Podziel się zażenowaniem

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Już Vapaus zauważył:
w komuszym sweterku ze [...] Bęgowskim w tle



Ten to wie gdzie się pokazać i przy kim. Sweterek biedystyczny, ale ja się nie czepiam, bo też się lubię biedystycznie ubrać :D .
Biedyzm, z tego co mi wiadomo, nie jest sprzeczny z libertarianizmem. Można kultywować biedę (celowo i z rozmysłem) bez inicjowania agresji ;). Trzeba jednak przyznać, że jak na tak szaro ubraną osobę wyróżnia się niesamowicie.

Dla mnie najbardziej żenujące jest to, że dzieci wykorzystują i wypychają na przód jako żywe tarcze :) .
Jak to zaśpiewał bard libertarianizmu: "W swej życiowej misji/Na koniec wyspy zabierz mnie/Z zapasem amunicji/Ja z tobą do nich strzelać chcę". :)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Bez jajec Panowie, dalej będzie już tylko o wrażeniach z wiwisekcji swetra na pochodzie? :)

ps: A w ogóle, to współczuję Magdzie Gessler z powodu brata.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Diametralna różnica. Z jednej strony przedsiębiorca, ewidentna pasjonatka, a z drugiej komuchowaty sprawiedliwiec społeczny.
Byłbym daleki od prób sięgania po podobieństwa. Chyba, że coś pominąłem?
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Diametralna różnica. Z jednej strony przedsiębiorca, ewidentna pasjonatka, a z drugiej komuchowaty sprawiedliwiec społeczny.
Byłbym daleki od prób sięgania po podobieństwa. Chyba, że coś pominąłem?

Ja tam nie wiem czy taka diametralna różnica. Oglądam wszystkie odcinki z kierdą i w jednym napierdalała na pracodawce, że nie płaci ZUSów pracownikom i oni przez to nie czują się bezpiecznie. W jakichś wywiadach ciepło wspominała jak to siedziała u Fidela Castro na kolanach razem z bratem Piotrusiem.
Z nią jest dla mnie jak z Urbanem, kawiorowa lewica. Ciekawe czy brat od niej kasę woła na czynsz dla eksmitowanych meneli.
 

woolybully

Active Member
186
241
Kelthuz jaki jest taki jest ale nie da się ukryć, że ta kurwa Cokeman potrafi epicko trollować. Analogicznie- GazWyb to żydowska gazeta dla polaków = Cokeman to żydowski "libertarianin" dla nas.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Najeżdżanie na islam to u nas ślepy zaułek. Nie wiedzę w tym żadnej korzyści, a nawet szkodę, bo ludzie zaczną popierać latanie na wojny za interesy pewnych mafijnych grup w USA.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
GazWyb uderza kulturowym nazizmem.

002copyf.jpg


To samo online http://wyborcza.pl/1,76842,13642357,Polskich_filmow_bedzie_mniej.html?as=2

Prywaciarze (chociaż też z nich są "prywaciarze" jak skurwysyn) nie chcą dawać kasy na polskie filmy, a jak już dają to na (oh, no!) komercyjne.
Bieda dookoła, nikt nie chodzi na filmy, kasy na abonament szkoda, ale państwo musi robić przecież ambitne, niekomercyjne filmy, choćby kraj się walił.

Tak samo jest u nas z finansowaniem sportu. Komuchy i naziole nie rozumieją, że kultura i sport, mogą rozwijać się same, bez udziału państwa, jako skutek bogacenia się obywateli. Kasy nie ma, bo całą już przejebaliście!
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Wszystko co jest nastawione na zarabianie kasy jest komercyjne, więc wszystkie gówna robione przez tvp z lekturami włącznie są komercyjne. Do tego wydaje się dużo kasy (jak na nasze realia) a i tak wychodzi z tego wielkie G. Dajmy na to Kac Wawa... film jeszcze bardziej bez sensu niż większość "ambitnych" produkcji, w 3D, które było tam zupełnie niepotrzebne i z aktorami, którzy hapią najwięcej... poza tym płaczą, że bez kasy wyciągniętej z gardzieli obywateli się nie da... Iron Sky udowodnił, że jak ktoś chce coś zobaczyć to da się zebrać dobrowolnie. Dużo jest też filmów z pomysłem kręconych wręcz w jednym pomieszczeniu, byle czym, a są bardzo dobre
 
S

stormtrooper

Guest
Żydowska gazeta dla Polaków ubolewa, że firmy wolą rozliczać się (?) z dochodów tam gdzie stawka CIT wynosi okrągłe 0%.

http://wyborcza.pl/1,75477,13949330,Bogaczu_zacznij_placic__Globalna_walka_z_korporacjami.html

"Bogaczu zacznij płacić" :D

Jak mają firmę zarejestrowaną w UE to im mogą skoczyć, a rząd Wlk. Brytanii się odgraża, bo nic innego nie jest w stanie zrobić. :D
Co najwyżej dorżną Irlandię "pomocą od zapaści", tak jak dorżnęli konta na Cyprze...

A teraz ciekawostka: Solorz dwa miesiące przed pomocą dla Cypru przeniósł biznes do Liechtensteinu... :D
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Zuckerberg odwiedził Rzeczpospolitą Strefę Buforową i spotkał się z człowiekiem określanym przez Korwina mianem "sukinsyna".
Wymianie oficjalnych pierdo-bzdetów towarzyszła szklanka wypełniona paluszkami. :)

531ee6f07e1cb8ff3841bb033b75b747,62,1.jpg


ps: Oficjalnie spotkanie miało służyć omówieniu zagadnień ochrony prywatności w necie hahahahahahhahahahhaaaaaaa!!!

btw: komentarz z netu:
- Boni, znasz jakieś cyfry?
- Znam.
- No to będziesz ministrem cyfryzacji.

 
Do góry Bottom