale praca którą organizm wykonuje podczas walki mma jest dużo bardziej wyczerpująca niż w boksie.

Prawda, tylko że McGregor w walce z Diazem się spompował od wymian bokserskich...

Kondycja mcgregora nie powinna być problemem w tej walce, jeśli nie popełni błędu podobnego do tego który zrobił w pierwsze walce z diazem to myślę że wytrzyma.

Kondycja właśnie go pogrąży. Jeden rok przygotowań to za mało na to co do ringu wnosi Floyd. Przez 6 rund Conor będzie bił się z cieniem, a przez kolejne 6 Floyd będzie go punktował.

To nie jest amator bez żadnego przygotowania do walki, wystarczy w jego przypadku zmienić trening skupić się na boksie i rok intensywnego treningu wystarczy.

Nie wystarczy. Wystarczyłoby na początkującego boksera rozpoczynającego karierę amatorską, a my mówimy o Floydzie Mayweatherze...
 

Salem

Born again
59
247
Imo właśnie jak takiego Diaza, który raczej woli się ściskać na glebie, ledwo co pokonał to nie ma mowy by rozwalił Floyda chyba, że jakimś cudownym knock outem a la Aldo, ale nie sądzę by Floyd sobie na coś takiego pozwolił.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Przez 6 rund Conor będzie bił się z cieniem, a przez kolejne 6 Floyd będzie go punktował.
Jeśli to ma być taka 12 rundowa ustawka pod ilość przerw reklamowych w stylu Kliczków, to chrzanię tą walkę. ;)

Generalnie nie przepadam za boksem, bardziej mi odpowiada formuła mma i w ogóle lubię styl Conora, ale w tej walce kasę postawiłbym na Floyda.

Przy okazji: ;)
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
To są sporty walki i wszystko się mogło zdarzyć, ale ja naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak można było jako faworyta wskazywać Irlandczyka.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Na początek standardowe dopytanie w takiej kwestii: ćwiczysz jakiś sport walki i w związku z tym poszukujesz kanału dzięki, któremu miałbyś okazję poszerzyć wiedzę? Czy tak sobie chcesz pooglądać by mieć świadomość jak to się powinno robić?
 
Do góry Bottom