Rządy Prawa i Sprawiedliwości

noniewiem

Well-Known Member
436
743
No to wybiorą innych pachołków systemu i nic się nie zmieni. System przygotował motłochowi alternatywę wyborczą.
Mnie ciekawi czy jako reakcja na PiS ludzie przesuną się w stronę ekonomicznego konserwatyzmu że tak to nazwę. Mainstream i wielu ludzi chyba narzekają na inflacje ale równocześnie zdaje się że popierają rozdawnictwo. Ciekawe jakie obecnie jest poparcie programu 500+. Pewnie spadło troszkę.
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
760
2 593


projekt dotyczy możliwości wykonywania przez pracownika (lub osoby pozostającej w stosunku cywilnoprawnym z pracodawcą) nieodpłatnych testów w kierunku SARS-CoV-2; możliwości żądania pracodawcy od pracownika lub osoby pozostającej w stosunku cywilnoprawnym z tym pracodawcą okazania informacji o posiadaniu ważnego negatywnego wyniku tekstu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, informacji o przebytej infekcji wirusa SARS-CoV-2, lub wykonaniu szczepienia przeciwko COVID-19

Wszyscy kapo obozów łączmy się


View: https://www.youtube.com/watch?v=T-AVc6D_7e4
 

ckl78

Well-Known Member
518
627
Medyczna marihuana odrzucona.

– To nie chodzi o sprawy leczenia chorych, sytuację rolników i możliwość dania im dodatkowej formy zarobkowania. Chodzi o marihuanę rekreacyjną! To jest eufemizm, który ma zastąpić twardą rzeczywistość. Osoby pod wpływem marihuany powodują wypadki ze skutkiem śmiertelnym. Jest zbadany wpływ używania marihuany na zwiększone zagrożenie depresją i próby samobójcze. Czy wnioskodawcy biorą odpowiedzialność za cierpienie tych ludzi? Jest skandalem, że istnieje w Sejmie Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany. Ten zespół, powinien zostać zdelegalizowany! – grzmiał z mównicy Sejmowej poseł Zbigniew Dolata z Prawa i Sprawiedliwości.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 657
24 236
Przegłosowano ustawę...

PiSiory cieszą się, że indoktrynacji nie będzie. Ale jest pewne ALE... Z ustawy wykluczono harcerstwo.
A ja się pytam:
A co jak lemparcice, rafalolki, roztomaite odmieńce i inne mamuny opłacane przez Sorosa czy innego Schwaba założą własne harcerstwo gender?
Już widzę Związek Harcerstwa Tęczowego... :p
 

workingclass

Well-Known Member
1 982
3 939
"W samym tylko XX wieku wojna doprowadziła do wymordowania większej liczby ludzi niż kiedykolwiek wcześniej; podatki i inflacja przyczyniły się do kradzieży mienia o wartości większej niż wszystkie wytworzone kiedykolwiek wcześniej bogactwa, a polityczne kłamstwa, propaganda i – nade wszystko – „edukacja”, spaczyły więcej umysłów niż wszystkie wcześniejsze przesądy. Niemniej wśród wszystkich celowych działań dezorientujących i zaciemniających rzeczywistość, nić rozumu wytworzyła włókna oporu, aby spleść je w stryczek dla państwa: libertarianizm."

Samuel Edward Konkin
 
Ostatnia edycja:

ckl78

Well-Known Member
518
627
Prywatna wizyta z transmisją na całą Polskę.


Wielka mobilizacja w szeregach PiS.
Zbliża się rocznica śmierci Jadwigi Kaczyńskiej – matki Lecha Kaczyńskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego. Z tej okazji lider partii rządzącej w niedzielę odwiedzi jej rodzinne Starachowice. Chociaż wizyta prezesa PiS w Starachowicach będzie prywatna, to pokaże ją TVP.

Co roku msza w intencji Jadwigi Kaczyńskiej odprawiana jest w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych. Po niej składane są kwiaty przed tablicami w Panteonie Pamięci Narodowej, który znajduje się na placu przy świątyni. Tak też będzie w niedzielę.

Przyjazd Jarosława Kaczyńskiego to duże wydarzenie dla mieszkańców Starachowic, ale jeszcze większe dla lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyńskiemu zazwyczaj towarzyszy wierchuszka PiS z centrali partii — choć większość z polityków nigdy nie znała Jadwigi Kaczyńskiej.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że z kieleckiego oddziału TVP3 do Starachowic mogą pojechać dwie ekipy – jedna realizatorska z trzema kamerami, a druga typowo reporterska, czyli złożona z dziennikarza i operatora kamery. Wszystko dlatego, że Jarosław Kaczyński prawdopodobnie po raz kolejny wygłosi przemówienie, które będzie odnosiło się do obecnej sytuacji politycznej w kraju.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku prezes PiS w starachowickiej świątyni mówił m.in. o atakach na kościół czy o aferze Amber Gold.

— Dzisiaj odrzucenie zła jest czymś niezwykle istotnym, bo zło atakuje. Atakuje nasz kraj, ojczyznę, naród. Atakuje instytucję, która jest w centrum naszej tożsamości, atakuje Kościół katolicki – stwierdził rok temu Jarosław Kaczyński. — Być może wśród państwa są tacy, którzy obejrzeli film o aferze Amber Gold. Może to nie zawsze łatwy w odbiorze film, ale on doskonale pokazuje, na czym polegał mechanizm rządzenia Polską w ciągu dziesięcioleci, które ostatecznie zakończyły się dopiero w roku 2015 – dodał w dalszej części swojego przemówienia.

Dwie ekipy to wiadomo, ale jest jeszcze polsat - a na youtubie będzie?
 

ckl78

Well-Known Member
518
627
Do góry Bottom