1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Sporty walki

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Politolog przyszly, 3 Styczeń 2017.

1. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Polubienia:
    532

Mój ulubiony bokser, jego szybkość i refleks były niesamowite. Bardzo mi jednak przeszkadzało jego lekceważenie przeciwników w ringu, ale jego styl i lekkość w ringu rekompensowały mi ten niesmak.

tomky, ultimate i jkruk2 lubią to.
  2. Politolog przyszly

Polubienia:
    532
    Buakaw kolejny kozak tym razem muay thai

osman lubi to.
  3. zoozgive

zoozgive Well-Known Member

Polubienia:
    268
    Jak widać z brzuchem też można :)

4. jkruk2

jkruk2 A fronte praecipitium a tergo lupi

Polubienia:
    2 134
    Canada’s Brazilian jiu-jitsu championship was supposed to have been hosted in Montreal over this past weekend [...] But the night before the event, the Montreal police informed the organizers that the scheduled competition was illegal and threatened to arrest its participants and guests.

According to Canadian law, the cops complained, contests can only be held for combat sports that are "on the programme of the International Olympic Committee or the International Paralympic Committee." The problem with this reasoning is that, also according to Canadian law, Brazilian jiu-jitsu is not a combat sport, since it involves no strikes (“an encounter or fight with fists, hands or feet”) but only takedowns.

According to the organizers, the commander in charge of the complaint “did not know that Brazilian Jiu-Jitsu (BJJ) was different from “Jiu-Jitsu” and did not have any strikes in its matches.”

Fiascos like this belie the trite saying, attributed to Bernie Sanders, that “government is simply the name we give to the things we choose to do together.”

Moreover, the government agents did so from a position of rank ignorance, failing to comprehend even the most rudimentary fact about the sport they presumed to regulate.

Full info here...

lernakow, chaplean i FatBantha lubią to.
  5. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    807
    Pierwszy grupowy turniej, składy nie ukrywają skąd są, dlatego spieprzono zbliżenia. Pierwszy garnitur nie mógł wystąpić bo... ma podpisane umowy z innymi federacjami.

6. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 725
  7. Politolog przyszly

Polubienia:
    532

Nie ma niestety całej walki tylko skrót w małym oknie, ale to była chyba najlepsza walka jaka widziałem w ufc. Sanchez cała walkę szedł na wymianę i zbierał, ale na końcu prawie miał Menendeza. Szkoda że po tym podbródkowym próbował się wpinać do bataleo myślę że jak by go pięściami trafiał to miał szansę to skończyć. Mega walka

8. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
  9. Politolog przyszly

Polubienia:
    532
    Też dobra tak samo jak Hendricks Lawler na ufc 171

10. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    JA PIERDOLE, najpierw walka Fedor/Mitrione zostaje odwołana, teraz Nurmagomedov/Ferguson - Khabib w szpitalu.

11. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 576
  12. Politolog przyszly

Polubienia:
    532

Zaczęła się gorączka, wasze typy na tą walkę?
    Ja osobiście nie lubię ani jednego ani drugiego, ale wydaje mi się że jednak mayweather jest lepszym bokserem.

13. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Wydaje ci się, że Mayweather jest "lepszym bokserem"? lol.

A mój typ jest taki, że McGregor zostanie ośmieszony w ringu.

inho lubi to.
  14. Politolog przyszly

Polubienia:
    532
    Pacquiao w ostatniej walce też był murowanym faworytem. Floyd napewno ma w chuj większe doświadczenie ale długo nie walczył, nie jestem pewien czy będzie w ringu taki jak kiedyś. Wydolnosciowo McGregor napewno nie będzie gorszy a reszta to kwestia treningu, w ufc ciężko o lepszego boksera niż on, więc zobaczymy

15. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Coś ci się chyba pojebało, bo nie był.

http://www.oddsshark.com/boxing/floyd-mayweather-betting-odds

Floyd od 15 lat chyba nie był underdogiem.

2 lata. Po walce z Hattonem też dwa lata nie walczył.

Wiadomo, że nie będzie, ale co z tego? Jakby nawet był w formie o dwa razy gorszej niż podczas ostatniej walki to Conor ma przejebane.

Przecież Conor jest spompowany po 3 rundach walki mma.

Holly Holm jest lepszą bokserką niż McGregor. To, że ktoś ma dobrą stójkę w mma nie znaczy od razu, że ma dobry boks, bo to dwa różne światy.

16. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 921
    Moje 2 ulubione walki, podziwiam skilla:

17. Politolog przyszly

Polubienia:
    532
    Sory nie wyraziłem się jasno chodziło mi o ostatnią walke Pacquiao z Hornem, był murowanym faworytem a przegrał (czy zasłużenie można się spierać) w boksie nigdy nic nie wiadomo.
    Tak, ale walka z hattonem była 10 lat temu z wiekiem nawet jeśli się jest non stop w treningu to szybkość i refleks spadają on ma już chyb 40 lat, wiek robi swoje.
    Zgadza się ale praca którą organizm wykonuje podczas walki mma jest dużo bardziej wyczerpująca niż w boksie. Kondycja mcgregora nie powinna być problemem w tej walce, jeśli nie popełni błędu podobnego do tego który zrobił w pierwsze walce z diazem to myślę że wytrzyma.

Zgadzam się i mówię tylko że wcale nie wiadomo czy tak jak mówisz floyd ośmieszy mcgregora dla mnie nie jest to takie oczywiste. Mcgregor ma już dobrą bazę bokserską wie jak poruszać się na nogach i jeśli to prawda co mówi (w którymś z wywiadów to słyszałem) że od roku skupia się tylko na boksie to powinno się obyć bez ośmieszenia. To nie jest amator bez żadnego przygotowania do walki, wystarczy w jego przypadku zmienić trening skupić się na boksie i rok intensywnego treningu wystarczy.
    Poczekamy zobaczymy jak będzie

18. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 498
    Ośmieszyć się może nie ośmieszy, ale rok na zmianę formuły, to w przypadku chęci bycia najlepszym nie jest aż tak dużo. I jeśli wygra to faktycznie zapisze się w historii.
    Wiem, że filmik gimbaziarski, ale mimo wszystko wrzucam.

19. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Ale co oni w ogóle porównują, Floyd robi drill na speed bagu, a Conor obija heavybag. Co za zjeb sprodukował ten filmik.

20. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 498
    No jak pisałem, jakaś gimbaza. Ale takich filmików jest trochę w sieci i można zobaczyć jak się przygotowują.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.