1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Śmieszne newsy z rana

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Trigger Happy, 10 Luty 2012.

 1. Maksymiliana

  Maksymiliana Everyday Hero

  Posty:
  208
  Polubienia:
  107
 2. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 123
  Polubienia:
  20 333
  Król Staś, jełop herbu Ciołek, zdrajca który dokonał zamachu stanu sprowadzając 100 tysięcy carskich żołnierzy i wprowadzając tzw. Konstytucję 3-maja. No ale przynajmniej jebał ruską carycę Katarzynę. Wtedy jedni mówili o carycy, że ta jebie się z koniem, a o królu Stasiu mówili, że łeb ci to cieluchoawty, ale za to huj bandyta.

  I teraz jak się pomyśli, że jego atrybuty władzy będzie nosił belwederski prezio, to w sumie to pasuje.
  Smutne i śmieszne.
   
  wah, luke27 i Mad.lock lubią to.
 3. Alu

  Alu Well-Known Member

  Posty:
  3 994
  Polubienia:
  7 177
  To Łańcuch Orderu Orła Białego a nie atrybut władzy królewskiej.
  Noszenie go przez prezydenta jest zasadne jako, że jest Wielkim Mistrzem Orderu.
  Z tego powodu nosili go królowie i prezydenci II RP.
   
 4. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 219
  Polubienia:
  7 819
 5. Prozac

  Prozac Member

  Posty:
  37
  Polubienia:
  82
  https://kobieta.wp.pl/eurostat-co-czwarta-polka-nie-ma-pracy-i-sie-nie-uczy-6413506767755393a

  Poważna sprawa! Wykop.pl obraża kobiety, powtarzam KOBIETY!
   
  nazimno, wah i FatBantha lubią to.
 6. Siegfried

  Siegfried Active Member

  Posty:
  108
  Polubienia:
  159
  Police say trolls who mocked drug dealer’s ‘receding hairline’ could be prosecuted

  https://i2.wp.com/metro.co.uk/wp-co...lity=90&strip=all&zoom=1&resize=644,338&ssl=1

  A mugshot issued by officers for Jermaine Taylor, 21, from Newport, Wales attracted a staggering 76,000 comments, poking fun at his bonce. Taylor is wanted by police on recall to prison. He was released on licence after being jailed for three years for being concerned in supplying cocaine after being sentenced at Cardiff Crown Court in September 2017. However, he breached the terms of his licence conditions upon his release, and officers had hoped that releasing a picture of him would help them find him. But instead, thousands of people have taken to social media to mock his unusual hairdo.

  Read more: https://metro.co.uk/2019/08/10/poli...ing-hairline-prosecuted-10549872/?ito=cbshare
   
 7. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 123
  Polubienia:
  20 333
  Fryzura zacna. Sam bym chętnie potrollował jełopa co ją nosi.
  jermaine_taylor.jpg
   
 8. Maksymiliana

  Maksymiliana Everyday Hero

  Posty:
  208
  Polubienia:
  107
  Cebulaki wypoczywają w korkach. Polska specjalność. ;)

  https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/tlumy-na-tatrzanskich-szlakach-zdjecie,iId,2737253,iAId,336637


  Wzajemnym oskarżeniem o pobicie skończyła się awantura między rodziną turystów z Pomorza a właścicielkami prywatnego apartamentu. Zaczęło się od usterek w pokoju. Później miały być rękoczyny, użycie paralizatora i wyzwiska.

  https://wiadomosci.wp.pl/zakopane-turysci-pobici-i-wyrzuceni-z-kwatery-6413471963297409a

  Płacą za kilka dni - a potem zostają wyrzuceni tej samej nocy.
   
 9. The Silence

  The Silence Well-Known Member

  Posty:
  332
  Polubienia:
  1 826
  sabat, Alu, nazimno oraz 4 uzytkowników lubi to.
 10. Zbyszek_Z

  Zbyszek_Z Well-Known Member

  Posty:
  964
  Polubienia:
  2 178

  Zaraz, więc można ciągnąć po sądach za porwanie własnej książki, ale nie można wyprosić z prowadzonej przez siebie siłowni? Oj, chyba satanizmowi daleko do libertarianizmu.
   
 11. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 123
  Polubienia:
  20 333
  Nie satanizmowi, a Nergalowi.
   
  wah i Claude mOnet lubią to.
 12. Finis

  Finis Anarchoindywidualista

  Posty:
  391
  Polubienia:
  1 278
  Masz rację. Każdy rodzaj satanizm, który opiera się na kolektywizmie, elityzmie, kulcie wodza oraz wymuszaniu od swoich wyznawców bezwzględnej uległości oraz posłuszeństwa jest od niego daleki. Osobiście staram się traktować każdy przypadek oddzielnie - nie mam nic przeciwko, jeśli tylko Satanista nie był by komuchem lub etatystą :p A Nergal mi na takiego nie wygląda.
   
 13. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 535
  Polubienia:
  3 510
  Brytyjski operator telekomunikacyjny uważa, że "przesyłanie niezaszyfrowanych haseł użytkownikom pocztą jest ok, bo nielegalne jest otwieranie cudzej poczty".

  Jakby tego było mało, nie rozumieją, że już samo przechowywanie niezaszyfrowanych haseł w ich bazie danych jest w obecnych czasach poniżej wszelkich standardów cyberbezpieczeństwa. Słusznie ktoś z twittera podsumował, że pewnie uważają dane za bezpieczne, bo przecież hackowanie baz danych też jest nielegalne... :)

   
 14. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 361
  Polubienia:
  19 106
  Wszystko OK, ale powinni teraz wprowadzić karę śmierci dla otwierających cudzą pocztę, żeby tajemnica korespondencji nabrała jakiejś sensownej wagi. :)
   
 15. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 686
  Polubienia:
  12 749
  Zależy do czego to hasło. jeżeli chcą w ten spsób skłonić jakieś stare ichniejsze grażyny do wstapienia na ścieżkę elektronicznych faktur to dlaczego nie?

  Jeżeli hasło chroni te same dane które do tej pory są w kopercie, to dlaczego nie wysłac go w kopercie, po to by więcej juz nie używać kopert?
   
 16. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 361
  Polubienia:
  19 106
  Miasto mojego urodzenia - taki jestem dumny...

  Marsz Równości w Zabrzu. Przyszedł sam organizator, wokół niego kilkudziesięciu policjantów
  Na pochodzie pojawiło się też dwustu kiboli. Manifestacja budziła emocje już przed rozpoczęciem. Wszystko przez osobę organizatora, od którego odcięli się inicjatorzy Parady Równości w Warszawie.
  [​IMG]
  Na Marszu Równości w Zabrzu pojawił się tylko sam organizator (Forum, Fot: Arkadiusz Lawrywianiec)
  Na Marszu Równości w Zabrzu pojawił się jedynie jeden uczestnik - sam organizator. Artur Grala twierdzi, że stało się tak z powodów bezpieczeństwa. Towarzyszyło mu kilkudziesięciu policjantów. Na manifestacji zjawiło się też około dwustu kiboli jednego z klubów piłkarskich. Całe wydarzenie trwało około kilkanastu minut - informuje portal zabrze.com.pl.

  Wątpliwości wokół pochodu pojawiły się jeszcze przed jego rozpoczęciem. Wielu podejrzewało, że to może być prowokacja. Marsz uznano za potencjalnie niebezpieczny, przygotowany i zabezpieczony w sposób amatorski i budzący wiele wątpliwości. Organizatorowi miała pomagać 14-letnia Vanessa (pomysłodawczyni marszu).

  Grali przypięto łatkę prowokatora. W mediach społecznościowych miał zapraszać jednego z mężczyzn na 24 sierpnia, bo "wtedy będą mogli zrobić dwie zadymy naraz". Zastrzeżenia budzą też poprzednie wypowiedzi lokalnego polityka. Z kolei na zdjęciach widać go w czerwonej koszulce z białym orłem i biało-czerwonej opasce na ramieniu. Sam przedstawia się jako prezes stowarzyszenia Polska Lewica Patriotyczna.

  Od organizatora odcięli się inicjatorzy Parady Równości w Warszawie. "Zarówno osoba, jak i forma organizacji, nie budzą naszego zaufania, a także nie są zbieżne z naszymi zasadami działania. Nie zgadzamy się również z wybranymi przez organizatora sposobami komunikacji i reprezentacji postulatów LGBT" - napisano na fanpage’u wydarzenia na Facebooku.
   
 17. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 219
  Polubienia:
  7 819
  Przypomniał mi się jeden odcinek Kiepskich, gdzie Ferdek urażony tym, że nikt nie szanuje, to zorganizował wiec w piwnicy, na któy tylko on przyszedł :).
   
  wah i The Silence lubią to.
 18. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 219
  Polubienia:
  7 819
  Lesbijka oskarżona o pierwsze przestępstwo w przestrzeni kosmicznej
  Astronautka Anne McClain jest oskarżona o to, że przybywając na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) weszła nielegalnie na konto bankowe swojej żony. Jeżeli zarzuty się potwierdzą to będzie to pierwsze przestępstwo popełnione w kosmosie.

  Urodzona w 1979 roku McClain od dzieciństwa marzyła o zostaniu astronautką. Skończyła prestiżową uczelnię wojskową West Point i została wojskowym pilotem. Wylatała 2 tysiące godzin, głównie na śmigłowcach, i została nawet instruktorką. W 2013 roku jej dziecięce marzenie się spełniło i została przyjęta do NASA.

  Rok później McClain wstąpiła w związek małżeński z Summer Worden, weteranką USAF i agencji wywiadowczej NSA. Worden była samotną matką kiedy się poznali – jej syn został poczęty w in vitro i donoszony przez surogatkę. McClain chciała go adoptować ale jej żona odmówiła.

  Ich związek szybko się rozpadł. W pewnym momencie McClain oskarżyła swoją żonę o przemoc domową. Oskarżenia nie udało jej się udowodnić ale w odpowiedzi Worden złożyła papiery rozwodowe. Sprawa toczy się do dzisiaj a komplikuje je walka McClain o prawo do wychowywania dziecka.

  Worden zdziwiła się, że McClain wie tak dużo o jej finansach. Zaczęła badać sprawę i odkryła, że McClain weszła nielegalnie na jej konto bankowe. Nie ruszyła w żaden sposób zgromadzonych na nim pieniędzy ale Worden twierdzi, że chciała użyć zdobytych w ten sposób informacji o stanie jej finansów w sądowej walce o prawo do opieki nad dzieckiem. Kobieta złożyła więc skargę do Federalnej Komisji Handlu, oskarżając astronautkę o kradzież tożsamości. Jej rodzice złożyli również skargę w Biurze Inspektora Generalnego NASA.

  Sprawa byłaby banalna – w końcu osoby przechodzące przez ciężki rozwód czasami łamią prawo aby zyskać przewagę nad niedawnym partnerem – gdyby nie jeden kluczowy fakt: kiedy McClain weszła nielegalnie na jej konto była akurat w trakcie półrocznej misji na pokładzie ISS, gdzie przygotowywała się do pierwszego spaceru w kosmosie w wykonaniu samych kobiet. Jeżeli oskarżenia Worden się potwierdzą, to McClain zostanie pierwszą osobą w historii która popełniła przestępstwo w przestrzeni kosmicznej. Co na pewno sprawi dużo radości sędziom próbującym ustalić, czy ISS podlega w ogóle pod ich jurysdykcję.

  Sama McClain w rozmowie z Inspektorem Generalnym NASA miała przyznać, że faktycznie weszła na konto Worden z komputera ISS. Twierdzi jednak, że nie było to przestępstwo. Miała użyć hasła, które przekazała jej żona zanim ich małżeństwo się rozpadło. Miała to zrobić żeby sprawdzić, czy Worden ma za co utrzymać swojego syna i działanie to nie różniło się niczym od tego, co robiła wcześniej.
   
 19. Siegfried

  Siegfried Active Member

  Posty:
  108
  Polubienia:
  159
   
 20. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 123
  Polubienia:
  20 333
  Ostatnia edycja: 26 Sierpień 2019
  wah, nazimno, sabat oraz 1 użytkownik lubi to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.