Przywitaj się! :)

Krig91

Member
79
20
Ok myślałem, że ma to czegoś dowodzić... jakiejś pseudo wyższości nad innymi czy coś. Chociaż teraz tak sobie pomyślałem, że ciekawe byłoby zbadanie jakie haplogrupy mają największą skłonność do Libertarianizmu :p Mam nadzieję, że rozkład okaże się normalny co dowiedzie, że poglądy nie są powiązane z genetyką a zależą wyłącznie od rozumu.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Jeżeli źle zrozumiałem to mnie poprawcie:
Nie wiem o co chodzi z tymi badaniami na haplogrupę, wiem co to jest ale trochę mnie dziwi, że właśnie tutaj to się pojawia. Rozumiem jakichś neonazistów, którzy dowodzą swojej aryjskości, ale u was?
To chyba było nawiązanie do Kelthuza, który na YouTube opisywał swój udział w projekcie Genographic:



Tak, że spokojnie, neonazistów tu raczej nie ma. Natomiast na pewno jest sporo osób, które nie boją się poruszać kontrowersyjne czy politycznie niepoprawne tematy.
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
To było nawiązanie do cytowanego postu.
Przy czym Kelthuz też to robił z ciekawości i był zaskoczony wynikami, a na końcu śmieszki robił pod wpływem zbyt dużej dawki Ciechana.
 

freelancer

Dobrowolnościowiec
163
184
Siema
Przebywam tu już od dłuższego czasu, czytam od jeszcze wcześniej, ale dawno nie zdarzyło mi się pisać. Być może się to zmieni. Jestem ESFP. Imię mam wyjątkowe niczym odcisk palca, więc pozwolę sobie go nie zdradzać. Mieszkam od pół roku w socjalistycznym piekle i wspaniałym kraju. Libnet to obecnie moje jedyne źródło wiadomości z Ubekistanu i reszty ue. Trzymajcie poziom.
Peace.
 
A

Artur Nowak

Guest
Jeżeli źle zrozumiałem to mnie poprawcie:
Nie wiem o co chodzi z tymi badaniami na haplogrupę, wiem co to jest ale trochę mnie dziwi, że właśnie tutaj to się pojawia. Rozumiem jakichś neonazistów, którzy dowodzą swojej aryjskości, ale u was?

Bycie rasistą nie oznacza bycia neonazistą.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
I zgadnij tu jakie socjalistyczne piekło jak jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron jebanymi kotłami.
 

freelancer

Dobrowolnościowiec
163
184
Telewizji nie oglądam, gazet nie czytam, a reszty nawet nie staram się rozumieć. To jest właśnie najlepsze, zero konotacji z językiem sprawia, że wszystko olewam. Zero refleksji, poza moimi własnymi sprawami, a popierdoleńców jest tutaj od groma i każdy wpycha swój kit na siłę.
 

joseph rewizor

New Member
6
19
Dawid się nazywam, jestem nowy, interesuje się polityką, historią, socjologią
lubię muzykę, filmy; strzelectwo lubię kuchnię azjatycką ( z naciskiem na chińską i indyjską ) oraz włoską ,studiowałem archeologie, politologie i historie, pracowałem w różnych branżach :)
mojego poglądy polityczne określiłbym jako konserwatywno-liberalne chociaż wolę mówić po prostu, że jestem wolnościowcem :) zarejestrowałem się gdyż lubię dyskusje z inteligentnymi ludźmi o ważnych sprawach
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Dawid się nazywam, jestem nowy, interesuje się polityką, historią, socjologią
lubię muzykę, filmy; strzelectwo lubię kuchnię azjatycką ( z naciskiem na chińską i indyjską ) oraz włoską ,studiowałem archeologie, politologie i historie, pracowałem w różnych branżach :)
mojego poglądy polityczne określiłbym jako konserwatywno-liberalne chociaż wolę mówić po prostu, że jestem wolnościowcem :) zarejestrowałem się gdyż lubię dyskusje z inteligentnymi ludźmi o ważnych sprawach
Daj jakieś dobre przepisy do wątku https://libertarianizm.net/threads/gotujemy-d.2006/page-5
 
M

martur

Guest
Cześć wszystkim!
Nazywam sie Wojtek i jestem libem od ładnych paru lat. Zaczęło się, jak to często u nas bywa, od ukąszenia korwinowskiego. Później, poprzez zamiłowanie do samotnego włóczenia się autostopem i po górach trafiłem na postać Chrisa McCandlessa a z kolei przez niego do H.D. Thoreau. Korwinizm+anarchoindywidualizm+dalsze, samodzielne grzebanie- tak wyszedł mi libertarianizm. Dodatkowo w czasie swoich włóczęg zobaczyłem bardzo namacalne, a jednocześnie magiczne działanie wolnego rynku (głównie w zakresie gastronomii, transportu i handlu) na Ukrainie, w Rosji i kilku krajach Azji.
Do tej pory nie rozstrzygnąłem jednoznacznie dylematu minarchizm vs. akap.
Nie napiszę czym się zajmuję, gdyż pewien Wybitny Józefowianin napisał był, że towarzystwo, w którym ludzie rozmawiają o takich rzeczach jest nieuchronnie skazane na socjalizm. Nadmienię tylko, że rozumiem takie dowcipy jak ,,co to jest: małe, żółte i przemienne?" i nawet mnie bawią:)
Psychologicznie INTJ, genetycznie nie wiem, badania na haplogrupę wyślę jak będę miał wolne 100 not federalnych pod ręką.
Na razie żyję w Galicji ale pomału zaczynam pakować walizki i jadę do Rajchu za dalszym wykształceniem, a następnie w świat za wolnością.
No, jeszcze raz: witajcie wszyscy Wolni i Dobrowolnie Zniewoleni!

Nie bądz głupi Zajmij się czymś pozytecznym zamiast siedzieć na tym beznadziejnym forum
 
Do góry Bottom