Polonizacja Europy. Polska, chrześcijańska dzicz zalewa kontynent, kradnie, gwałci i morduje

workingclass

Well-Known Member
1 910
3 799
https://www.mojanorwegia.pl/aktualn...arihuany-a-przy-okazji-kradli-prad-18745.html

Czterech Polaków stanie przed sądem. Prowadzili plantację marihuany, a przy okazji kradli prąd​

Czterech polskich obywateli po Wielkanocy stanie przed sądem za posiadanie i produkcję dużych ilości narkotyków. Policja z regionu Innlandet odkryła, że Polacy w opuszczonym domu prowadzili plantację marihuany. Do uprawy konopi indyjskich nielegalnie podłączyli się do jednej z sieci energetycznych.
Policja w Sørskogbygda w październiku ubiegłego roku w jednym z domów znalazła 27 kg marihuany, którą poporcjowano i przygotowano do sprzedaży. Funkcjonariusze odkryli także 316 krzewów konopi indyjskich, z których można by uzyskać kolejnych 12 kg marihuany.

W wypowiedzi dla serwisu NRK Henning Klauseie z policji Innlandet przyznał, że cała szajka była dobrze zorganizowana. - W Vestfold zatrzymano także polskiego obywatela, który sprzedał oskarżonym dom, gdzie prowadzono plantację.

Funkcjonariusz poinformował, że policja aresztowała również Polaka, który do Elverum chciał przewieźć coś , co zdaniem śledczych było nawozem do konopi indyjskich.

Oskarżeni, by zapewnić wystarczającą ilość prądu do uprawy konopi, podłączyli się do sieci jednej z firm energetycznych. Policja uważa, że to typowe działanie w przypadku takiej "działalności". Pod danym adresem funkcjonariusze zastali Polaka, który rzekomo był zatrudniony jako ogrodnik pracujący na plantacji.

Straty dostawcy wyceniono na ok. 229 tys. koron - taką też kwotę, w ramach odszkodowania, ma zapłacić za kradzież energii elektrycznej jeden z oskarżonych.

Na handel w Norwegii​

Służby informują, że narkotyki miały zostać rozprowadzone na krajowym rynku. Do tej pory dwóch oskarżonych odmówiło wyjaśnień w sprawie, pozostali częściowo przyznali się do stawianych im zarzutów. Jednego z mężczyzn oskarżono też o nielegalne posiadanie broni.

Sprawa sądowa ruszy po Wielkanocy.


nrk, politi innlandet
 
Do góry Bottom