Podziel się zażenowaniem

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
dodałem już do FAQ - Ośla ławka - forum socjalistów to prawdziwa kopalnia jak to ciek mówi lolcontentu
Kopalnia? To jest krynica, sanktuarium, osobliwość. Mógłbyś wylać to wszystko w czeluście piekieł, wypełniłoby szczelnie wszystkie dziewięć kręgów, tak że nawet filozofowie w niebiesiech brnęli by po kolana w głupocie.


I zagwozdka: Socjalista odpowiadający na post Nowegoświtu (dobrze odmieniam?):
Nie martwcie się wolność nie będzie przymusowa - wolny człowiek się zawsze może sprzedać jako niewolnik
Taaaa... I ten niewolnik, moze będzie wolnym człowiekiem?
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
I kto tu operuje absurdami czyli wręzz bzdurami, jak nie ty?

To jest tak niesamowite, że aż nie wiadomo jak to skomentować :D. Człowiek wręcz czuje jak nadzieje pokładane do tej pory w ludzkości wypływają z niego i wsiąkają w panele na podłodze.

Martwi mnie trochę, że zdarzają się na forum MS ludzie, którzy potrafią sensownie pogadać (chociaż też mają odpały), ale zwykle prym wiodą ludzie, których oskarżyłbym o bycie liberalnymi trollami podającymi się za socjalistów, gdyby tylko mój poziom paranoi dorównywał temu na MSie.
 

Hitch

3 220
4 872
ROTFL. Na forum młodych komuchów parominutowy ewidentny trolling to pełna mobilizacja całkowicie poważnych sił :)

Nie uda ci się Czebol, każdy szanujący się socjalista i nawet nie tylko my wiemy, że jesteś prowokatorem. Do szkoły aktorskiej to ty byś się nie nadawał

Tak jakby ktoś to ukrywał. Masakra.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
A jest gdzieś forum dorosłych socjalistów, nie młodych? O wiele bardziej ciekawi mnie opinia jakiegoś dorosłego człowieka, który w życiu trochę popracował i stara się utrzymać rodzinę niż socjal - gimbusa.
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Opis z profilu dziwki:

3.Dzięki mnie masa facetów pierwszy raz w życiu ogoliła nie tylko jaja.
Mówili, że dzięki moim postom odważyli się na to bo inne Divy nie zwracały im na to uwagi.
No bo jak to tak niby zwracać uwagę klientom? A jednak.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
A niby lewica popiera bezpieczny seks ;)
... oraz bezpieczne zapałki. Kupiłem dla beki. Na pudełku flaga UE i opis: bezpieczne zapałki wykonane z szybko rosnących drzew. Mówię do Żony, żebyśmy tego nie brali, bo bankowo nie odpalą. Są bezpieczne. Babka przy kasie i kolejka nie pojęli sarkazmu, dalej mieli wzrok legwana wygrzewającego się na przybrzeżnym kamieniu ;)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Chciałbym jedynie sprostować, że "bezpieczne" zapałki to termin niemający nic wspólnego z UE. Bezpieczne zapałki zaczęto produkować w 1855 roku w Szwecji. Ich bezpieczeństwo polegało na tym, że przestano używać trującego białego fosforu oraz można je było zapalać tylko o specjalnie przygotowaną powierzchnię.
 

Voy

Active Member
386
242
zrozumiałem każde słowo z osobna w gadaniu tej murzynki, ale kurwa dalej nie wiem o co jej chodziło oprócz tego że praca reżysera prawem, nie towarem o_O
 

telpeloth

państwosceptyk
256
291
Jestem zażenowany poziomem product placement w polskiej telewizji. Potrafiłem ogarnąć product placement Audi w IronManie czy Acury w Thorze i Avengersach, czy choćby Lexusa w Revenge. Widzisz, uśmiechasz się do siebie i wystarczy -- i to, że główna bohaterka Desperate Housewives kupiła sobie LS600 nie żenuje Cię aż tak bardzo. Może nawet gdybym miał kasę, to bym sobie sprawił.

Ale do jasnej pizdy, jak widzę zawsze nowe przyprawy prymata w pięciominutowym, kuchennym przerywniku (a ja lubie jeść i gotować) to mi zaczyna obiad wracać.

Albo dziś -- nie pytajcie, jak to się stało, że leciała "Perfekcyjna Pani domu" -- leciała i mnie rozbawiła wystarczająco, by dotrwać do momentu, gdy główna laska zaczęła pięciominutową tyradę dlaczego mop Jana Niezbędnego jest najlepszy i laska poboczna musi go używać do zmywania podłóg w domu. I jest dwustronny! I można nim polerować! I aż mam ochotę wyrzucić szmatę z mikrofibry od Jana Niezbędnego którą dziś nabyłem drogą kupna, bo mnie mierzi.
Wstałem od telewizorni gdy zobaczyłem, że główna laska poleca lasce pobocznej 2, by oszczędzić kasę na książki za pomocą zmiany operatora energii elektrycznej, wchodząc na stronę enea.pl. I znów pięciominutowa tyrada, ileż to można zaoszczędzić w ciągu roku. I ja już wiem, na jakiego operatora NA PEWNO nie zmienię.

Bogowie, na jaki chuj był mnie telewizor? Tyle lat nie miałem, tyle sobie obiecywałem, że będę tylko filmy z TPB oglądał, a tu szlag mnie trafia.

Już wktótce: telpelotha żenują dżingle w polskich reklamach.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Mnie w Perfekcyjnej Pani Domu bardziej śmieszyło jak zaczęła polecać mrożonki Hortex... która idealna kura domowa, która spuszcza się podczas mycia kibla nie zrobi własnym mrożonek, tylko pakować będzie w rodzinę hortex, który był już rozmrożony 5 razy podczas transportu i w sklepie.
Z innych to w Rodzince.pl widziałam radośnie latające co kilka minut reklamówki z Almy
 
OP
OP
N

nowy.świt

Guest
Multi-tembralne Syntezatory programowe nieróżniące się jakością brzmienia od sprzętowych - Zaawansowane DAW-y z możliwością automatyzacji każdego parametru poprzez graficzne obwiednie.

Zaawansowane Samplery zdolne odwzorować całą orkiestrę symfoniczną - a oto co powstaje>

Pokazać każdemu debilowi, który uważa, że niektórzy nie mają szans na rozwój, bo pochodzą z biedy - w tym przypadku nie stać ich na zaawansowany sprzęt - w czasach gdzie można ściągnąć pirata każdego drogiego programu praktycznie i wydać mniej niż 4 tys zł na porządny komputer - zostaliśmy zalani pierdolonym gównem, kiedy ponoć dostęp do zasobów sprzętowych dla każdego miało wyrównać szanse i polepszyć jakość produkcji.

Oczywiście to nie tylko wina popularyzacji muzycznej produkcji poprzez pirackie wtyczki i programy. (ale to temat inną okazję)
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
Przedwczoraj na TVP info widziałem jakiś film "dokumentalny" zupełnie otwarcie i bez żenady agitujący za siermiężnym socjalizmem. Zakład pracy w ręce robotników dziwko, rooseveltowski new deal musi wrócić + gadające głowy Chomskiego i Changa (bogowie lewicy, jakby ktoś nie wiedział). No to teraz czekam, kiedy dla przeciwwagi puszczą serię "Free to Choose" Friedmana. Prędzej piekło zamarznie.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ten to wie gdzie się pokazać i przy kim. Sweterek biedystyczny, ale ja się nie czepiam, bo też się lubię biedystycznie ubrać :D .

Dla mnie najbardziej żenujące jest to, że dzieci wykorzystują i wypychają na przód jako żywe tarcze :) .
 
Do góry Bottom