Śmieszne newsy z rana

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Rosyjski Indiana Jones i polski doktor House. Marnują się chłopcy w tej polityce...
 

hanys

Active Member
171
136
- Jestem przeciwnikiem takiego karania, ale do świątyni to nie pasowało, to było niesmaczne - mówił w programie TVN 24 "Kropka nad i" były prezydent Lech Wałęsa o wyroku skazującym na dwa lata łagru członkinie zespołu Pussy Riot. Zapytany, czy stanie w obronie kobiet, Wałęsa odparł: - Napiszę do Putina. Ale napiszę też do dziewczyn, żeby się tak nie zachowywały.


Były prezydent skomentował też sprawę pracy Michała Tuska. Od kilku tygodni cała Polska żyje aferą Amber Gold, której początek dało ogłoszenie upadłości przez spółkę OLT Express. Jakiś czas po tym wydarzeniu, Michał Tusk, który pracuje w Porcie Lotniczym w Gdańsku, przyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", że równolegle współpracował z OLT Express.
- Też miałem taki problem, gdzie dać dzieci do pracy - wspominał Wałęsa. - Dzieci premierów i prezydentów mają nie pracować, być na utrzymaniu? - pytał.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wale...yroku-dla-pussy-riot,1,5238281,wiadomosc.html

Bendziee pisaac listyy do moskwy!! Kurwa jaki to jest matoł.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Elektryk Lech W. napisał:
Też miałem taki problem, gdzie dać dzieci do pracy - wspominał Wałęsa. - Dzieci premierów i prezydentów mają nie pracować, być na utrzymaniu? - pytał.
Nie wiem gdzie te ich potomstwo robi, ale założę się, że i tak są na utrzymaniu podatników.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Też miałem taki problem, gdzie dać dzieci do pracy - wspominał Wałęsa.

Dzieci wielkich ludzi nie znajdują sobie pracy, tatuś im ją znajduje, często na stanowisku wymyślonym przez kolegów tatusia, które normalnym ludziom nie jest do niczego potrzebne. Noblista i autorytet moralny w jednym zdaniu potrafi zgrabnie wyjaśnić na czym ten system polega. Siła w prostocie! :D
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
szechterówka :

" (...)

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwaj pijani mieszkańcy Łasku zobaczyli zaparkowany przy stacji benzynowej ciągnik siodłowy z naczepą. Postanowili się zabawić. Wspięli się na platformę naczepy i zaczęli po niej skakać.

Hałas dobiegający z naczepy obudził śpiącego w kabinie kierowcę. Ten w lusterku zobaczył grupkę mężczyzn stojącą przy stacji i jednego mężczyznę skaczącego z jego naczepy na ziemię. Przekonany, że jest to napad, kierowca wyjechał ciężarówką ze stacji, włączając się do ruchu na drodze krajowej nr 14.

Nie widział, że na naczepie pozostał drugi z mężczyzn. Po przejechaniu około 100 metrów 33-letni łaskowianin spadł z naczepy. Zginął na miejscu."
 
D

Deleted member 427

Guest
O lepsze warunki pracy w gastronomii na całym świecie!

Dzień 15 września, to międzynarodowy dzień solidarności z kierowcami sieci Domino's Pizza w Australii. Kilka miesięcy temu, kierownictwo firmy ogłosiło, że ich pensje zostaną obniżone o 19%. Kierowcy zmobilizowali się do walki o utrzymanie swojego poziomu wynagrodzeń i utworzyli związek zawodowy o nazwie Ogólne Stowarzyszenie Pracowników Transportu.

:)

http://cia.media.pl/solidarnosc_z_kierowcami_z_dominos_pizza

Nawet okolicznościowy plakat zrobili:

solidominosgraf.png


To jest lepsze niż za komuny Kabaret Tey :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Jehowici regularnie ogłaszający co jakiś czas koniec świata, mają w St. Petersburgu przesrane. :p
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
O lepsze warunki pracy w gastronomii na całym świecie!

Dzień 15 września, to międzynarodowy dzień solidarności z kierowcami sieci Domino's Pizza w Australii. Kilka miesięcy temu, kierownictwo firmy ogłosiło, że ich pensje zostaną obniżone o 19%. Kierowcy zmobilizowali się do walki o utrzymanie swojego poziomu wynagrodzeń i utworzyli związek zawodowy o nazwie Ogólne Stowarzyszenie Pracowników Transportu.

:)

http://cia.media.pl/solidarnosc_z_kierowcami_z_dominos_pizza

Nawet okolicznościowy plakat zrobili:

solidominosgraf.png


To jest lepsze niż za komuny Kabaret Tey :)

Rozp.....lają mnie takie grafy :D Wcześniejszy hicior to sprzątaczka z łapami jak Pudzian, gotowa lutnąć w ryj wyzyskiwacza gapiącego się na plakat ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Niech sami założą "Solidarny Kolektyw Pizza" gdzie nie będą się wyzyskiwać, gdzie będzie równość i braterstwo, a w zarządzie będzie parytet kobiet, gejów, lesbijek, trans-gender, hermafrodyt i innych "wykluczonych" shemali. Do jasnej cholery, produkcja pizzy nie jest skomplikowana.
 
648
1 208
W otwarciu kongresu uczestniczył również były prezydent Lech Wałęsa, który wskazał, że przedsiębiorczość, a także działalność wyrastająca z uniwersalnych wartości, jest niezbędną odpowiedzią na niepokoje i zagrożenia zauważalne w różnych częściach świata.

- Jako rewolucjonista jestem bardzo zaniepokojony. Wydawało mi się, że będę ostatnim wielkim rewolucjonistą, a świat dziś mówi, że chyba się to nie uda. Jesteśmy w przededniu wielkich niezadowoleń - przestrzegał Wałęsa, mówiąc o niepokojach na świecie.
- http://finanse.wp.pl/kat,104762,title,Oto-recepta-na-kryzys,wid,14953436,wiadomosc.html?ticaid=1f3a1

ja jebie
 
Do góry Bottom