1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Sporty walki

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Politolog przyszly, 3 Styczeń 2017.

1. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Nie przegrał, został obrabowany przez sędziów. W Las Vegas nikt nie obrabuje Floyda.

Prawda, tylko że McGregor w walce z Diazem się spompował od wymian bokserskich...

Kondycja właśnie go pogrąży. Jeden rok przygotowań to za mało na to co do ringu wnosi Floyd. Przez 6 rund Conor będzie bił się z cieniem, a przez kolejne 6 Floyd będzie go punktował.

Nie wystarczy. Wystarczyłoby na początkującego boksera rozpoczynającego karierę amatorską, a my mówimy o Floydzie Mayweatherze...

2. Salem

Salem Born again

Polubienia:
    210
    Imo właśnie jak takiego Diaza, który raczej woli się ściskać na glebie, ledwo co pokonał to nie ma mowy by rozwalił Floyda chyba, że jakimś cudownym knock outem a la Aldo, ale nie sądzę by Floyd sobie na coś takiego pozwolił.

3. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 509
    Jeśli to ma być taka 12 rundowa ustawka pod ilość przerw reklamowych w stylu Kliczków, to chrzanię tą walkę. ;)

Generalnie nie przepadam za boksem, bardziej mi odpowiada formuła mma i w ogóle lubię styl Conora, ale w tej walce kasę postawiłbym na Floyda.

Przy okazji: ;)

4. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    inho i Politolog przyszly lubią to.
  5. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Polubienia:
    532
    Miałeś rację, im dłużej ta walka trwała tym tragedia conora była coraz większa. Optymizm zbytnio mnie ponosił w tych postach .

6. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 498
    To są sporty walki i wszystko się mogło zdarzyć, ale ja naprawdę nie jestem w stanie pojąć jak można było jako faworyta wskazywać Irlandczyka.

7. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 576
    Krótka piłka, husaria się nie pierdoli z murzynami.

8. bombardier

Polubienia:
    5 576
  9. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Polubienia:
    532
  10. bombardier

Polubienia:
    5 576
    @vast
    This video is no longer available due to a copyright claim by the content owner.

11. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    UFC zdjęło. Filmik z linku nadal działa.

12. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Najdłuższe combo w historii UFC (21 sekund):

13. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 871
  14. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 509
    Czy ktokolwiek wniósł prywatny akt oskarżenia? Jeśli nie, to nie rozumiem całej tej szopki po walce - kilku zawodowych fighterów dało sobie po mordach, a problem robi banda urzędników i zniewieściali dziennikarze.

15. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 871
    Wkleiłem, bo mi się to akurat nawinęło, a nie znam tematu. Liczyłem na komentarze.

16. bombardier

Polubienia:
    5 576
  17. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 943
    wah lubi to.
  18. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 498
    Na początek standardowe dopytanie w takiej kwestii: ćwiczysz jakiś sport walki i w związku z tym poszukujesz kanału dzięki, któremu miałbyś okazję poszerzyć wiedzę? Czy tak sobie chcesz pooglądać by mieć świadomość jak to się powinno robić?

19. Fraans

Fraans Member

Polubienia:
    88

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.