Przywitaj się! :)

D

Deleted member 6341

Guest
Cześć!
" Człowiek ma naturalne prawo do wolności, co młodzi ludzie zdają się rozumieć i chcieć wdrażać w swe życia...(..)Siedzę więc z pustymi rękoma i kombinuję, co mogę zrobić"

Startuj w wyborach po to, żeby wygrać.
Obiecuję, że pójdę i na mój głos na pewno możesz liczyć;) Powodzenia!
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 726
Wyszedł z ciebie konserwatysta pełną gębą. Transpłciowców i genderystów prześladujesz...

Może powinniśmy otworzyć się na świat, który nas nie rozumie i założyć nowy, inkluzywny dział:

Safe space dla spierdolin gatunku ludzkiego i innego genetycznego śmiecia
Różne wykluczone mniejszości na własnej skórze mogłyby wreszcie poczuć ciepło libnetowej wspólnoty a my mielibyśmy coś na kształt rezerwatu indiańskiego przynoszącego naszej gospodarce sporo lajków, bo napędzałoby to turystykę.
 
Ostatnia edycja:

truskakwa

Active Member
24
166
Witam
Szukając informacji o ograniczeniu dostępu do broni trafiłem na blog miasik.net, potem inne blogi, w końcu trafiłem na libnet który czytam od dłuższego czasu, radykalizując swoje poglądy od ich braku do anarchokapitalizmu. Preferuje słuchanie/czytanie od mówienia/pisania. Interesuje się podróżami i obróbką drewna, RPG i survivalem.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Witam
Szukając informacji o ograniczeniu dostępu do broni trafiłem na blog miasik.net, potem inne blogi, w końcu trafiłem na libnet który czytam od dłuższego czasu, radykalizując swoje poglądy od ich braku do anarchokapitalizmu. Preferuje słuchanie/czytanie od mówienia/pisania. Interesuje się podróżami i obróbką drewna, RPG i survivalem.
Obróbka drewna. Takich ludzi potrzebujemy. Przypominam, że ten gość też był cieślą...
il_570xN.1367159137_8xbv.jpg
 
Do góry Bottom