1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

[split] O aborcji i dzieciach

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez erbe, 21 Grudzień 2010.

1. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 717
    nie gadaj mi jebany komuchu co mam robić...

2. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Standardowa odzywka pojeba którego rozwój umysłowy zatrzymał się na etapie piaskownicy. Ale:

Sam pierwszy zacząłeś mi gadać co mam robić niekoherentny komuchu. Eat shit and die.

3. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 717
    bo to część dyskusji, założenie było że pół godziny, można dawać cycka, 100% sprawnosci, a ty kretynie piszesz o siedmiu dniach bez wody...
    twoja głupota mnie wkurwia...
    jak już powyżej napisałem temat o różnicy między człowiekiem a tym czymś zaorany i nie ma tu nic więcej do pisania

4. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Tak samo jak zaorales swoją definicją ssaka. Bueheheh.

5. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 717
    jak pisałem komuchy se bedom wmawiać coby sie lepiej poczuły hehe
    faktem jest że zarodek nie jest człowiekiem, a baba może robić ze swoim brzuchem co chce...
    bo człowiek jak i inne ssaki nie zdychają tak o po prostu jeśli są w 100% sprawne...

ale nieważne... jak pisałem nie ma tu nic do gadania i tym bardziej gadania z tym czymś co właściwie ignoruje

6. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 727
    Potomstwo komuchów w Dniu Sznura samo się nie odjebie więc z praktycznego punktu widzenia pewna ilość psychopatów traktujących dzieci jak kijanki jest niezbędna.

Non Serviam i vast lubią to.
  7. Doyle B.

Doyle B. plata o plomo

Polubienia:
    155
    Czy człowiek jest zwierzęciem, czy ma duszę, czy można robić aborcję do 4 czy do 40 tygodnia ciąży, a może wcale.
    Wszystko jest kwestią wiary i filozofii jaką się wyznaje - czyli pewnych aksjomatów które kiedyś tam uznaliście za swoje.

Co możecie zrobić, by chronić człowieka w łonie matki, do momentu w którym ktoś inny nie będzie w stanie dać mu szansy na przeżycie? Nic. Możecie zmusić kobietę, by odpracowała swoje uczynki... ale dla kogo? Dla męża? No chyba, że chcecie ją do więzienia wrzucić i utrzymywać. Albo zabić.

Hinduizm w Indiach zabrania aborcji - a jakoś dziewczynki "się nie chcą rodzić". U nas katolicy - a co trzecia kobieta ma spiralę / bierze pigułki, które według KK są uznawane za aborcję. No bo pigułki to nie aborcja - bo tam nie ma nóżek i rączek takich malusich. Wygodne podejście wygodnych ludzi. Świnki są zabijane humanitarnie - to nie to co ten dentysta morderca. Chcecie się bawić w filozofię życia - to bądźcie konsekwentni. Do końca. Pilnujcie swoich bab, by pigułek nie brały. Albo zmieńcie wyznanie na protestanckie.

Rothbard nie popierał aborcji / przerywania ciąży / zabijania nienarodzonych - ale zdawał sobie doskonalę sprawę z tej hipokryzji. Jego podejście jest kontrowersyjne, ale jasne na tyle, że każdy może je zrozumieć i pojąć. A jak nie pojmuje, to niech żyje sobie w świecie wyimaginowanym pełnym jednorożców srających tęczą.

Non Serviam lubi to.
  8. Doyle B.

Doyle B. plata o plomo

Polubienia:
    155
  9. franz

franz Member

Polubienia:
    11
    co ma antykoncepcja do aborcji?

10. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 717
    prawicowe komuchy nie lubią i by chętnie karali za oba i w obu przypadkach gadają babie co jej wolno a co nie robić ze swoim ciałem...

kr2y510 i Non Serviam lubią to.
  11. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 763
    #zaorane

Ja w ogóle kurwa nie mogę zrozumieć tych żałosnych prób udawania że się ma jakieś argumenty.

franz i tosiabunio lubią to.
  12. tomahawk

tomahawk Well-Known Member

Polubienia:
    1 260
    @GAZDA,
    1. Załóżmy, że na świecie zapanowała epidemia, która powoduje, że w pierwszym okresie życia niemowlaka należy, co pół godziny, podawać jemu zastrzyk, w wypadku nie podania zastrzyku - niemowlak umiera. Aby nie odciągać uwagi od sedna sprawy, załóżmy, że zastrzyki są tak tanie, że mogą sobie na nie pozwolić nawet najbiedniejsi, i nie stanowią dla nikogo żadnego problemu finansowego. Czy wtedy niemowlak też nie jest człowiekiem? Bo przecież nie przejdzie twojego testu ze stołem. Pytam z ciekawości.
    2. W którym dniu/tygodniu/miesiącu plód staje się, według ciebie, człowiekiem?

13. franz

franz Member

Polubienia:
    11
    gazda, przepoczwarzasz tę dyskusję w zajęcia praktyczne z oligofrenopedagogiki

14. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 717
    której części " 100% sprawne" nie rozumiesz?

15. nokiafi

nokiafi New Member

Polubienia:
    1
    A mnie najbardziej irytują te poczwarki z Prolifea i czarne habity. Jak to wielce walczą o dobro każdego dziecka. Nawet tego które urodzi się z wieloma wadami, które może urodzić się całkowitą rośliną, gdzie ciąża może zabić matkę albo trwale okaleczyć. JEDNAKŻE po wszystkim to taka matka zostaje SAMA z jakąś jałmużną od PAnstwa Polyskiego. Ależ mnie szlag trafia. Mam w rodzinie dwie niepełnosprawne osoby i życzę każdemy z prolifea takiego dziecka. Wiem że to podłe ALE może wtedy taki wojownik zobaczyłby co to za udręka i wysiłek.

16. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 858
    Wydaje mi się, że masz ich więcej...

inho, kawador, mikioli oraz 1 użytkownik lubi to.
  17. nokiafi

nokiafi New Member

Polubienia:
    1
    Fanatyk prolifea i braku poszanowania do autonomii w działaniach kobiet, które zostają z całym bajzlem kiedy facet , który spłodził ucieka hen daleko?

18. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 858
    A możesz nie zmyślać sobie moich poglądów? Bo tym bardziej utwierdzasz mnie w opinii, że upośledzenia szaleją w twojej rodzinie.

I nie wiem co to jest "prolifea"? Jakaś marka pasty do zębów czy krem? Nie mam ulubione kosmetyki, ale nie jestem ich fanatykiem.

19. nokiafi

nokiafi New Member

Polubienia:
    1
    OK. Pas. Widzę, że nie ma o czym z tobą dyskutować. Prolife = organizacja fanatyków każacych kobietom rodzić za wszelką cenę.

A co do aborcji to uważam iż w sytuacji gdy wiadome jest że dziecko jest bardzo chore albo zostało poczęte w wyniku gwałtu to POWINNA MIEĆ WYBÓR. To jej ciało.

20. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 523
    Zostało poczekać jak avatar ci się zmieni na taki ładny 6 literowy....
    [EDIT] sry... było 4 literowy... ale to wynik przegrzewania się moich styków :p

Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2015

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.