Polska psiarnia to żenada i śmiech na sali

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
@tosiabunio Za publiczne pokazanie piersi dostałabym bana od policjanta.
Ja nigdy nie miałam sytuacji żeby mnie zatrzymali, jednak jak przyjdzie takowa, to sobie przeszukają, bo czas to pieniądz. Raz, dwa, przeszukają i po sprawie :)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
@tosiabunio Za publiczne pokazanie piersi dostałabym bana od policjanta./QUOTE]

Jakiego bana, skoro to on wydaje takie polecenie? I kto mówi, że zrobi to w miejscu publicznym - może zaproponuje pójście w bramę i tam pokazywanie.

Ale nie o to chodzi konkretnie - są rzeczy, że nie wykonasz zawsze dowolnego polecenia policjanta. Cycków nie chcesz pokazywać, ale torebkę już tak, ale są ludzie, dla których torebka też będzie już przekroczeniem granicy (szczególnie, gdy nie będzie podstaw do takiego przeszukania).
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
@tosiabunio To niech będzie. Ja tego nie uważam za przekroczenie granicy - jak chce to niech sobie sprawdzi, nie mam nic do ukrycia. Serio :)
Poza tym kobietę w sensie cielesnym może przeszukiwać tylko druga kobieta. Więc pokazywanie policjantowi piersi odpada :)
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ja bym takiego cwaniaczka z brodą najpierw potraktowała gazem, a potem rozwaliła czachę pałką za takie odzywki do funkcjonariusza policji. Jednak do Policji mnie nie wezmą z wiadomych względów :)
Jak kobiecie dowali gazem a potem dobrze przyjebie palką w łeb to i wykona polecenie pokazania piersi.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6431

Guest
A i jeszcze takie info, nowi nie potrafią założyć najprostrzej dźwigni, debile ćwiczą to po xx razy zanim opanują.

Jest tak jak w prl-u.Przyjmują same miernoty nieudacznikow. Mierny ale wierny wiesz jak jest .Nikt takiego do żadnej pracy innej nie przyjmie ale umieją czaić się w krzakach a nie wiem czy drzewa umieją sadzić czy trzeba im mówić że zielonym do góry???Jak nie umiesz nic robić to się nie martw zgłoś się do policji tam cię przyjmą do pracy . Madry czlowiek wykształcony z kwalifikacjami nigdy nie pójdzie pracować w policji.
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Śląskie: Policjanci ścigali sprawcę porwania. Obława okazała się pomyłką

Wczoraj, 14 czerwca (23:18)

W piątkowy wieczór trwał pościg za sprawcą porwania. Jak się potem okazało, żadnego porwania w rzeczywistości nie było. Bielscy policjanci ścigali SUV-a, który mógł uczestniczyć w przestępstwie. Lokalne media informowały o porwaniu kobiety. Uczestniczący w pościgu radiowóz miał stłuczkę. Okazało się, że porwania nie było - kobieta zasłabła, a jej bliski pomógł jej wsiąść do auta.


00085CN6XY4LNHGX-C123-F4.jpg

Zdjęcie ilustracyjne/Jacek Skóra /RMF FM
Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem nieopodal jednej z restauracji przy drodze wylotowej w kierunku Żywca. Policjanci zostali poinformowani, że mężczyzna porwał kobietę. Informacja obiegła część lokalnych mediów. Donosiły one, że ofiara została przewrócona i wciągnięta do samochodu.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci ruszyli na ratunek. Szybko namierzyli SUV-a i ruszyli za nim w pościg, jednak jadący za domniemanymi porywaczami radiowóz miał stłuczkę na skrzyżowaniu w sąsiadującej z Bielskiem-Białą gminie Wilkowice.

Miał kolizję z innym uczestnikiem ruchu, który nie był powiązany ze zdarzeniem. Jego kierowca wjechał w nasz samochód. Na miejsce została wezwana karetka- powiedział w piątek wieczorem rzecznik bielskich policjantów asp. szt. Roman Szybiak. Jak dodał, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w stłuczce.

Po trzech godzinach okazało się, że doszło do nieporozumienia i żadnego porwania nie było. Sprawa się wyjaśniła. Kobieta zasłabła, a mężczyzna, z którym była, pomógł jej wsiąść do samochodu i odjechali do domu. Nie było czynu zabronionego - powiedział asp. szt. Roman Szybiak.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Normalne, bezpieczne podejście. Jest zagrożenie, to reakcja jest adekwatna. Oczywiście pewni ludzie będą krytykować wysyłanie antyterrorystów na "bezbronnych ludzi", ale gdyby ktoś z wysłanego patrolu, czy medyk zginął od nożownika znowu krytykowaliby podejście, wyszkolenie i lekceważenie oczywistego zagrożenia.

Inna sprawa, że na parę psycholi z nożem można wysłać 19 antyterrorystów, ale tobie nie potrzeba karabinku, ani nawet 10 naboi na jakąkolwiek sytuacje. Ba, w ogóle nie potrzebujesz broni.
 
Ostatnia edycja:

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
https://www.tvn24.pl/policja-zarekw...dyczna-marihuane-polska-i-swiat,972694,s.html


"Mimo dokumentacji medycznej w środę przeszukała go policja. - Samochód policji kryminalnej zajechał mi drogę i zaczęło się przeszukanie – opowiedział mężczyzna. - Powiedzieli, że wjechałem pod zakaz i to jest powód zatrzymania. Od razu przy przeszukaniu auta powiedziałem, że posiadam przy sobie medyczną marihuanę i że posiadam wszelkie możliwe zaświadczenia – relacjonował. - I oni byli święcie przekonani, że to jest na pewno nielegalna marihuana, że ja kłamię – dodał pan Michał. Wedle relacji 23-latka po przeszukaniu samochodu, policjanci znaleźli trzy gramy suszu i narzędzia do zażywania lekarstwa. Wtedy, mimo wyjaśnień, że na wszystko ma skierowanie lekarza, kazali mu zaprowadzić się do mieszkania, które też przeszukali."
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Policja w Sulęcinie zabezpieczyła za mało narkotyków. Góra interweniuje ws. niespełnionej normy

dbd27.09.2019 14:38
W 2019 r. policjanci z komendy powiatowej w Sulęcinie zabezpieczyli 635,10 grama narkotyków. Kierownictwo komendy wojewódzkiej w Gorzowie Wielkopolskim uznało, że wynik nie jest zadowalający i wystosowało pismo. "Przypominam, iż wartością oczekiwaną, pożądaną do osiągnięcia jest ilość 4520,75" - czytamy. - To nonsens - mówi nam Rafał Jankowski, szef związku zawodowego policjantów. Komenda tłumaczy, że taka statystyka jest "narzędziem pomocniczym".

(...) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25241415,policja-w-sulecinie-zabezpieczyla-za-malo-narkotykow-gora-interweniuje.html
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ale serio, rzeczywiście się opierdalali skoro w tym powiecie zrobili 15 procent jakiejś "normy" ogólnopolskiej i niedziwne, że centrala chce wiedzieć dlaczego.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
A co będzie robić policja, gdy gdzieś obywatele postanowią być w 100% praworządni i przestaną popełniać przestępstwa zgodnie ze "normami" w innych częściach kraju? Będą dobierać z uczciwych?
Będą robić to co zwykle. Będą nadużywać prawa.
Jednak sytuacja taka jest możliwa jedynie teoretycznie, bo by żyć w pełni zgodnie z prawem w tym pierdolonym systemie trzeba się urodzić cwelem. Większość tych "żyjących zgodnie z prawem" często łamie prawo nieświadomie, bo nikt nie jest w stanie znać wszystkich przepisów.
 

Fraans

Well-Known Member
201
441
Policja w Sulęcinie zabezpieczyła za mało narkotyków. Góra interweniuje ws. niespełnionej normy

dbd27.09.2019 14:38
W 2019 r. policjanci z komendy powiatowej w Sulęcinie zabezpieczyli 635,10 grama narkotyków. Kierownictwo komendy wojewódzkiej w Gorzowie Wielkopolskim uznało, że wynik nie jest zadowalający i wystosowało pismo. "Przypominam, iż wartością oczekiwaną, pożądaną do osiągnięcia jest ilość 4520,75" - czytamy. - To nonsens - mówi nam Rafał Jankowski, szef związku zawodowego policjantów. Komenda tłumaczy, że taka statystyka jest "narzędziem pomocniczym".

(...) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25241415,policja-w-sulecinie-zabezpieczyla-za-malo-narkotykow-gora-interweniuje.html
Hmm czyli z jednego powiatu mają zebrać ponad 4.5kg narkotyków. Ciekawe w jakim okresie czasu.
 
Do góry Bottom