Przywitaj się! :)

akapek

Member
31
90
Witam wszystkich forumowiczów!
Chciałbym na wstępie pogratulować administratorowi za stworzenie tego świetnego forum dużo opcji ładna prosta grafika przejrzysty interfejs. Jestem tu od niedawna ale widzę już że na forum jest dużo inteligentnych i ciekawych ludzi :)
Martwi mnie jedynie mała liczba użytkowników (obecnie ok. 1300). Z czego to wynika? Czyżby tak mało osób w Polsce miało poglądy wolnościowe?
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Witam wszystkich forumowiczów!
Chciałbym na wstępie pogratulować administratorowi za stworzenie tego świetnego forum dużo opcji ładna prosta grafika przejrzysty interfejs. Jestem tu od niedawna ale widzę już że na forum jest dużo inteligentnych i ciekawych ludzi :)
Martwi mnie jedynie mała liczba użytkowników (obecnie ok. 1300). Z czego to wynika? Czyżby tak mało osób w Polsce miało poglądy wolnościowe?
Pizarro zdobywał Imperium Inków z 200 kompanami... Cortes miał 500 ludzi w tym niewolników.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Martwi mnie jedynie mała liczba użytkowników (obecnie ok. 1300). Z czego to wynika? Czyżby tak mało osób w Polsce miało poglądy wolnościowe
Użytkowników troche jest żeby wszyscy chcieli pisać ale aktywnych jest kilkunastu ???
Poglądy ??? po co zawracać sobie tym głowę ???teraz liczy się branie socjalu i życie z dnia na dzień do tego poglądy nie są potrzebne.
:)
Następna sfrustrowana grupa się buntuje urzędniki wojewódzkie i chcą 1000 zł netto z wyrównaniem od stycznia. Dać dać bo jak nie dostaną będzie strajk włoski
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Pizarro zdobywał Imperium Inków z 200 kompanami... Cortes miał 500 ludzi w tym niewolników.

ale te imperia były akurat pogrążone w kryzysie, wojnach domowych i jeszcze kilka rzeczy na + dla Corteza. Gdyby Cortez w tym czasie wbił do Chin, to by go ukatrupili kilka kilometrów od brzegu.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
No to chyba tylko dlatego, że poniechałby grabienia gospodarzy zważywszy swoje szanse. Jakby tam konsekwentnie wbił z zamiarem rabowania kruszców, to by go na bank załatwili. Wtedy Chińczycy jeszcze tak haniebnie nie odstawali poziomem techniki. A wracając do tematu walki z zamordyzmem, to raczej jego przeciwnicy są teraz Indianami.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Witajcie, mam na imię Maksymiliana, niektórzy mnie pewnie kojarzą. Postanowiłam, że zarejestruje się tutaj i w miarę możliwości będę się tutaj udzielała :)
Czesc mi to sie kojarzysz tylko z tymi tekstami co wrzucali z discorda:

48006127c34a8.png

ale może to dwie inne osoby
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Czesc mi to sie kojarzysz tylko z tymi tekstami co wrzucali z discorda:

48006127c34a8.png

ale może to dwie inne osoby


Mogą być inne tylko w tym sensie, że ktoś, kto zna tę Maksymilianę, do niej właśnie nawiązuje. Dokładnie tak, jakby ktoś założył tu konto z nickiem kr2y510-2. Wiadomo by było, że albo podszywa się, albo świadomie nawiązuje (w tym ewentualnie sam Krzysio, gdyby miał jakiś powód). Świat jest mały, no a świat polskich libertarian... nie muszę kończyć.
 

psylo

New Member
4
14
Witajcie! Śledzę forum od kilku miesięcy, jako, że jestem pod wpływem pewnej legalnej, szeroko akceptowanej substancji, postanowiłem się zarejestrować. Może będę pisać, może nie. Czytam sobie to forum i widzę, że są tu tęgie głowy, choć nie zawsze się z nimi zgadzam. Jestem minarchistą, od razu napiszę (proszę o wyrozumiałość). Pozdrawiam!
 

Cin

New Member
3
15
Hejka jestem tu nowa i miło mi was wszystkich poznać. Czy będę się udzielać jakoś strasznie na forum nie wiem, pewnie skończy się na cichym stalkingu postów, które mnie interesują.
Jeśli chodzi o moje poglądy polityczne na ten moment, to jak na załączonym obrazku (chociaż mi się wydaję że jestem większym liberałem).
poglądy polityczne.png
 
D

Deleted member 6564

Guest
@Cin Cześć.

Na stronie tego quizu jest napisane "Nasz test ma na celu objęcie głównego nurtu różnych opinii politycznych, jakie można znaleźć we współczesnych zachodnich demokracjach. Oznacza to, że nasz test nie uwzględnia opinii skrajnych lub niszowych, takich jak anarchosyndykalizm, anarchokapitalizm, socjalizm doktrynerski czy faszyzm."

Pytania w nim zakładają też że popierasz istnienie państwa.

Spekr i Polityczny Sextant są lepsze1111111111111111.PNG

political sextant.PNG
 
Do góry Bottom