1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rakowe Klimaty

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez WnusioPinoczeta, 12 Sierpień 2015.

1. WnusioPinoczeta

WnusioPinoczeta Dawniej "Arturek"

Polubienia:
    1 480
  2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 750
  3. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 283
    Ostatnia edycja: 10 Październik 2015
  4. WnusioPinoczeta

Polubienia:
    1 480

5. Gekon

Gekon Libertariański Reptilianin

Polubienia:
    565
    Może dają bany, by ich fani nie zaczęli ich o to trollowanie podejrzewać. Nie jest sobie w stanie nawet wyobrazić kogoś tak spierdolonego, by tworzyć coś takiego serio.

6. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 283
    A Szumlewicz?

Filip lubi to.
  7. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 826
    Przejrzałem ten profil i stwierdzam, że poziom zjebania tego typa wykracza poza skalę Szumlewicza.

8. Filip

Filip Guest

Przecież widać gołym okiem trolling.

Non Serviam i Crov lubią to.
  9. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    154
    Ostatni obrazek dojebał wszystko.
    Czy tylko ja przeczytałem "lewicowy przypał"?

czytałem ten profil, ten kot (no bo raczej nie człowiek) jest zamknięty w swoim chorym mózgu. Krystkon 2.0

EDIT: Wystarczył jeden taki lewak, by w komentarzach zaczęto mówić normalnym głosem (tzn. libowym).

Ostatnia edycja: 12 Październik 2015
  10. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 283
    On nie kończy...
    Teraz wziął sobie jakieś wzory Moutlova i komuszy bardziej, niż Banda Czworga w kampanii wyborczej.

11. WnusioPinoczeta

Polubienia:
    1 480
    http://pulsinnowacji.pb.pl/4320067,97630,hawking-technologia-moze-zwiekszac-biede

Słynny fizyk i myśliciel Stephen Hawking ostrzegł, że wielki postęp technologiczny może uczynić większość ludzi „rozpaczliwie biednymi”.

Hawking uważa, że to technologię można częściowo oskarżać o wzrost nierówności pod względem dochodów na świecie.

- Każdy może cieszyć się luksusowym, wygodnym życiem jeśli produkowane maszynowo bogactwo jest dzielone lub większość ludzi może skończyć w rozpaczliwej biedzie jeśli właściciele maszyn z powodzeniem będą lobbować przeciwko dystrybucji bogactwa – stwierdził Hawking. - Jak dotąd trend wydaje się kierować w stronę drugiej opcji, napędzanej technologią zawsze rosnącej nierówności – dodał.

Liderzy branży technologicznej nie zgadzają się z opinią brytyjskiego fizyka. Marc Andreessen, przedsiębiorca i nieformalny rzecznik środowiska Krzemowej Doliny uważa, że Hawking powtarza błędne opinie, znane od setek lat. Dał do zrozumienie, że Brytyjczykowi należałoby kupić podstawowy podręcznik ekonomii. Opinia Hawkinga ma jednak także poparcie wśród niektórych ekonomistów.

- Z mojej analizy danych wynika, że technologia jest głównym czynnikiem napędzającym ostatni wzrost nierówności. To największy czynnik – powiedział Erik Brynjolfsson, ekonomista ze Sloan School of Management ma MIT.

Non Serviam, Filip i FatBantha lubią to.
  12. Filip

Filip Guest

Jak na razie rozwój technologiczny wzbogacił jedynie społeczeństwo (gdyby dało się wymierzyć bogactwo jako wartość bezwzględną). A rozwarstwienie, gdy obie wartości są większe od obecnych to też nie jest nic złego.

13. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 408
    Skoro ten pojeb nie jest trollem, to ja postanowiłem strollować jego. A on mi na poważnie odpowiedział. Co za debil.
    rak.png

14. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 996
    W pokera nie grałeś? Leveling - piękny retrolling. Szanuję.

Non Serviam lubi to.
  15. WnusioPinoczeta

Polubienia:
    1 480
  16. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 176
  17. WnusioPinoczeta

Polubienia:
    1 480

Filip lubi to.
  18. LewicowyPryzmat

LewicowyPryzmat New Member

Polubienia:
    0
    Ooo znalazłem, że piszecie o mnie (facebook ma statystyki wejść ze stron). Widzę 0 argumentów. I co ciekawe pominięte zostały wyliczenia, które potwierdzają, że program gospodarczy Korwina jest nierealny i szkodliwy. Brak też innych merytorycznych moich postów. No, ale nie spodziewałem się merytorycznej dyskusji tutaj.

19. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 593
    Wymuszona siłą współpraca to współpraca?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.