Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Samolub

Member
78
13
A nie mówiłem, że zrobią czape? PIS endecja...

- Ziemkiewicz
- Gowin
- UPR

Marian powiedział, że z siebie debila nie da zrobić.

Ziobro i Macierewicz przejmie PIS właściwy z dziadkiem Kaczyńskim na wózku.

Prezydent z resztą dziadów zrobi PIS sanacja, a potem Kaczyński dziadek odpali choinke bozo narodzeniowa jak kanclerz Merkel z ustawioną opozycją z lewej i prawej... odpowiednio Sanacja PIS, Endecja PIS

Kaczyński stanie sie dobrym dziadkiem kanclerzem wspolpracujacym z czlowiekiem Habsburgiem pani Angeli Merkel czyli ustawionej hadecji w marchiach pod Rzeszą.

Tak więc Kaczyński stworzy nową marchie... zbilansuje wplywy Austri i Niemiec w celu odparcia Żydów w kufajkach i jasionkach wraz z nawałą sowiecką. Kontr uderzenie niczym Piłsudzki znad wieprza.

I ciekawi mnie tylko co na to Hamburgery i Herbatniki bo chyba te odszkodowania marchi polskiej od Niemiec są zasłoną dymną.

Ja tylko sie zastanawiam czy Jarek nie obiecal czasem Kalingradu Merkelowej.
 

Samolub

Member
78
13
No cos ty... to moja teoria... a z tym austryjackim Habsburgiem to już przed wyborami mówiłem i zobaczycie jaki Wyszogród z tego wyjdzie.

UBwatele PRL to przy tym co Endecja PIS zrobi lekkie schorzenie paradoidalne.

Serio wierzysz w to że bez inspiracji i zgody Kaczyńskiego sie buduje przybudowka endecja PIS ? To piskle się spontanicznie wykluło wg Ciebie ?

Sondażownie już mają przygotowane regały pod nowy produkt atestowany przez Jarka.

Świat nie kończy się na Petru, wiesz ilu takich swetru jest trzymane w pokeballach i czeka na pojedynek pokemonów?
 
Ostatnia edycja:

Samolub

Member
78
13
Zrozum jedno, Kaczyński rzucił kilka pokeboli i Ty nie wiesz co się z tego wykluje

Ogólnie akcja sie nazywa Endecja i pokebole są rzucone w cztery strony świata. Niewiadomo w jakie formy mogą ewoluować pokemony Kaczyńskiego
 

Samolub

Member
78
13
Ale ruskich odstraszą...

Kolejny pokemon Trzaskowski dzisiaj z choinki spadł. Nie wiem skąd oni takich klaunów biorą... ale przynajmniej można się pośmiać.

Jak widzę tych polskich żołnieży na Dragonie 2017 w rękawiczkach roboczych z biedronki to sobie myślę, że nie o taką Polske walczyliśmy.
 
Ostatnia edycja:

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
Może zaraz zobaczysz. JKM straszy na Facebooku, że PiS planuje wprowadzić prohibicję po 22:00. Czeka nas rewolucja narodowa, czy to tylko marny click-bait?
Lada moment Sejm na poważnie rozpocznie prace nad wniesionym przez nich do Laski Marszałkowskiej projektem ustawy, która mocno zmienia przepisy obowiązującej aktualnie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

http://www.gazetawroclawska.pl/stre...ie-napijesz-a-w-dzien-tylko-w-pubie,12639452/
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Możliwe, że osłowi chodziło o amerykańskich liberals.

Natomiast nie rozumiem ciągłego przypisywania kosmopolitom z PiS "nacjonalizmu". tzn. rozumiem w wykonaniu jakiegoś Kowalskiego czytającego nagłówki gazet a nie osoby interesującej sie polityką, a nawet odpowiedzialnej za formułowanie/promowanie ideologii.

nacjonalizm PiS to:
- geremkowy MSZ który nie został zmieniony przez Waszczykowskiego po zmianie PO na PiS.
- forsowna ukrainizacja Polski
- ściąganie obcych wojsk
- grube dotacje dla Mercedesa
- poparcie dla tzw. integracji unijnej
- poparcie dla przyjęcia euro (tak, już oswajają)
- poparcie dla CETA

Praktycznie jedyny aspekt "patriotyczny" PiS to wykastrowana do kilku tematów martyrologia "wyklęta" + coraz bardziej pierdolnięta rusofobia która jednak nie ma charakteru lokalnego, bo pochodzi z odgórnego zamówienia (z samej góry). Na tej zasadzie np. ukraińskim nacjonalistą jest mieszkający w Szwajcarii Igor Kołomojski legitymujący się obywatelstwem Ukrainy, Cypru oraz Izraela. Jak sam o sobie mówił: żydobanderowiec.

Macie więcej takich "nacjonalistów"? :D No bo, że Michniki uwiarygadniają swoich rodaków z PiS nazywając ich ciągle "nacjonalistami" to wiem. Owczarki muszą działać z różnych stron aby stado się nie rozbiegło. Chcesz być baranem maszerującym do zagrody, to słuchaj każdego szczeknięcia owczarka.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
A nie mówiłem, że zrobią czape? PIS endecja...

- Ziemkiewicz
- Gowin
- UPR

Marian powiedział, że z siebie debila nie da zrobić.

Ziobro i Macierewicz przejmie PIS właściwy z dziadkiem Kaczyńskim na wózku.

Prezydent z resztą dziadów zrobi PIS sanacja, a potem Kaczyński dziadek odpali choinke bozo narodzeniowa jak kanclerz Merkel z ustawioną opozycją z lewej i prawej... odpowiednio Sanacja PIS, Endecja PIS

Kaczyński stanie sie dobrym dziadkiem kanclerzem wspolpracujacym z czlowiekiem Habsburgiem pani Angeli Merkel czyli ustawionej hadecji w marchiach pod Rzeszą.

Tak więc Kaczyński stworzy nową marchie... zbilansuje wplywy Austri i Niemiec w celu odparcia Żydów w kufajkach i jasionkach wraz z nawałą sowiecką. Kontr uderzenie niczym Piłsudzki znad wieprza.

I ciekawi mnie tylko co na to Hamburgery i Herbatniki bo chyba te odszkodowania marchi polskiej od Niemiec są zasłoną dymną.

Ja tylko sie zastanawiam czy Jarek nie obiecal czasem Kalingradu Merkelowej.
i wtedy kierowca autobusu wysiadl i zaczal klaskac
pozdro dla kumatych :p
 
Do góry Bottom