Rakowe Klimaty

L

LewicowyPryzmat

Guest
Oczywiście, że tak.
Jeśli są tu jakieś inteligentne osoby, chociaż na takim forum i na takim temacie to wątpię, to zapraszam do obejrzenia mojego e-booka oraz moich koncepcji. Może część ludzi się przekona do słuszności moich poglądów:
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Witam.

Jestem młodym człowiekiem, mam niespełna 30 lat, obecnie jestem bezrobotnym na zasiłku (co nie jest rzeczą, której się wstydzę, państwo POWINNO dbać o swego obywatela).

Jestem byłym studentem ekonomii, nie udało mi się do końca zaliczyć studiów ze względu na to, że musiałem przerwać studia w celu uczenia się bardziej samodzielnego.


...

Zrobiłem tło dla mojej książki.
Z książką wygląda tak: przejrzałem wydawnictwa. Nie ma wydawnictw, które oferują za darmo wystawienie naukowej literatury. Ba, nawet nie ma tanich ofert, które nie spowodują wyzbycia się praw autorskich. Dlatego z wydaniem książki poczekam aż ktoś zainteresuje się wydaniem mojej książki i mi to w pełni sfinansuje.

To państwo swoją drogą powinno mi sowicie wypłacić pieniądze za zaprojektowanie systemu...


...

Mój system przewiduje kary za brak tolerancji (czy to rasowej, religijnej czy seksualnej).
Przewidziane kary:
- kary finansowe (dosyć duże, żeby zniechęcić do gnębienia innych ludzi).
- uprawianie miłości homoseksualnej z ochotnikami - skosztowanie leku bardzo dobrze może naprawić niejednego narodowca. Jak wykazują badania niektórzy łakną takich kontaktów to czemu by im tego nie dać? Ochotnicy mogliby wpłacać pieniądze na uprawianie miłości z danym człowiekiem. Coś ala licytacja, pieniądze będą trafiały do skarbu państwa.
- ciężkie prace społeczne - mój system dla NORMALNYCH ludzi nie przewiduje ciężkich prac. Ale i one istnieją. One są dla ludzi, którzy muszą zostać ukarani za brak tolerancji, zabójstwa, kradzieże, próby założenia konkurencyjnej firmy dla Polskiego Związku Gospodarczego itp.


...

Wegetarianizm to choroba. Przez nią ludzie żyją krócej, przez co mniej podatków dają państwu, mniej pieniędzy wypracowują. Czyli inaczej DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ PAŃSTWA. Co powinno być karalne. Ale bez sensu tylko karać. Wystarczy wybić im argument ręki pod tytułem "jak nie zjem mięsa to biedne zwierzątko nie zginie.

Wystarczy dać każdemu obywatelowi MINIMALNĄ porcję mięsa z podatków. Nawet jeśli obywatel nie zje mięsa to nie będzie wyżej wymienionego argumentu, część to mięso zje na pewno.


...

Tym razem o kontroli państwa.

- Czy obywatel nie bierze łapówek - jest to ważna kontrola. Ma ona na celu wykluczenie wpływów obcego kapitału w Polski Związek Gospodarczy. Bo jak było za czasów PRLu? Duża korupcja (w większości łapówki z zagranicy, by zniszczyć Polskę). Spowodowane było to słabą kontrolą państwa.

- Czy obywatel nie chce stworzyć prywatnej firmy - kolejna ważna kontrola. O wolnym rynku wypowiedziałem się wcześniej i uargumentowałem czemu konkurencja w sferze państwowej bardziej zaszkodzi niż pomoże. Dlatego NALEŻY kontrolować czy obywatele nie chcą stanąć w konkurencji do przemysłu państwowego. Likwidacja szarej strefy całkowicie i zapędzenie "przedsiębiorców" (którzy chcą zbijać kasę na lenistwie) zapędzić do roboty.

- Czy obywatel jest tolerancyjny - im bardziej tolerancyjni ludzie tym bardziej są oni szczęśliwi. Nie można zaniedbać tego aspektu - szczęśliwszy pracownik pracuje lepiej!

- Czy obywatel jest zadowolony ze swojego życia i władz - należy pilnie badać niezadowolenia społecznie i przeciwdziałać im - znowu - im szczęśliwszy pracownik tym więcej wypracuje. Ponadto stabilność władzy (czyli 1, góra 2 partie o podobnych poglądach) dobrze wpływa na wzrost gospodarczy.

- Czy obywatel nie spiskuje przeciwko władzy - zakładanie jakichś ruchów przeciw władzy powinno być nielegalne - oczywiście, wolność słowa powinna być, może być to wygłaszane, ale na pewno nie głośno manifestowane. Próba zabrania władzy przez obóz skrajnie nieprzychylny władzy powinno być traktowane jako zdrada ojczyzny.

Oczywiście są i inne kontrole - nad zdrowiem, nad jakością produktów, których nie wymieniłem, bo one już funkcjonują (nie najlepiej, ale wiadomo jak).


Obvious_fa8d07_454921.jpg
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Mój system przewiduje kary za brak tolerancji (czy to rasowej, religijnej czy seksualnej).
Samo wrzucanie ludzi do worka z rasizmem, antysemityzmem, (anty)seksualizmem jest dyskryminacją samo przez się, bo pakujesz ich w etykietki i mówisz "biali należa tu, czarni tam". Gratuluję. Resztę bełkotu nie mam nawet zamiaru czytać.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Rezygnowanie z własnych przyjemności na rzecz zwierząt to oznaka totalnego upadku i plucie w twarz innym ludziom. Oni mówią: wolimy nierozumne zwierzęta od waszej radości i wspólnego przeżywania ważnych chwil. To jest jakiś rodzaj mizantropii.

 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Komentarze pod znaleziskiem https://www.wykop.pl/link/4836929/h...ys-osob-domaga-sie-by-nie-zabijac-zwierzecia/

Od "kij z dzieckiem i tak było brzydkie, zostawcie pieska" po "to wina dziecka, 4-latek powinien mieć wyobraźnie i wiedzieć, że nie można wsadzać ręki za ogrodzenie" . Najgorzej, że te wpisy są plusowane. Cała gama spierdolenia umysłowego, z tych ludzi już nic nie będzie, po ptokach.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Zaraz, zaraz, bahor włożył rękę przez ogrodzenie na czyjąś posesję, pies mu ją upierdolił, ty narzekasz że ludzie piszą że to jego tj. dziecka wina, a główny propertarianin wojenny libnetu @kr2y510 to jeszcze plusuje? Proszę się wytłumaczyć inaczej odjebka wraz potomstwem 5 pokoleń wprzód.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Zaraz, zaraz, bahor włożył rękę przez ogrodzenie na czyjąś posesję, pies mu ją upierdolił, ty narzekasz że ludzie piszą że to jego tj. dziecka wina, a główny propertarianin wojenny libnetu @kr2y510 to jeszcze plusuje? Proszę się wytłumaczyć inaczej odjebka wraz potomstwem 5 pokoleń wprzód.
Ja pulsuję za samą informację, a nie za to czy jest prawilnie skomentowana, czy nie.
Ludzie mają rację, że bachor winny. Inaczej by mieć psa trzeba by było mieć podwójne ogrodzenia.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Oni i miłośnicy praw kundli robią to z zupełnie innych powodów. Dla nich ważniejszy jest pies od człowieka, bo ludzi nienawidzą. A dziecko w takim wieku nie jest winne tylko ciekawe świata, każdy dzieciak robi głupie rzeczy w tym wieku. Nie sądzę żeby znało prawo własności w tym wieku!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Do góry Bottom