1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Podziel się zażenowaniem

Dyskusja w 'Hyde-Park' rozpoczęta przez użytkownika nowy.świt, 5 Kwiecień 2013.

1. libertarianin.tom

libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

1 684
    2 540
    Zwymiotowalem. A najgorsze jest to, ze jedyna osoba w tej konwersacji, ktora wie, ze Clinton to kurwa...to zwolennik Sandersa. Pelna zalamka.

2. Bajaratt

Bajaratt First of his name

329
    1 144
    #razemzpotomstwem

Werner Richardson i Jaranek lubią to.
  3. aluzci203

aluzci203 Well-Known Member

2 879
    5 252
    Ślizgawica powodem korków wczoraj wieczorem w Warszawie

mikioli lubi to.
  4. aluzci203

aluzci203 Well-Known Member

2 879
    5 252
    Znajdź różnicę :)

5. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów

4 324
    8 736

6. Politolog przyszly

Politolog przyszly Active Member

129
    140
  7. kompowiec

kompowiec Well-Known Member

1 026
    793
    nikt nikogo nie zmusza do bycia w dyskotece... choć jak ja byłem w SP to był gangam style, na czyimś weselu też...

8. Politolog przyszly

129
    140
    No pewnie że nie zmusza, bardziej dziwi mnie fakt ze obecne tam Panie nauczycielki pozwalają na wesołą zabawe dzieci przy słowach "szósty dzień tygodnia ja rozpalony jak pochodnia dj napierdala od koksu cała biała sala, nosy ujebane i toważystwo rozbujane..." inna sprawą jest to że chyba wszystkie dzieci znały tekst, a nie jestem przekonany czy one w ogóle rozumiały o czym to jest... nie ma to jak dobra impra przed feriami.

Claude mOnet lubi to.
  9. NoahWatson

NoahWatson The NAP doesn't apply in the bedroom.

545
    836
    Jak ja byłem w podstawówce to popularne były teksty z "Huta 99":confused:
    Oczywiście nie oficjalnie na dyskotekach, ale wiesz... niektórzy mają starszego brata, starszych kolegów. Neta jeszcze nie było powszechnie w domach to na płytach CD. Niektórzy się wyuczyli na pamięć kilku całych tekstów.

10. Politolog przyszly

129
    140
    no pamietam hute w zasadzie do tej pory pamietam jeden kawałek o pogodzie, u mnie tez wszyscy to znali w podstawowce

11. TeeM

TeeM anarchodresiarz, chuligan wolności

728
    1 977
    W Australii gdzieniegdzie jest nakaz rozjezdzania ropuch, żeby zmniejszyć ich populację.

12. Finis

Finis Anarchoindywidualista

245
    489
    Sorrki, ale to mi wygląda na fake. Takie samo jak to poniżej:

hensley i aluzci203 lubią to.
  13. Politolog przyszly

129
    140
    Mnie to wygląda na prawdziwe ale gdyby się okazało że nie to jak dla mnie była by to dobra wiadomość że takie rzeczy się nie dzieją

Claude mOnet i Finis lubią to.
  14. kompowiec

kompowiec Well-Known Member

1 026
    793
    no w mediach obiło mi się o uszy że zakazali puszczania gangu albanii w dyskotece szkolnej i co?

15. rawpra

rawpra Well-Known Member

1 148
    2 181
    bo ropuchy agi to w Australii inwazyjny gatun który jest traktowany jak szkodnik

16. Politolog przyszly

129
    140
    1. No to że ci się coś obilo o uszy to nie znaczy że to jest fakt. 2. Ktoś już wrzucał w tym temacie ten pożal się boże utwór i już nie będę tego robił ponownie bo szkoda zasmiecac ale to nie jest gang albanii, a 3 to już chyba szkoda tracić czasu na to badziewie

Claude mOnet lubi to.
  17. Doman

Doman Well-Known Member

136
    351
    Weszły mi ostatnio pod rękę teksty Grzesia GPS Świderskiego. Grześ deklaruje, że jest libem i (czyli równolegle ) monarchistą - co jeszcze mieści się w moim zakresie tolerancji, ale wprowadza w nieustającą zadumę nad elastycznością pojęć, a raczej umysłow operujących tymi pojęciami.
    Problem z Grzesiem jest taki, że po platformach blogowych rozpyla teksty które scharakteryzowałbym jako "rozkminy". Grzesio pisze na przykład tekst "obywatel", gdzie już w pierwszych linijkach pada taka rozkmina:

Rozkminianie pojęć na mniej więcej tym poziomie stanowi jądro grzesiowej publicystyki dając materiał do beki i szyderstw. Grzesio ma już ponad 50 lat.

edit: żenada boli, bo ideologicznie z Grzesiem zgadzam się przynajmniej w zarysach dotyczących liberalizmu.

18. libertarianin.tom

libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

1 684
    2 540
    A ja tam Grzesia lubie czytac bo pogladow nie zmienia. Nawet jak kandydowal z list KORWIN-a to dalej propsowal wolna imigracje. Szacun. Ale rozkminy ma czasem faktycznie od czapy. Pare miesiecy temu mial wpis o UFO i stwierdzil, ze inteligencja nie jest wazna aby stwierdzic czy ufoludkom naleza sie rowne prawa do zycia i wolnosci. Testem powinno byc...wyruchanie ufoludka i sprawdzenie czy sie cos urodzi. Jak nic sie nie urodzi to znaczy, ze mozna go zabic, zjesc albo orac nim pole bo nie jest czlowiekiem ☺.

Claude mOnet, Max J., luke27 and 2 others like this.
  19. inho

inho Well-Known Member

899
    1 458
    LOL, padłem. :D

20. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Staff Member

5 305
    8 881
    No Grzegorz trochę daje się ponieść wyobraźni. Czasem napisze coś ciekawe, ale, niestety, częściej dojebie do pieca przy okazji i trochę się czuję, jak kuc przy JKM.

Claude mOnet lubi to.

Poleć tę stronę