Polonizacja Europy. Polska, chrześcijańska dzicz zalewa kontynent, kradnie, gwałci i morduje

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Gwałciciel imigrant skazany w Wielkiej Brytanii.
Bił i nagrywał swoją ofiarę.


Ponad 13 lat za kratkami spędzi Arkadiusz T., który w lipcu włamał się do domu w Birmingham, gdzie bił i gwałcił mieszkającą tam kobietę. Mężczyzna nagrał też dramat kobiety telefonem.

Arkadiusz T., 30-letni polski imigrant, mieszkający w Birmingham, włamał się do domu pewnej kobiety i brutalnie ją zgwałcił, filmując wszystko swoim telefonem. Teraz został skazany na 13,5 roku więzienia. O sprawie donosi "Daily Mail".

http://www.dailymail.co.uk/news/art...med-attacks-mobile-phone-jailed-13-years.html
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
“Patriota” z Legnicy zabił młotkiem “zdrajców narodu”

Ruszył proces Marcina K., który w 2015 r w okrutny sposób uśmiercił dwa starsze małżeństwa w Legnicy. Twierdzi, że kierowały nim patriotyczne emocje. Zamożną parę z willi na ul. Oświęcimskiej uznał za zdrajców ojczyzny, skazał na śmierć i wykonał egzekucję. Kobietę na ul. Głogowskiej 31 razy tłukł młotkiem, bo wydawało mu się, że drwi z jego ojca i innych patriotów. W furii zabił także jej niepełnosprawnego męża.


Ojciec Marcina K. był żołnierzem zawodowym. Zmarł w lutym 2014 roku. Kiedy jeszcze żył, siadali i rozmawiali o Polsce.

“Ja wiem, że nasza ojczyzna miała różne ciężkie czasy. Jak byliśmy pod zaborami czy okupacją, byli ludzie, którzy są patriotami, i tacy, którzy nimi nie są. Wiedziałem, że w czasach PRL-u było wielu wspaniałych Polaków. Niesprawiedliwe jest to, że żyją jeszcze ludzie, którzy doprowadzili do tragedii niejednej rodziny w Polsce. Powodzi im się dobrze i nie spotkała ich za to żadna kara.

Ja wiedziałem, że są jeszcze takie dwie osoby, które nie poniosły konsekwencji. Że one plują w twarz pomnikowi Polski Walczącej. (…) Gdy minął rok od śmierci ojca, postanowiłem, że muszę coś z tym zrobić. (…) Ja wiedziałem to po swojemu, jako żołnierz w duszy, że to są zdrajcy narodu. (…) W związku z tym zabiłem dwoje ludzi”

Był 1.lutego 2015 roku, pierwsza rocznica śmierci ojca, świt, gdy – jak twierdzi – wypity, ale nie pijany Marcin K. poszedł pod willę na ul. Oświęcimską. Zawsze wiedział, że tutaj mieszkają “te dwie osoby”. Wziął swoją kolekcję starych kluczy, licząc, że któryś będzie pasował. Już za trzecim razem trafił na ten właściwy, przekręcił i drzwi cichutko się otworzyły. Wślizgnął się do środka i, nim wyszedł, przez chwilę stał w mrocznym przedpokoju słuchając chrapiących za ścianą domowników.

Po powrocie do swojego mieszkania wziął młotek i znowu poszedł do willi na ulicy Oświęcimskiej. Na dworze świtało. Siedział na klatce schodowej niezdecydowany: wejść czy nie.

“Ja się wtedy zastanowiłem że chuj, muszę tam wejść i zobaczyć tych ludzi.”

Korytarz był ciemny, ale do pokoju na wprost wpadało już przez okna dość światła. Obok łóżka stał 86-letni mężczyzna. Marcin K. twierdzi, że chciał tylko unieść młotek i nastraszyć go. “I co?!” – huknął. Ale gdy tamten odpowiedział “Co, kurwa?”, to jednak nie znalazł odpowiednich słów. Prościej było zamachnąć się z całej siły i zadać obuchem cios w głowę. Starszy pan upadł, a morderca nie wypuszczając młotka z ręki pobiegł przez korytarz do drugiej sypialni. Obudzona hałasem gospodyni podnosiła się z łóżka.

“Ona miała taką fryzurę z lat pięćdziesiątych, sześćdziesiątych, może siedemdziesiątych. Taką, jak mieli dygnitarze za lat komunistycznych. (…) Ja zabiłem tych ludzi, bo zdradzili Polskę i Polaków. Bo taka jest moja żołnierska dusza. Przy okazji spełniłem wolę ojca. Nikt mi nie kazał zabijać, ale za jego cierpienie… On był patriotą.”

Marcin twierdzi, że kobietę uderzył raz, i już chciał uciekać, kiedy powstrzymało go charczenie leżącego na podłodze mężczyzny. Wystraszył się, wrócił i zadał staruszkowi jeden lub dwa ciosy. Nie pamięta, czy zaglądał jeszcze z młotkiem do jego żony, nim uciekł z willi na Oświęcimskiej do siebie. Prokuratura skrupulatniej od mordercy policzyła ciosy. Zabity mężczyzna dostał co najmniej 12 uderzeń młotkiem, kobieta kolejnych 6. W obu przypadkach jako przyczynę śmierci patolodzy podali szereg wieloodłamowych złamań kości czaszki i uszkodzenia mózgu.

“Zabiłem tych K., bo to była egzekucja. To są zdrajcy. Ono zdradzili ten naród. Jak byliśmy w ciężkich czasach pod okupacją radziecką, to oni byli po drugiej stronie. Oni byli za komunistami. Ja ich nie znam z tamtych czasów. Wiem o ich postawie z opowieści mojego ojca (….). Mój tato osobiście z ich strony niczego złego nie doznał, ale opowiadał mi ogólnie o ich złej postawie. Nie wiem, co K. dokładnie mieli robić przeciwko Polakom, bo to jest tajne, Ja dokonałem na nich egzekucji. To chyba ja sam wydałem na nich wyrok. Wiedziałem, gdzie oni mieszkają, Ojciec pokazywał mi okna ich mieszkania. Mówił, że tam mieszkają zdrajcy (…) W dniu rocznicy śmierci mojego taty przyszła mi do głowy myśl, żeby wykonać na nich wyrok.(…) Wybrałem do tego młotek, bo jestem budowlańcem i młotek mi pasuje. “

27 sierpnia 2015 roku Marcin K. zabił znowu. Remontował wówczas mieszkanie u starszych państwa na ul. Głogowskiej. Gospodyni był dla niego – jak przyznaje – “dobra aż do przesady”: częstowała obiadem, podsuwała słodkie bułki, parzyła kawę. Czasem nawet podrzucała piwo, bo lato było skwarne, a przy robocie pić się chce.

“Słowa, jakie wypowiedziała pod adresem mojego ojca, zmieniły to wszystko. Ona obraziła mojego ojca wymieniając jego imię i nazwisko, jak również ludzi, którzy w ciężkich czasach walczyli o wolność. Obraziła patriotów”.

To była dobra, nieźle płatna fucha. Nie planował jej porzucać, tak jak nie planował zabójstwa. Pomalował już dwa pokoje i był w trakcie kładzenia gładzi w trzecim. Właściwie to już się zbierał, aby jechać do siebie na chwilę po wiertarkę do wymieszania masy…

“Pani Ela tego dnia była tego dnia jakaś taka zdenerwowana. Powiedziała nazwisko mojego ojca. Powiedziała: twoim tatą był Jan K. Potem użyła jakiś dziwnych słów. Nie pamiętam ich. Nie używam takich słów. Nie potrafię ich powtórzyć. Dotarł do mnie jednak ich sens. Było to coś w rodzaju, jakby chciała mnie, kurwa, obrazić, albo co, kurwa, urazić. Byłem w szoku. Wychodziłem stamtąd spokojnie, a ona mi powiedziała te słowa, których nie rozumiem, w sensie, żebym nie myślał, że ja i mój ojciec ułożymy świat. Była też mowa o patriotyzmie. Generalnie ja te słowa odebrałem jako obraźliwe dla mnie i dla mojego nieżyjącego już ojca. To była chwila. Ja w tym momencie, kurwa, wybuchłem”.

Z leżących dookoła narzędzi kobieta chwyciła młotek ciesielski. Nie uderzyła nim Marcina K, tylko wykonała taki ruch, jakby chciała mężczyznę od siebie odepchnąć. Morderca wyrwał go z jej rąk, pchnął gospodynię w stronę kuchni i zaczął bić obuchem w głowę oraz inne części ciała. Zdaniem prokuratury, zadał co najmniej 31 uderzeń różnymi stronami młotka. Dodatkowo dźgał jej ciało nożem do krojenia chleba, który znalazł przy łóżku niepełnosprawnego męża kobiety, gdy na dźwięk z sypialni poszedł też go zabić. Starszy pan zmarł od co najmniej 15 uderzeń młotkiem i nożem. Marcin K. w gorączce krążył między kuchnią a sypialnią, gdzie dogorywały jego ofiary, i zadawał im nowe ciosy, próbując przeciąć tętnice. Wydawało mu się, że człowiek z tak mocno rozwaloną czaszką powinien być martwy. A oni żyli. Leżeli tam i charczeli.

“Walczyłem o to, żeby oni jak najszybciej umarli”.



Za poczwórne zabójstwo dokonane ze szczególnym okrucieństwem Marcinowi K. grozi dożywotnie pozbawienie wolności. Na rozprawę w Sądzie Okręgowym przyjechał z aresztu w Wołowie w czerwonym drelichu dla najniebezpieczniejszych skazańców, skuty łańcuchami, pilnowany przez Policję, Po odczytaniu aktu oskarżenia przyznał się do wszystkich czterech zbrodni, odmówił składania wyjaśnień oraz odpowiedzi na jakiekolwiek pytania. Unikał spoglądania w twarze bliskich ofiar, siedział ze spuszczonym wzrokiem lub wodził oczyma po ścianach.

- Wszystkie cztery ofiary zginęły natychmiast i nieświadome – to jedyne wyjaśnienia jakie złożył.

“Trochę podziabałem i od razu poszła krew”.

Broniąca Marcina K. mecenas Katarzyna Pikul zgłosiła wniosek, by ze względu na postawę jej klienta ograniczyć przewód sądowy do niezbędnych czynności. Obrona wolałaby uniknąć roztrząsania krzywd, jakie oskarżony wyrządził innym ludziom. Sędzia Marek Regulski przychylił się jednak do opinii prokuratora, że to wniosek co najmniej przedwczesny. Na najbliższych posiedzeniach – jeszcze w październiku i listopadzie – zamierza m.in. ujawnić zapis wizji lokalnej z udziałem Marcina K., przesłuchać oskarżycieli posiłkowych, biegłych z zakładu medycyny sądowej i biegłych psychiatrów.

“Wiem, co zrobiłem, ale nie chcę tego pamiętać.”

- Oskarżony zmienia swoje wyjaśnienia, więc nie możemy przyjąć jednej i wiodącej motywacji – mówi prokurator Łukasz Kudyk z Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej, – Jest to osoba psychopatyczna, jak stwierdzili biegli psychiatrzy po przeprowadzonej obserwacji. Chyba tylko on sam wie, co mogło tkwić w jego głowi.

Prokurator przyznaje, że w latach młodzieńczych Marcin K. należał do organizacji narodowościowych. – W toku postępowania wykluczyliśmy, że zbrodnia mogła nastąpić na tle narodowościowym. Ta motywacja przez niego podawana nie potwierdziła się w toku dalszych czynności – twierdzi prokurator Kudyk.

“Jeśli chodzi o zdarzenie na ul. Oświęcimskiej w Legnicy to ta sytuacja ma swoje podłoże w czasach, kiedy byłem jeszcze małym dzieckiem. Mój ojciec był żołnierzem w jednostce w Legnicy. Ja od małego dziecka zafascynowany byłem wojskiem. Zawsze chodziłem z ojcem na imprezy wojskowe. Ja byłem wychowany w duchu patriotycznym, ale nikt mnie tak nie wychowywał – ja się po prostu taki urodziłem.”
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
oj tam w wątku o islamizacji europy są też posty z wydarzeniami z nie europy...
no i ładnie pokazuje jakie zagrożenie wisi nad światem, trza koniecznie zamykać granice przed nimi i takie tam...
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Pół roku nie potrafili go dopaść, dopiero po drugim zabójstwie, bo zabił swoją klientkę i pewnie mnóstwo osób wiedziało, że tam ma fuchę. Ale przy pierwszym prawdopodobnie policja nie miała pojęcia kogo szukać.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Bohaterowie walczący z islamizacją dostali właśnie wyroki...

Polscy imigranci skazani za przestępstwo na tle nienawiści rasowo-religijnej
Świat
Dzisiaj, 1 listopada (16:23)
Osiem miesięcy więzienia - taki wyrok usłyszało dwóch polskich imigrantów, którzy kilka miesięcy temu wtargnęli do londyńskiego meczetu i obrzucili modlących się bekonem.

Sędzia uznał to za przestępstwo na tle nienawiści rasowo-religijnej. Porównał zachowanie skazanych do zachowania ludzi obrażających na Wyspach członków polskiej społeczności.

Mężczyźni przyznali się do winy. Pierwszy z Polaków, Piotr Cz. ma 28 lat. Drugi jest o siedem lat młodszy. Do świątyni weszli pijani, tuż przed wieczorną modlitwą.

Ponieważ świnia w islamie uważana jest za zwierzę nieczyste, mężczyźni kupili bekon i obrzucili nim modlących się. Także prokuratura uznawała czyn za przestępstwo na tle nienawiści o "wysokim kalibrze".

Rozprawa odbywała się w Sądzie Koronnym Blackfriars na południu Londynu.

Polska podpali kiedyś świat!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Podoba mnie się w tym wszystkim jedno mianowicie to, że nasi się nie pierdolą z niczym. Na zachodzie traktują muzułmanów jak święte krówki, a nasi mają na to wyjebane. Natomiast nie pochwalam wtargnięcia na czyjś teren prywatny, tu do meczetu.
 
Do góry Bottom