1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Przywitaj się! :)

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Antoni Wiech, 4 Listopad 2014.

1. Krig91

Krig91 Member

Polubienia:
    18
    Ok myślałem, że ma to czegoś dowodzić... jakiejś pseudo wyższości nad innymi czy coś. Chociaż teraz tak sobie pomyślałem, że ciekawe byłoby zbadanie jakie haplogrupy mają największą skłonność do Libertarianizmu :p Mam nadzieję, że rozkład okaże się normalny co dowiedzie, że poglądy nie są powiązane z genetyką a zależą wyłącznie od rozumu.

2. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 905
    To chyba było nawiązanie do Kelthuza, który na YouTube opisywał swój udział w projekcie Genographic:

Tak, że spokojnie, neonazistów tu raczej nie ma. Natomiast na pewno jest sporo osób, które nie boją się poruszać kontrowersyjne czy politycznie niepoprawne tematy.

Ostatnia edycja: 16 Styczeń 2015
    kordek lubi to.
  3. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 674
    To było nawiązanie do cytowanego postu.
    Przy czym Kelthuz też to robił z ciekawości i był zaskoczony wynikami, a na końcu śmieszki robił pod wpływem zbyt dużej dawki Ciechana.

4. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 905
    Chodziło mi o to, że nomad do tego nawiązywał.

5. freelancer

freelancer Dobrowolnościowiec

Polubienia:
    156
    Siema
    Przebywam tu już od dłuższego czasu, czytam od jeszcze wcześniej, ale dawno nie zdarzyło mi się pisać. Być może się to zmieni. Jestem ESFP. Imię mam wyjątkowe niczym odcisk palca, więc pozwolę sobie go nie zdradzać. Mieszkam od pół roku w socjalistycznym piekle i wspaniałym kraju. Libnet to obecnie moje jedyne źródło wiadomości z Ubekistanu i reszty ue. Trzymajcie poziom.
    Peace.

nazimno, sabat, wah oraz 9 uzytkowników lubi to.
  6. Artur Nowak

Artur Nowak Well-Known Member

Polubienia:
    617
    Bycie rasistą nie oznacza bycia neonazistą.

7. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 653
    @freelancer w którym socjalistycznym piekle? zakładam że poza eu gdzieś...

8. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 674
    I zgadnij tu jakie socjalistyczne piekło jak jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron jebanymi kotłami.

9. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 653
    no dlatego pytam hehe bo to może być prawie każde hehe poza paragwajem ofkorz

10. freelancer

Polubienia:
    156
    W krainie żabojadów.

kordek lubi to.
  11. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 653
    to w krainie żabojadów nie dostajesz newsów z krainy żabojadów ktora jest przecie w ue?

12. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    628
    Kolejna odważna kobitka przybyła Nawet z harfą. Ciekawe jak zagra;)

13. freelancer

Polubienia:
    156
    Telewizji nie oglądam, gazet nie czytam, a reszty nawet nie staram się rozumieć. To jest właśnie najlepsze, zero konotacji z językiem sprawia, że wszystko olewam. Zero refleksji, poza moimi własnymi sprawami, a popierdoleńców jest tutaj od groma i każdy wpycha swój kit na siłę.

osman i kordek lubią to.
  14. joseph rewizor

joseph rewizor New Member

Polubienia:
    16
    Dawid się nazywam, jestem nowy, interesuje się polityką, historią, socjologią
    lubię muzykę, filmy; strzelectwo lubię kuchnię azjatycką ( z naciskiem na chińską i indyjską ) oraz włoską ,studiowałem archeologie, politologie i historie, pracowałem w różnych branżach :)
    mojego poglądy polityczne określiłbym jako konserwatywno-liberalne chociaż wolę mówić po prostu, że jestem wolnościowcem :) zarejestrowałem się gdyż lubię dyskusje z inteligentnymi ludźmi o ważnych sprawach

wah, sabat, snajper oraz 11 uzytkowników lubi to.
  15. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    628
    Cześć joseph rewizor

16. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 149
    Daj jakieś dobre przepisy do wątku https://libertarianizm.net/threads/gotujemy-d.2006/page-5

17. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 789
  18. martur

martur New Member

Polubienia:
    1
    A co szukasz pedala ?Moze on pedał.Pogadaj z nim .

19. martur

martur New Member

Polubienia:
    1
    Nie bądz głupi Zajmij się czymś pozytecznym zamiast siedzieć na tym beznadziejnym forum

20. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 424
    Mówisz, masz :)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.