Podziel się zażenowaniem

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
156
10. Dużo się zamartwiasz
Z badań wynika, że ludzie inteligentni lubią roztrząsać przeszłość i przyszłość, często analizując różne aspekty tej samej sprawy. Co jeszcze pogłębia ich możliwości intelektualne.
mam poważne zamartwienie z powodu tego ynteligenta który napisał ten artykuł... bo według niego to jest wysoki, szczupły i leworeczny mężczyzna który nasłuchał się metalu, okazjonalnie naduzywajacy alkoholu na imprezki. Może miał na myśl słynną elitę narodową, która głosuje?
 

tomislav

Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski
4 782
12 028
Nad tym zdjęciem widnieje (portal TVN) poniższy cytat. Patrzymy: najpierw te mordy jak z przytułku dla pojebów, a potem cytat, mordy, cytat, mordy, cytat, mordy, cytat, mordy ...
"Do tego gmachu wrócił dzisiaj PRL" (w kontekście burzliwej atmosfery w Sejmie, kiedy to wyjebano dotychczasowych bandziorów z TK i wsadzono kolejnych, swoich, pisowskich).

 
Ostatnia edycja:

Imperator

Generalissimus
1 559
3 336
cytuję Jacka Palasinskiego:
Oto powody, dla których jestem pesymistą.
Przez 45 lat bolszewizmu wpoiliśmy sobie przekonanie, że to, co się dzieje w kraju było winą przywiezionego na sowieckich czołgach ustroju. 25-letnia przerwa w bolszewii zdezawuowała ten mit, obnażyła naszą małość; to spsienie, te masowe manifestacje 1-majowe czy na 22 lipca te 3 miliony członków PZPR, ta gorliwość ubeków i cenzorów, to byliśmy my, a nie ustrój.

Ale jednak za poprzedniej bolszewii mieliśmy fenomenalny punkt odniesienia, wzorzec normalności, który dodawał nam otuchy: Zachód. Kraje o ustroju liberalno-demokratycznym, gdzie obowiązywało prawo, gdzie panowała wolność i pluralizm, gdzie prawa człowieka były szanowane.

Teraz, kiedy sami, bez interwencji z zewnątrz, zarządziliśmy dla Polski drugą bolszewię, będziemy żyć nawet bez tamtej otuchy i nadziei.

Dlaczego? W weekend odbył się kongres faszyzującej partii "Alternative für Deutschland". AfD wezwała NATO do zawarcia sojuszu z Moskwą i zakończenia sankcji przeciwko Rosji. Szefowa partii Frauke Petry zaapelowała do Angeli Merkel, by podała się do dymisji, ponieważ "straciła kontrolę nad kryzysem migracyjnym". - "Proszę ustąpić, da pani radę" - powiedziała. Sondaże wskazują, że w najbliższych wyborach AfD dostanie dwucyfrowy wynik. Trwa otwarta fronda przeciwko pani Merkel w CSU, w samym CDU też rośnie opozycja wobec jej rządów i jej pełnej człowieczeństwa, szlachetnej polityce wobec uchodźców.

Kiedy w kraju tak nieistotnym, jak Polska zwycięża nazibolszewia, to jest to problem wyłącznie dla Polaków. Kiedy coś podobnego wydarza się w Niemczech, cały kontynent może zacząć drżeć. Do wyborów w Niemczech sporo się może jeszcze wydarzyć, AfD może dokonać podobnego exploit, co PiS w Polsce: wystarczy, by cześć klasy średniej irracjonalne odwróciła się od wartości demokratycznych.

A irracjonalnych tendencji w dzisiejszej Europie nie brakuje.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że następne wybory we Francji wygra Front National, grudniowe wybory regionalne, będą tego probierzem.

W Hiszpanii może wygrać Podemos, finansowane przez reżim wenezuelski. Katalonia się odłączy, kraj Basków pójdzie w jej ślady: kto będzie w stanie zapobiec chaosowi, który ogarnie ten kraj?

We Włoszech rosną niebezpiecznie akcje Movimento 5 Stelle i Ligi Północnej, siły liberalno-demokratyczne praktycznie już nie istnieją.

Wiedzą państwo, kto rządzi w Grecji.

Idę o zakład, że za rok już nie będzie Unii Europejskiej w kształcie, w jakim znamy ją dzisiaj i z pewnością Polska będzie jednym z tych krajów, które przyczynią się do jej zgonu.

Scenariusz dla naszego kraju jest czarny, istnieje uzasadnione prawdopodobieństwo, że w 2015 r. mieliśmy ostatnie wybory demokratyczne, że PiS raz zdobytej władzy już nie odda, odrobił już lekcję z 2007 r. Należy się spodziewać rozmontowania instytucji demokratycznych, niezliczonej liczby prowokacji wobec opozycyjnych partii i organizacji społecznych, wzorem Turcji. Przewodnia siła narodu zagranie całą władzę i trzeba będzie kolejnej rewolucji albo kolejnej wojny, żeby się jej pozbyć. A przy jej rządach wojna zbliża się wielkimi krokami.

Czeka nas więc nieciekawa przyszłość, pozbawiona na dodatek owej nadziei, którą za pierwszej bolszewii dawała obecność liberalno-demokratycznego Zachodu, bo Zachód właśnie od owych wartości także zaczyna odchodzić.
 
Ostatnia edycja:

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 665
4 943
Nie wiem jak takie coś przeszło w TV. A było to stosunkowo niedawno, czyli w latach 80. To jest show dla dzieci z kanadyjskiej telewizji o nazwie "Just like mom". Ten zboczeniec nazywa się Fergie Olver:

 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 040
Samo proszenie o buziaka to nic złego, tym bardziej w telewizyjnym show, ale po zachowaniu mężczyzny widać, że jest dewiantem. Takich ludzi można rozpoznać po samej twarzy i po ich ruchach, tak samo jak w przypadku Jimmy'ego Savile'a, też o specyficznej, takiej samej jak w tym przypadku twarzy i też prowadzącego programy dla dzieci, który okazał się być zarówno pedofilem zmuszającym dzieci do stosunków jak i nekrofilem. To przypadek, czy coś jest na rzeczy z tymi prowadzącymi? Czy socjopatom z racji braku odczuwania emocji, w tym stresu przed publicznością, łatwiej jest dostać pracę w telewizji, bo wychodzą przed kamerą bardziej swobodnie?
 

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 665
4 943
Samo proszenie o buziaka to nic złego, tym bardziej w telewizyjnym show, ale po zachowaniu mężczyzny widać, że jest dewiantem. Takich ludzi można rozpoznać po samej twarzy i po ich ruchach, tak samo jak w przypadku Jimmy'ego Savile'a, też o specyficznej, takiej samej jak w tym przypadku twarzy i też prowadzącego programy dla dzieci, który okazał się być zarówno pedofilem zmuszającym dzieci do stosunków jak i nekrofilem. To przypadek, czy coś jest na rzeczy z tymi prowadzącymi? Czy socjopatom z racji braku odczuwania emocji, w tym stresu przed publicznością, łatwiej jest dostać pracę w telewizji, bo wychodzą przed kamerą bardziej swobodnie?
To nie było tylko zaproszenie z pewnością w pierwszym przypadku. W kolejnych przypadkach jest wykorzystywanie przewagi emocjonalnej nad dziećmi. Pomijając już samego obrzydliwego typa to mnie zastanawia jakim cudem to przechodziło w telewizji. Teraz wydaje się to ultra niemożliwe.

Wracając do samej postaci tego pedo to nic nie wiadomo co było dalej, ale w necie nie ma nic o jego oskarżeniu, czy czegoś w tym stylu.
 

pawlis

Samotny wilk
2 371
8 759
Gdy kumpela opowiedziała mi o nowym serialu z Królem Lwem, myślałem, że mówi o jakimś fanficu. Z przykrością stwierdziła, iż to oficjalna produkcja od Disneya.

Rzecz zwie się "The Lion Guard" i głównym bohaterem jest syn Simby przeżywający swe przygody z tokenowymi przyjaciółmi chroniąc sawannę przed niebezpieczeństwami.


Moja reakcja:
 

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 665
4 943
Hillary Clinton sprzedaje Florydzie raka: Trzeba zająć się lobby od broni palnej, gdyż 90 Amerykanów dziennie ginie w strzelaninach.
W ogóle ona jest mocno nieautentyczna. Tak to jest jak chce się zrobić z introwertyka ekstrawertyka (Clinton to rzekomo INTj, tak czy inaczej intro). Hillary po prostu nie ma talentu do obcowania z masami. Trump pod tym względem ją zjada i na przemówieniach wygląda jakby mówił z głowy. Dużo lepiej dla niej byłoby jakby przyłączyła się do republikanów i jechała z jakąś ostrą gadką bez tego robienia laski wyborcom i fałszywych uśmiechów. Jednak jak wiadomo ciąży na niej przeszłość Billa dlatego naturalny dla niej jest obóz demokratów, a tam ceni się przyjazną gadkę. Tyle, że ona ma już sam ryj niesympatyczny, a co dopiero ukrywaną osobowość.

Film zaczyna się od momentu, w którym dopierdala się do rzekomego lobby pro gunowego. Wcześniej wymienia inne rzeczy mające poprawić byt Amerykanów. W ogóle sprawdźcie też tego leminga z tyłu w czarnej koszulce (po naszej lewej) jak się chłopaczyna podjarał.

 

pawlis

Samotny wilk
2 371
8 759
Screenshot - 2015-12-13 , 18_50_38.png

Raz - to jest projekcja 7D.

Dwa - Japończycy nie uważali człowieka za władcę natury, tylko taki sam element jak kamień, rzeka czy kwiat. A szacunek do natury mieli większy niż przereklamowani w tej kwestii Indianie Ameryki Pn.

Trzy - nieobecność wilków i rzezie wielorybów w Nipponie to wina białasów ;).
 
Do góry Bottom