Śmieszne newsy z rana

tolep

five miles out
8 556
15 443

tolep

five miles out
8 556
15 443
Komuch komuchowi nierówny ;)
Autorzy książki z Wałęsą potwierdzają: Agorze poszło o fragment o Kwaśniewskim
15.09.2017, 07:50
photo_49971_1505452893_big.jpg

Cezary Łazarewicz i Andrzej Bober potwierdzili w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej", że Agora zrezygnowała z promocji ich książki "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą" z powodu fragmentu, w którym Wałęsa opowiada, że podejrzewał Kwaśniewskiego o związki z rosyjską agenturą.

Jak już informowaliśmy, Agora zrezygnowała z zorganizowania w Centrum Spotkań przy ulicy Czerskiej promocji książki "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą", ponieważ autorzy nie chcieli usunąć fragmentu dotyczącego jednego z polskich polityków. W wywiadzie udzielonym Magdalenie Rigamonti autorzy książki potwierdzili, że chodzi o byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Opowiadając o tzw. sprawie Olina, Wałęsa powiedział: "Podejrzewaliśmy, że Kwaśniewski miał związki z Rosjanami i że prowadzą go na pasku". Cezary Łazarewicz relacjonuje w wywiadzie dłuższy fragment rozmowy z Wałęsą, który nie spodobał się w Agorze: "Uderzyliśmy w Oleksego, żeby on sypnął Kwaśniewskiego. Oleksy w pierwszym momencie potwierdził tę naszą wiedzę. Gdy mu powiedzieliśmy o tej rosyjskiej agenturze w Polsce, powiedział: ja na tej liście to jestem daleko. Przede mną są lepsi. – To powiedział? - Tak właśnie powiedział, a potem się wycofał i zostaliśmy na lodzie. – Gdzie on to powiedział? - Na posiedzeniu rządu. - Byliście pewni, że Kwaśniewski był na pasku Rosjan? A skąd ta pewność? – Były na niego papiery od naszego Urzędu Ochrony Państwa. No i Oleksy potwierdził, że są lepsi. On kiedyś wprost powiedział, że chodzi o Kwaśniewskiego...".

Łazarewicz mówi w wywiadzie dla "DGP", że brak zgody na usunięcie tego fragmentu książki spowodował, iż wydawca "Gazety Wyborczej" zrezygnował nie tylko ze spotkania autorskiego, ale też z całej promocji książki. "Czytelnicy (...) mają się nie dowiedzieć w ogóle, że taka książka została wydana" - mówi w wywiadzie Łazarewicz. "W głowie mi się nie mieści, że »GW« odcięła się od Wałęsy przez kilka zdań dotyczących historii sprzed 22 lat" - dodaje Andrzej Bober.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
U

ultimate

Guest
Więzienie za sex w pizzerii.

Daniella Hirst (28 l.) i Craig Smith (31 l.) z Scarborugh we wschodniej Anglii złożyli zamówienie w pizzerii. Placek trafił do pieca, a para klientów... rzuciła się do wzajmnej miłosnej konsumpcji. Kamery monitoringu zarejestrowały ich seksualny akt, a oburzony właściciel lokalu zgłosił sprawę na policję. Daniella i Craig stanęli przed sądem. Prokuratura zarzuca im, że dopuścili się nieobyczajnego zachowania w miejscu publicznym, więc swój miłosny apetyt mogą przypłacić więzieniem. Wyrok zapadnie wkrótce.

wiezienie-za-sex-w-pizzerii_28339778.jpg



http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/wiezienie-za-seks-w-pizzerii-mocne-wideo_1019220.html
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
internety w samolocie wow

W lotach transatlantyckich to standard. W zależności od linii, czasem działa Messegner za friko, ale za normalny internet trzeba zapłacić coś z 15 EUR. Problem w tym, że teraz te entertainment centers są na tyle fajne, z dużą ofertą filmów, że nie chce się internetować za bardzo.
 
Do góry Bottom