Przywitaj się! :)

sirklein

New Member
1
5
Siemanko, jak widać - jestem tu nowy. Założyłem ostatnio bloga o tematyce wolnościowej i jest w totalnych powijakach, bo napisałem na nim 1 (słownie: jeden) tekst. Będę tam coś regularnie wrzucał, więc zachęcam do sprawdzania i polemiki. Pozdrawiam was, liberałowie :)

Inicjatywa totalnie luźna, niech nikt nie czuje się, póki co, urażony. Link: https://mlodyiwolny.blogspot.com

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 904
22 156
Wyszedł z ciebie konserwatysta pełną gębą. Transpłciowców i genderystów prześladujesz...

Może powinniśmy otworzyć się na świat, który nas nie rozumie i założyć nowy, inkluzywny dział:

Safe space dla spierdolin gatunku ludzkiego i innego genetycznego śmiecia
Różne wykluczone mniejszości na własnej skórze mogłyby wreszcie poczuć ciepło libnetowej wspólnoty a my mielibyśmy coś na kształt rezerwatu indiańskiego przynoszącego naszej gospodarce sporo lajków, bo napędzałoby to turystykę.

Ostatnia edycja:

truskakwa

Member
18
98
Witam
Szukając informacji o ograniczeniu dostępu do broni trafiłem na blog miasik.net, potem inne blogi, w końcu trafiłem na libnet który czytam od dłuższego czasu, radykalizując swoje poglądy od ich braku do anarchokapitalizmu. Preferuje słuchanie/czytanie od mówienia/pisania. Interesuje się podróżami i obróbką drewna, RPG i survivalem.

mikioli

Well-Known Member
2 684
5 039
Witam
Szukając informacji o ograniczeniu dostępu do broni trafiłem na blog miasik.net, potem inne blogi, w końcu trafiłem na libnet który czytam od dłuższego czasu, radykalizując swoje poglądy od ich braku do anarchokapitalizmu. Preferuje słuchanie/czytanie od mówienia/pisania. Interesuje się podróżami i obróbką drewna, RPG i survivalem.
Obróbka drewna. Takich ludzi potrzebujemy. Przypominam, że ten gość też był cieślą...

Do góry Bottom