1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Przywitaj się! :)

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Antoni Wiech, 4 Listopad 2014.

1. akapek

akapek Member

Polubienia:
    67
    Witam wszystkich forumowiczów!
    Chciałbym na wstępie pogratulować administratorowi za stworzenie tego świetnego forum dużo opcji ładna prosta grafika przejrzysty interfejs. Jestem tu od niedawna ale widzę już że na forum jest dużo inteligentnych i ciekawych ludzi :)
    Martwi mnie jedynie mała liczba użytkowników (obecnie ok. 1300). Z czego to wynika? Czyżby tak mało osób w Polsce miało poglądy wolnościowe?

Kelsi, nazimno, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
  2. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 515
    Pizarro zdobywał Imperium Inków z 200 kompanami... Cortes miał 500 ludzi w tym niewolników.

3. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
    Użytkowników troche jest żeby wszyscy chcieli pisać ale aktywnych jest kilkunastu ???
    Poglądy ??? po co zawracać sobie tym głowę ???teraz liczy się branie socjalu i życie z dnia na dzień do tego poglądy nie są potrzebne.
    :)
    Następna sfrustrowana grupa się buntuje urzędniki wojewódzkie i chcą 1000 zł netto z wyrównaniem od stycznia. Dać dać bo jak nie dostaną będzie strajk włoski

akapek lubi to.
  4. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 872
    ale te imperia były akurat pogrążone w kryzysie, wojnach domowych i jeszcze kilka rzeczy na + dla Corteza. Gdyby Cortez w tym czasie wbił do Chin, to by go ukatrupili kilka kilometrów od brzegu.

5. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 283
    Jakby wbił do Chin wtedy to pewnie by odpłynął w pokoju.

6. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 872
    No to chyba tylko dlatego, że poniechałby grabienia gospodarzy zważywszy swoje szanse. Jakby tam konsekwentnie wbił z zamiarem rabowania kruszców, to by go na bank załatwili. Wtedy Chińczycy jeszcze tak haniebnie nie odstawali poziomem techniki. A wracając do tematu walki z zamordyzmem, to raczej jego przeciwnicy są teraz Indianami.

7. Maksymiliana

Maksymiliana Everyday Hero

Polubienia:
    107
    Witajcie, mam na imię Maksymiliana, niektórzy mnie pewnie kojarzą. Postanowiłam, że zarejestruje się tutaj i w miarę możliwości będę się tutaj udzielała :)

Jaranek i akapek lubią to.
  8. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    1 323
    Czesc mi to sie kojarzysz tylko z tymi tekstami co wrzucali z discorda:

ale może to dwie inne osoby

akapek, Alu i Eli-minator lubią to.
  9. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 533

Mogą być inne tylko w tym sensie, że ktoś, kto zna tę Maksymilianę, do niej właśnie nawiązuje. Dokładnie tak, jakby ktoś założył tu konto z nickiem kr2y510-2. Wiadomo by było, że albo podszywa się, albo świadomie nawiązuje (w tym ewentualnie sam Krzysio, gdyby miał jakiś powód). Świat jest mały, no a świat polskich libertarian... nie muszę kończyć.

10. Maksymiliana

Maksymiliana Everyday Hero

Polubienia:
    107
    To Ja w tej samej osobie :)

11. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 725
    znam Ją z innego forum

12. psylo

psylo New Member

Polubienia:
    9
    Witajcie! Śledzę forum od kilku miesięcy, jako, że jestem pod wpływem pewnej legalnej, szeroko akceptowanej substancji, postanowiłem się zarejestrować. Może będę pisać, może nie. Czytam sobie to forum i widzę, że są tu tęgie głowy, choć nie zawsze się z nimi zgadzam. Jestem minarchistą, od razu napiszę (proszę o wyrozumiałość). Pozdrawiam!

13. from_my_cold_dead_hands

from_my_cold_dead_hands Member

Polubienia:
    41
    Cześć. Jestem tu nowa. Jestem anarchokapitalistką

T.M., sabat, akapek oraz 3 uzytkowników lubi to.
  14. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 339
    Witamy.
    Masz ode mnie lajka za płeć.

15. from_my_cold_dead_hands

from_my_cold_dead_hands Member

Polubienia:
    41
    Dzięki :)

16. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 410
    Bycie kobietą jest jakimś szczególnym osiągnięciem?

17. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 339
    Na tym forum - TAK!
    Poza tym forum - NIE!

ernestbugaj lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.