Rządy Prawa i Sprawiedliwości

tolep

five miles out
8 556
15 443
Wejście przez nowo utworzony adres, którego nie ma jeszcze w rejestrze: www21.Bet-at-home.com ;p

Poza tym, VPN i (chyba) zmiana adresów serwerów DNS.

Pierwsza opcjam, czyli zmiana adresu, to jest głupia zabawa która się skończy w ciągu dni (w zależności od sprawności rządu). Zablokują 21, uruchomią 22 itd. Swoją droga ciekaw jestem czy rząd może zgodnie z ustawa podać adres *.bet-at-home.com a jeśli nie, to czemu tego nie zrobił.
Myślałem że sam masz Vectrę :)
Widże parę opcji - wstępnie skonfigurowany przez buka TorBrowser w wersji portable, dedykowany klient z wbudowanym klientem VPN.... no, jestem ciekaw jak to się rozwinie technicznie.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
W sprawie likwidacji nielegalnego pomnika UPA (organizacja z definicji zbrodnicza na poziomie SS, NKWD itd. więc nie da się tu nawet robić "wyzwoleńczych" wykrętów jak z soldatami Armii Czerwonej) szczkaczka PISu ustami Gójskiej-Hejke wydaliła komunikat:

Polska powinna realizować w tej sprawie swój interes z pełną determinacją, a gdy trzeba – to i nieustępliwością, ale, na Boga, posługując się swymi instytucjami, a jak trzeba – również międzynarodowymi, a nie samodzielnie działającymi „obywatelami”.
http://niezalezna.pl/98345-wielkosc-dziedzictwa-prezydenta-kaczynskiego

Jak się okazuje obywatel, samorząd, społeczność lokalna itd. to wg. PiS karaluch stojący znacznie niżej niż "instytucje międzynarodowe". Politruczka PiS piszę słowo obywatel wręcz w cudzysłowie, jakby chciała podkreślić dystans do miejscowych polaczków, uznać ich za coś w rodzaju inwentarza który nawet nie zasługuje na obywatelstwo Euroregionu Polin. Już sobie wyobrażam mordę która te "obywatel" wymawia wydymając usta z pogardą, jakby chciała splunąć.
Wracając do "instytucji międzynarodowych". Ciekawe kto by miał się zajmować tym pomnikiem. ONZ, NATO, Komisja Europejska?
I skąd to uwielbienie dla "instytucji międzynarodowych" u takich patriotów jak PiSiaki. Wyszło Szydło z worka po raz kolejny.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
Powinna zmienić nazwisko na Gójska-Hujke, ze względu na to ile hujów miała w sobie, wielka kurwa katolicko-konserwatywna dziennikareczka, która każde dziecko (w liczbie trzech) ma z innym facetem (w tym jedno z tym śmeciem i pisowskim propagandzistą Rahoniem(od którego jest starsza xD)). Nie zdziwiłbym się gdyby za jakiś czas okazało się, ze opierdalała kutasa kurskiemu (który swoją drogą też rucha wszystko co się rusza). Takich to pięknych konserwatystów mamy w tym kraju XD
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Niedawno urywki rozmowy Stankiewicz i Gadowskiego do mnie doszły i było coś to na zasadzie:
Gadowski: w MSZ masa komuchów jest, masa ludzi Geremka a szef MSZ nic z tym nie robi.
Stankiewicz: jak to nic nie robi?
Gadowski: ano, jest tam taki jeden...., tamten tam, jeszcze jakaś w Londynie
Stankiewicz: i jak to wyjaśnić?
Gadowski: pojęcia nie mam
Stankiewicz: może wpływami Moskwy?
Gadowski: może wpływy Moskwy!

Wyszło, że rząd Kaczyńskiego musi robić głupoty bo słucha się Moskwy. Doszedłem do wniosku, że Gadowski - inteligentny facet - robi widzom mind-fuck w celu osłonienienia układu krągłostoweg., osłony związków Kaczora z Unią Wolności.
PS. zolpierm wszedł. kończę pisanie. mam nadzioeję , ze cztelne było. satrarm się.
 
U

ultimate

Guest
Masz 10-letni samochód? Zapłacisz podatek! MF ma taki projekt.

Ministerstwo Finansów w rządzie Prawa i Sprawiedliwości pracuje obecnie nad projektem nowego podatku. Jego założenia mają być gotowe z początkiem września. Według nieoficjalnych doniesień opłata może wynieść nawet kilkaset złotych rocznie!

(...)
Według nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wysokość nowego podatku może wynieść około 200 do 500 zł rocznie, a graniczną normą będzie Euro 4.
Jeżeli te informacje zostaną potwierdzone, to właściciele pojazdów starszych niż z 2006 roku będą w praktyce obarczeni nową daniną na rzecz państwa, czy też "ryczałtem dla pojazdów o określonym poziomie emisji", jak nazwał podatek wiceminister Jasiński z Ministerstwa Finansów.

Nie będzie ulg podatkowych dla nabywców nowych samochodów
Niestety na posiedzeniu komisji nie pojawiły się obietnice wprowadzenia ulg lub dofinansowania dla nabywców nowych, ekologicznych samochodów.

http://motoryzacja.plportal.pl/arty...samochod-zaplacisz-podatek-mf-ma-taki-projekt

Złodziejstwo i idiotyzm. Personom u władzy nie mieści się w łbach, że kupowanie kilkunastoletnich samochodów to najczęściej konieczność a nie "fanaberia".
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Dbają o to, żeby kasa się zgadzała, a nie o moralność swoich działań. Najpierw dają socjal, a później kombinują nowe podatki.
 
U

ultimate

Guest
Nic już się nie ukryje przed fiskusem ..
Ministerstwo Finansów chce wykorzystać informację bankową do lepszego ścigania oszustów VAT-owskich.
Szykuje nowelizacje ordynacji podatkowej, która ma zmusić przedsiębiorców do ujawniania i przesyłania dobowych wyciągów ze swoich kont bankowych. Dzięki temu Fiskus od podszewki pozna wszystkich kontrahentów firmy i jej sytuację finansową.
Obowiązek ma dotknąć, wedle wstępnego projektu, 80 tysięcy firm i zostać wprowadzony już od 1 września 2017r.
http://www.dzienniknarodowy.pl/6733/morawiecki-zajrzy-w-twoj-rachunek-bankowy/
Mechanizm szybkiego ostrzegania w przypadku "podejrzanych" transakcji
"Projekt przewiduje, że informacje o transakcjach na rachunkach bankowych firmy będą przekazywać fiskusowi za pośrednictwem banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, lub też bezpośrednio (w przypadku podatników posiadających rachunek bankowy poza Polską). Wyciągi mają zawierać m.in. dane nadawcy i odbiorcy, numer rachunku nadawcy i odbiorcy, datę i czas obciążenia rachunku, kwotę i walutę, tytuł i opis zlecenia, czy saldo"
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Wyciągi mają zawierać m.in. dane nadawcy i odbiorcy, numer rachunku nadawcy i odbiorcy, datę i czas obciążenia rachunku, kwotę i walutę, tytuł i opis zlecenia, czy saldo"
Czyli również dane wszystkich klientów sklepów internetowych i ich zakupy... Grubo.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
A posla Wilka to ktos chyba powinien zaje...dac mu reprymende i zostracyzmowac!
Co? Sorry, ale chuja wiesz o polityce. Wilk jednym donosem ośmieszył cały rząd, dla mnie 9/10. Byłoby 10/10, gdyby nie brak Adolfa Hitlera.
Heh, a podobno to szkoła Korwina...
Szkoda, że nie zablokują, choćby na chwilę, zanim FB usunęłaby dostęp do tych gier z Polski.
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
Jeśli to jest trolling Wilka to OK.
Jeśli on tak serio to nie OK.

Ale w sumie to jest bardziej na plus, bo konsekwencje bzdurnej ustawy dotrą do większej ilości uszu i oczu.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Polska właśnie stała się niestałym członkiem rady bezpieczeństwa ONZ. Jedna rzecz mnie uderzyła, a druga generalnie nie jest zaskoczeniem.
Rzecz pierwsza: PiS przedstawia to jako gigantyczny sukces. Nie wiem jak trzeba być zjebanym aby posługiwać się narracją rodem z "Misia". Czy wyborcy PiS są aż tak tępi, że nie mogą samodzielnie sprawdzić, że razem z Polską do rady dostało się Wybrzeże Kości Słoniowej i Gwinea Równikowa? Na bankier.pl widziałem wysyp pisowskich trolli którzy bez ironii pisali, że to efekt wzrostu znaczenia Polski, a jak ktoś się nie zgadza, to jest POpaprańcem. :)

Rzecz druga - to już nie jest zaskoczenie: przedstawiciele PiS wydali komunikat mniej więjcej w postaci: "to okazja by pokazać światu prawdziwą twarz Rosji (...) imperializm rosyjski (...) łamanie prawa międzynarodowego (...) integralność terytorialna jest gwałcona (...) Rosja (...) Rosji (...) Putin.
Polska stała się psem Pawłowa, który nie działa w oparciu o odruchy. Coś takiego jak komunikat "będzie okazja do pilnowania naszych interesów" nie przejdzie przez gardło. III RP ma już jeden cel: dżihad antymoskiewski.
Do standardowego pierdolca wojennego przywykłem (i to nie jest zaskoczenie), ale nadal nie rozumiem (i tu patrz uwaga nr. 1) skąd ta naiwna wiara, że Polska - kraj prowincjonalny, bez znaczenia, rządzony przez ludzi wsłuchujących się uważnie w polecenia sojusznika - będzie "otwierać oczy" czołowym ośrodkom kształtującym politykę światową. Z resztą z rady wyszła Ukraina, weszła Polska - bilans jest na zero. Wiadomo, że Sowieci trzymali sztucznie Ukrainę aby mieć głos w ONZ. Tak samo, a nawet lepiej, robi obecnie Zachód mający cały wachlarz takich pseudo krajów jak Polska.

Kto kupuje bajki o zmianie jakościowej. Jakieś babcie z alzheimerem?
 
Do góry Bottom