Podziel się zażenowaniem

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Libertarianizm na tapecie.
Flaga Gadstena na manifie LGBT i smarują nas w niezależnych mediach.

Słaby ten koleś, sprowadził libertarianizm do libertynizmu, komunizmu, kolektywizmu, róbta co chceta, przykład z antynatalizmem, kobietami które nie bedą chciały mieć dzieci i nie będzie mozna ich zmusić to społeczeństwo wymrze, hehe.
Dla mnie to wyraźna nagonka prawackich przypałów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Słaby ten koleś, sprowadził libertarianizm do...
Ano słaby.
Najlepiej jak się posłucha o jego poglądach. Wpierw był tu, potem poszedł tam, potem tam... I nic nie wynikało z jego przemyśleń, kierował się nie wiadomo czym. Albo wiadomo - emocjami.
To tak samo jakby przeszedł z płaskoziemców, do okrągłoziemców, a na koniec dołączył do jedynie słusznych wklęsłoziemców. ;)
No tak. Ale napisał książkę o komuchach. Czyli z automatu autorytet.

Dla mnie to wyraźna nagonka prawackich przypałów.
Oczywiście.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Libertarianizm na tapecie.
Flaga Gadstena na manifie LGBT i smarują nas w niezależnych mediach.
Pożyteczni idioci z flagą Gadsena na homoparadzie to jedno, ale ten cały Młot to również niezły młot, ciężko kapujący niuanse.

Teraz też by mógł opowiadać historię o korzeniach znaczeniowych liberalizmu i zarzekać się, że ten dzisiejszy nie jest prawdziwy, bo w XIX wieku mianem liberałów określało się zupełnie kogoś innego. To jest raczej kpina i teraz wytłumaczcie gościowi, że nazwy z czasem zmieniają odniesienia, ludzie sobie je odbierają i tak jak lewica ukradła liberalizm, tak prawicowi libertarianie ukradli historycznym lewakom libertarianizm.

Dlaczego Rothbard wybrał taką nazwę w latach '60 dla swoich idei? Najprawdopodobniej dlatego, że przestała być używana, z niczym się już ludziom nie kojarzyła i można było ją ponownie zasiedzieć.

Może wytłumaczmy zawczasu Zgierskiemu, że zamek warowny nie ma zbyt wiele wspólnego z zamkiem błyskawicznym.
 
Ostatnia edycja:

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
fe9ccafb5c9d88c21b300f2b23621576053d40d1.jpg

d6aab104f55b5f4f432142c307d6b4d16a61a5b5.jpg

https://www.pudelek.pl/artykul/1493..._ubraniu_mu_nie_przeszkadza_foto/?statid=null
 
D

Deleted member 6431

Guest
https://libertarianizm.net/threads/...ada-i-smiech-na-sali.5393/page-12#post-249085

' Ja bym takiego cwaniaczka z brodą najpierw potraktowała gazem, a potem rozwaliła czachę pałką za takie odzywki do funkcjonariusza policji. Policjant w czasie kontroli może wydawać polecenia osobie, a osoba musi je wykonać!'

' Broń nie jest potrzebna, to nie dziki zachód! Policja jest od bezpieczeństwa.A w przypadku Policji mam pewność że mnie nie zastrzelą.'
autorem jest @Maksymiliana
 
D

Deleted member 6431

Guest
Zmiany to są u tych co wlasnego zdania nie mają i kierują się tym co inni im powiedzą bo chcą im się podlizać
 
D

Deleted member 6431

Guest
Margaret planuje dokonanie aktu apostazji.
Piosenkarka nie ukrywała, że podjęła decyzję o oficjalnym pożegnaniu z Kościołem.
– Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – podkreśliła.
Wokalistka nie ukrywała również, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci.

– Regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji – przyznała
– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką.
https://natemat.pl/281687,margaret-spowiadala-sie-z-masturbacji-teraz-chce-wystapic-z-kosciola

Jakby się nie odzywała to by człowiek nie wiedział jaka z niej głupia dziewuszyna bo kogo obchodzi czy ona wierząca jest i do jakiego kościoła należy i czy się masturbowała???
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Margaret planuje dokonanie aktu apostazji.
Piosenkarka nie ukrywała, że podjęła decyzję o oficjalnym pożegnaniu z Kościołem.
– Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – podkreśliła.
Wokalistka nie ukrywała również, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci.

– Regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji – przyznała
– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką.
https://natemat.pl/281687,margaret-spowiadala-sie-z-masturbacji-teraz-chce-wystapic-z-kosciola

Jakby się nie odzywała to by człowiek nie wiedział jaka z niej głupia dziewuszyna bo kogo obchodzi czy ona wierząca jest i do jakiego kościoła należy i czy się masturbowała???
Przynajmniej nie zamierza się rozmnażać, więc dobre i tyle...
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Dla mnie to medialna wydmuszka, działająca pod publikę, ostatnio zrobiło się to popularne i widać efekty. Ja NIGDY wcześniej nie słyszałam o czymś takim. Każdy chce być na ustach gazet, że KOLEJNA ZNANA OSOBA WYPISAŁA SIĘ Z KOŚCIOŁA, woo!

Kogo obchodzi że się masturbowała....
Wg mnie, kościół przekazuje jakieś minimalne wartości moralne.

Skoro nie zamierza mieć dzieci - to i dobrze, jednego mniej na ziemi.
Ja np. nie mam problemu, że będę rodzić dzieci.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6341

Guest
Chuja rozumiesz ty zjebie. To jest wątek o globajnym ociepleniu (czy istnieje, jak je zwalczyć, czy je zwalczyć i tak dalej) a nie o twoich urojeniach na temat reptilian. To znaczy, teraz chwilowo nie, bo jest zajebany postami nie na temat, w tym twoimi rzygami które kopypastujesz we wszystkich tematach jakie ci się spinają z gównem które nosisz pod czaszką.
@tolep
https://libertarianizm.net/threads/globalne-ocieplenie.2409/page-58
 
D

Deleted member 6431

Guest
Agata MaksymilianaToday at 2:26 PM
Polacy to jednak pojebany naród, jestem w Auchan i są T Ł U M Y ! ! !
Koszyki wypchane po brzegi
Półki sklepów puste
Ja pierdole...
______
CiekToday at 3:37 PM
Starasz się ustalić czemu ci się ruchać nie chce?

MaksymilianaToday at 3:38 PM
Ginekolog prosił aby zbadać poziom hormonów bo od listopada nie miałam okresu

______

MaksymilianaYesterday at 10:53 PM
Jakby jej nie było
To chuj mu w dupe i bym sprzedała
byle by spadał mi z oczu
ale ona stała
@mikioli Dosłownie wybuchł
Menadzerka podeszła, powiedziała moje imie no i się zaczęło


mikioliYesterday at 10:55 PM
W sumie cię uratował
@Maksymiliana Mogła byś w Auschwitz pracować


MaksymilianaYesterday at 10:56 PM
Jako kto niby w tym Auschwitz


mikioliYesterday at 11:01 PM
@Maksymiliana Jako służba pomocnicza
Jesteś z tych ludzi co niby nie ale jakby kazali to by zabiła...

Potem by było wykonywałam tylko rozkazy
 
Do góry Bottom