Samochody, wozidła i rakietowozy - główny temat motoryzacyjny. Elektromobilność vs spalinogród

szeryf17

"No reason it's a good reason"
718
2 410
Dziękuje :) @Alu
No i też ta Dacia Sandero ma w standardzie światła Full LED mijania i do jazdy dziennej :) także kozacko. Jak będę go odbierała to wrzuce zdjęcia jak ten czerwony lakier prezentuje się na żywo
Mały silnik wyżyłowany sprężarkami nie będzie trwały. Czasy są takie i ludzie to kupują. Nowe auto będzie ok ale jak przekroczysz 100000 to maks. Może będzie tak że wymiana silnika to mały koszt okaże się. Trochę się interesowałem tym tematem i chyba Mazda poszła w inną stronę zrobiła takie nie wyżyłowane silniki o wyższej pojemności czas pokaże. Są też hybrydy ale to droższa opcja. Długo by gadać szkoda że nie poruszyłaś tematu przed kpnem.
Pozdrawiam

Maksymiliana

Everyday Hero
315
174
Minął tydzień od obioru Dacii z salonu, autko spisuje się świetnie. Aktualne zrobiłam nim już prawie 350 km
Postanowiłam że przy 1000 km wymienie olej i filtr oleju, przejade kolejne 3k km i znów wymienie, żeby pozbyć się wszelkich produktów docierania silnika :)

Dacia stoi już w garażu, żeby żaden rycerz ortalionu w wypierdzianym Passerati nie obtarł boku auta

stepway.png

Zastanawiam się też nad naniesieniem powłoki ceramicznej na lakier, coś co Woku zrobił ze swoim Mustangiem. Ciekawe ile by mi policzyli za taką operacje.

111
63
Mi zawsze rozpierdziela głowę jak ktoś mówi że jakiś samochód jest/ ma wygląd "seksowny"...
Jak kogoś może podniecać seksualne samochód (czy jakaś inna maszyna)?
Widział/ wie ktoś że ktoś miał kiedyś do samochodu np. konia walić Xd

Do góry Bottom