Podziel się zażenowaniem

D

Deleted member 6341

Guest
Margaret planuje dokonanie aktu apostazji.
Piosenkarka nie ukrywała, że podjęła decyzję o oficjalnym pożegnaniu z Kościołem.
– Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – podkreśliła.
Wokalistka nie ukrywała również, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci.

– Regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji – przyznała
– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką.
https://natemat.pl/281687,margaret-spowiadala-sie-z-masturbacji-teraz-chce-wystapic-z-kosciola

Jakby się nie odzywała to by człowiek nie wiedział jaka z niej głupia dziewuszyna bo kogo obchodzi czy ona wierząca jest i do jakiego kościoła należy i czy się masturbowała???

Pierwszy raz widzę - "gwiazda" chyba dla 14 latków?
 
D

Deleted member 6564

Guest
Margaret planuje dokonanie aktu apostazji.
Piosenkarka nie ukrywała, że podjęła decyzję o oficjalnym pożegnaniu z Kościołem.
– Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – podkreśliła.
Wokalistka nie ukrywała również, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci.

– Regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji – przyznała
– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką.
https://natemat.pl/281687,margaret-spowiadala-sie-z-masturbacji-teraz-chce-wystapic-z-kosciola

Jakby się nie odzywała to by człowiek nie wiedział jaka z niej głupia dziewuszyna bo kogo obchodzi czy ona wierząca jest i do jakiego kościoła należy i czy się masturbowała???

"W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci."

Kto tego wymaga? Jakieś dane? Wszędzie ten żałosny feminizm i narzekanie jak to kobiety mają źle.

Mam ochotę założyć t-shirt z jakimś napisem boy power, mimo że jestem płci żeńskiej.
"Feminizm - bo europejskie kobiety też chcą czuć się uciskane."

Wszędzie rozprzestrzeniane są mity że kobietom mniej się płaci, że na kobietach wywiera się presję.
Tak naprawdę, to na facetach i chłopcach wywiera się o wiele większa presję!
"Masz być męski!"
"Masz być mniej męski. Twoja męskość jest toksyczna!"
"Kobietom się nie oddaje."
Potem facet nie broni się przed kobietą która go bije oraz wstydzi się o tym komuś powiedzieć.

Utrzymywanie kobiet - dobrowolna umowa, ale szkoda mi facetów którzy ciężko harują w nieciekawej pracy, na pasożyty siedzące na ich utrzymaniu.
Oczywiste jest że w tym układzie o wiele gorzej ma osoba która chodzi do pracy, ale kto jest uznawany za ofiarę? Pasożyty. Dlaczego? Bo coś sprzątną albo ugotują. Tak jakby pracujący ludzie nie sprzątali i nie gotowali.

Bycie po stronie kobiety w sprawach sądowych, tylko dlatego że jest kobietą, zakładanie że gwałcicielem jest zawsze mężczyzna, zakładanie że kobieta jest lepszym rodzicem, zatrudnianie kobiet, żeby nie zostać posądzonym o "seksizm"...

A kto uważany jest za ofiary? Pieprzone, a raczej nigdy niepieprzone kobiety.
 
D

Deleted member 6610

Guest

Kto ma podać dane?

Potem facet nie broni się przed kobietą która go bije

Jeśli angażował się w relacje z kobietami, które sięgały poziomu rynsztoka jego sprawa.

szkoda mi facetów którzy ciężko harują w nieciekawej pracy, na pasożyty siedzące na ich utrzymaniu.

Skąd wiesz, że ciężko i w nieciekawej?
Niech ci nie będzie szkoda. Może utrzymywanie partnerki sprawia im przyjemność. Stać ich na ten luksus. Ich wybór. I mają do tego prawo.


zakładanie że gwałcicielem jest zawsze mężczyzna,

Nie zawsze.
Sprawcami przemocy seksualnej wobec mężczyzn mogą być również kobiety.
Gdzieś czytałem, że kobiety w Afryce napadały na facetów. Do celów rytualnych zbierały spermę.
;)
 
D

Deleted member 6431

Guest
Co kogo obchodzi że ktoś wydaje swoja kasę na kobity niepracujące ???I po co to że pasożyty pieprzone czy nie ??? Jeden da na kościół inny na prostytutki wyda kasę a jeszcze inny chce mieć kobitę w domu leżącą i pachnącą ktora nic nie robi. A ktoś inny kupi sobie krokodyla.Ze swoją kasą mogę robić co chce.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Marcin Rola znowu szokuje! Tym razem clickbaitowa teoria spiskowa z katalizatorem kolegi w tle...
IMO z katalizatorem to była normalna jumka. Gdyby upuścili powietrze w oponach lub gdyby inaczej "osłabili" samochód, to mogła by być teoria spiskowa.
Jednak wcześniejszą kradzież kamer ze studia, uważam za celowe działanie ss.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Agata MaksymilianaToday at 2:26 PM
Polacy to jednak pojebany naród, jestem w Auchan i są T Ł U M Y ! ! !
Koszyki wypchane po brzegi
Półki sklepów puste
Ja pierdole...
______
CiekToday at 3:37 PM
Starasz się ustalić czemu ci się ruchać nie chce?

MaksymilianaToday at 3:38 PM
Ginekolog prosił aby zbadać poziom hormonów bo od listopada nie miałam okresu

______

MaksymilianaYesterday at 10:53 PM
Jakby jej nie było
To chuj mu w dupe i bym sprzedała
byle by spadał mi z oczu
ale ona stała
@mikioli Dosłownie wybuchł
Menadzerka podeszła, powiedziała moje imie no i się zaczęło


mikioliYesterday at 10:55 PM
W sumie cię uratował
@Maksymiliana Mogła byś w Auschwitz pracować


MaksymilianaYesterday at 10:56 PM
Jako kto niby w tym Auschwitz


mikioliYesterday at 11:01 PM
@Maksymiliana Jako służba pomocnicza
Jesteś z tych ludzi co niby nie ale jakby kazali to by zabiła...

Potem by było wykonywałam tylko rozkazy

' Kupujcie ryż, makarony, konserwy, przetwory z długą datą ważności!!!!
Kupujcie maseczki specjalnie do koronawirusa po 350zl za sztukę, ale co z tego, jak wirus będzie chciał to was dopadnie - bo sobie wejdzie przez wasze śluzówki w oku '
@Maksymiliana
 
D

Deleted member 6431

Guest
Nieuprzejme, a wręcz chamskie zachowanie to oznaka nowoczesności. Takie czasy.
Teraz to wszystko przereklamowane jest czytam tylko chamstwo na czasie modne. Ludzie się zmieniają zmieniają zasady poglądy i trudno potem takiemu zaufać a jak twoje zdanie się nie spodoba to mogą cię po wirusowemu teraz okichać albo opluć na mokro :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom