1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rakowe Klimaty

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez WnusioPinoczeta, 12 Sierpień 2015.

1. LewicowyPryzmat

LewicowyPryzmat New Member

Polubienia:
    0
    Oczywiście, że tak.
    Jeśli są tu jakieś inteligentne osoby, chociaż na takim forum i na takim temacie to wątpię, to zapraszam do obejrzenia mojego e-booka oraz moich koncepcji. Może część ludzi się przekona do słuszności moich poglądów:

2. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 005
    płaci sie w nim godzinkami?

Non Serviam lubi to.
  3. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 512
    Witam.

Jestem młodym człowiekiem, mam niespełna 30 lat, obecnie jestem bezrobotnym na zasiłku (co nie jest rzeczą, której się wstydzę, państwo POWINNO dbać o swego obywatela).

Jestem byłym studentem ekonomii, nie udało mi się do końca zaliczyć studiów ze względu na to, że musiałem przerwać studia w celu uczenia się bardziej samodzielnego.

...

Zrobiłem tło dla mojej książki.
    Z książką wygląda tak: przejrzałem wydawnictwa. Nie ma wydawnictw, które oferują za darmo wystawienie naukowej literatury. Ba, nawet nie ma tanich ofert, które nie spowodują wyzbycia się praw autorskich. Dlatego z wydaniem książki poczekam aż ktoś zainteresuje się wydaniem mojej książki i mi to w pełni sfinansuje.

To państwo swoją drogą powinno mi sowicie wypłacić pieniądze za zaprojektowanie systemu...

...

Mój system przewiduje kary za brak tolerancji (czy to rasowej, religijnej czy seksualnej).
    Przewidziane kary:
    - kary finansowe (dosyć duże, żeby zniechęcić do gnębienia innych ludzi).
    - uprawianie miłości homoseksualnej z ochotnikami - skosztowanie leku bardzo dobrze może naprawić niejednego narodowca. Jak wykazują badania niektórzy łakną takich kontaktów to czemu by im tego nie dać? Ochotnicy mogliby wpłacać pieniądze na uprawianie miłości z danym człowiekiem. Coś ala licytacja, pieniądze będą trafiały do skarbu państwa.
    - ciężkie prace społeczne - mój system dla NORMALNYCH ludzi nie przewiduje ciężkich prac. Ale i one istnieją. One są dla ludzi, którzy muszą zostać ukarani za brak tolerancji, zabójstwa, kradzieże, próby założenia konkurencyjnej firmy dla Polskiego Związku Gospodarczego itp.

...

Wegetarianizm to choroba. Przez nią ludzie żyją krócej, przez co mniej podatków dają państwu, mniej pieniędzy wypracowują. Czyli inaczej DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ PAŃSTWA. Co powinno być karalne. Ale bez sensu tylko karać. Wystarczy wybić im argument ręki pod tytułem "jak nie zjem mięsa to biedne zwierzątko nie zginie.

Wystarczy dać każdemu obywatelowi MINIMALNĄ porcję mięsa z podatków. Nawet jeśli obywatel nie zje mięsa to nie będzie wyżej wymienionego argumentu, część to mięso zje na pewno.

...

Tym razem o kontroli państwa.

- Czy obywatel nie bierze łapówek - jest to ważna kontrola. Ma ona na celu wykluczenie wpływów obcego kapitału w Polski Związek Gospodarczy. Bo jak było za czasów PRLu? Duża korupcja (w większości łapówki z zagranicy, by zniszczyć Polskę). Spowodowane było to słabą kontrolą państwa.

- Czy obywatel nie chce stworzyć prywatnej firmy - kolejna ważna kontrola. O wolnym rynku wypowiedziałem się wcześniej i uargumentowałem czemu konkurencja w sferze państwowej bardziej zaszkodzi niż pomoże. Dlatego NALEŻY kontrolować czy obywatele nie chcą stanąć w konkurencji do przemysłu państwowego. Likwidacja szarej strefy całkowicie i zapędzenie "przedsiębiorców" (którzy chcą zbijać kasę na lenistwie) zapędzić do roboty.

- Czy obywatel jest tolerancyjny - im bardziej tolerancyjni ludzie tym bardziej są oni szczęśliwi. Nie można zaniedbać tego aspektu - szczęśliwszy pracownik pracuje lepiej!

- Czy obywatel jest zadowolony ze swojego życia i władz - należy pilnie badać niezadowolenia społecznie i przeciwdziałać im - znowu - im szczęśliwszy pracownik tym więcej wypracuje. Ponadto stabilność władzy (czyli 1, góra 2 partie o podobnych poglądach) dobrze wpływa na wzrost gospodarczy.

- Czy obywatel nie spiskuje przeciwko władzy - zakładanie jakichś ruchów przeciw władzy powinno być nielegalne - oczywiście, wolność słowa powinna być, może być to wygłaszane, ale na pewno nie głośno manifestowane. Próba zabrania władzy przez obóz skrajnie nieprzychylny władzy powinno być traktowane jako zdrada ojczyzny.

Oczywiście są i inne kontrole - nad zdrowiem, nad jakością produktów, których nie wymieniłem, bo one już funkcjonują (nie najlepiej, ale wiadomo jak).

4. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 742
    Przecie to jebutny troll, te konto na FB jak i te tutaj, pewnie kawador sobie znowu zalozyl multikonto i trolluje

jkruk2 lubi to.
  5. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 512
    Kawador tu trollował? Kiedy, gdzie. Chcę to zobaczyć. Bo chyba cię pojebało.

6. Non Serviam

Polubienia:
    1 742
    Coś tam kiedyś wspominał, że Koroluk to jego konto...
    ps. mam cie na ignorze ;s

7. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 667
  8. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 386
    Samo wrzucanie ludzi do worka z rasizmem, antysemityzmem, (anty)seksualizmem jest dyskryminacją samo przez się, bo pakujesz ich w etykietki i mówisz "biali należa tu, czarni tam". Gratuluję. Resztę bełkotu nie mam nawet zamiaru czytać.

9. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    6 667
    Rezygnowanie z własnych przyjemności na rzecz zwierząt to oznaka totalnego upadku i plucie w twarz innym ludziom. Oni mówią: wolimy nierozumne zwierzęta od waszej radości i wspólnego przeżywania ważnych chwil. To jest jakiś rodzaj mizantropii.

xawas lubi to.
  10. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 558
  11. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
  12. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 096
    Ten się raczej wystrzałów nie lękał...

13. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 892
    Kiedyś te syryjskie chomiki były całkiem spore z tego co widzę :)

14. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    6 667
    Komentarze pod znaleziskiem https://www.wykop.pl/link/4836929/h...ys-osob-domaga-sie-by-nie-zabijac-zwierzecia/

Od "kij z dzieckiem i tak było brzydkie, zostawcie pieska" po "to wina dziecka, 4-latek powinien mieć wyobraźnie i wiedzieć, że nie można wsadzać ręki za ogrodzenie" . Najgorzej, że te wpisy są plusowane. Cała gama spierdolenia umysłowego, z tych ludzi już nic nie będzie, po ptokach.

wah, Jaranek, sabat oraz 1 użytkownik lubi to.
  15. Non Serviam

Polubienia:
    1 742
    Zaraz, zaraz, bahor włożył rękę przez ogrodzenie na czyjąś posesję, pies mu ją upierdolił, ty narzekasz że ludzie piszą że to jego tj. dziecka wina, a główny propertarianin wojenny libnetu @kr2y510 to jeszcze plusuje? Proszę się wytłumaczyć inaczej odjebka wraz potomstwem 5 pokoleń wprzód.

Eli-minator lubi to.
  16. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 823
    Ja pulsuję za samą informację, a nie za to czy jest prawilnie skomentowana, czy nie.
    Ludzie mają rację, że bachor winny. Inaczej by mieć psa trzeba by było mieć podwójne ogrodzenia.

Eli-minator lubi to.
  17. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    6 667
    Oni i miłośnicy praw kundli robią to z zupełnie innych powodów. Dla nich ważniejszy jest pies od człowieka, bo ludzi nienawidzą. A dziecko w takim wieku nie jest winne tylko ciekawe świata, każdy dzieciak robi głupie rzeczy w tym wieku. Nie sądzę żeby znało prawo własności w tym wieku!

wah, pawlis i sabat lubią to.
  18. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 823
    No to rodzić niech je pilnuje. Przepisów ruchu drogowego też nie zna, a auta jeżdżą. Może też wpaść pod pociąg, ten nie wyhamuje, bo nie jest w stanie.

Niestety, tacy są też. :(

wah, pawlis i Non Serviam lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.