Piwnica u Fritzla

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Pisze o nakazach i zakazach dokładnie w tym samym miejscu co ja ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Poza tym znałem taką jedną dziewczynę z IQ ponad 150 - ale miała ten mankament (według twojego stanowiska) że nie chciała aby jej facet
się puszczał - dla Ciebie głupia kwoka kolejna nie?
No to znalazła sobie pewnie jakiegoś lelucha low IQ, który jest w nią wpatrzony jak w ósmy cud tego świata i pewnie ma to czego chce. Jak leluch dobrowolnie się na taki układ zgodził, to jego sprawa.

Poza tym nie każdy facet ma potrzeby zaspokajać się na zewnątrz - czasem trafia na kogoś tak kompletnego, że nie ma takiej potrzeby nawet praktycznie nie musi z żadnymi ciągotami i pokusami walczyć bo ich nie ma.
Jak jest w terenie z dala od domu a natura go wzywa i do tego ma chętną, to co ma począć? Ma sobie odpuścić, by potem pluć się w brodę i żałować? Bez jaj.
 

noother

Active Member
109
185
Oceniamteż, że na pracy kobiet społeczeństwo per saldo traci – i to duże sumy. BARDZO DUŻE SUMY!

JKM mówi i myśli jak rasowy lewak. Kolektywistycznie. Ja tylko powtórzę że "Nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo".
 
D

decha_131

Guest
Jedyna do czego można się przyczepić to jego pomysł na podatek pogłówny dla mężczyzn i pracujących kobiet. Swoją drogą, JKM strasznie na odwal pisze te wpisy na blog, ciągle spacje zjada.

No straszne, zwolnienie niepracujących kobiet z podatku - potwarz dla godności kobiet.

JKM mówi i myśli jak rasowy lewak. Kolektywistycznie. Ja tylko powtórzę że "Nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo".

Ależ społeczeństwo jest! Tylko społeczeństwo jest zjawiskiem, a nie określonym bytem, jak uważają kolektywiści.
A ja myśle, że jednak gospodarka może tracić na pracy kobiet - bo mogą mieć zdolności do czegoś innego niż robią teraz. W tym sensie, że socjalizm przez podatki i różne "zachęty" zmusza kobiety do pracy, zamiast zająć tzw. pracą reprodukcyjną. Rządowi zależy na pracy zarobkowej, bo jest ona w "sferze pieniężnej", więc są zyski z podatki, a w pracy tzw. reprodukcyjnej - już nie! Z takich samych powodów opłaca się fiskusowi, żeby ludzie jedli w restauracji, a nie w domu. Choć na papierze wychodzi, że PKB rośnie!
 
T

Tandor92

Guest
@noother, Oczywiście, że jest takie coś jak społeczeństwo a są nimi wszyscy ludzie.

Korwin nie tyle co chce naprawiać rzeczywistość dla dobra wspólnoty jak kolektywiści a przywrócić do normalnych, czystych warunków, gdzie rynek wybierze właściwe zachowanie, a on tylko pokazuje jak wykrzywienia rynku wpływają na dobrobyt.

@decha_131 no straszne, tym de facto daje podatek od pracy, którego tak nie lubi. Ponad to wykrzywia to zachowania na rynku i dyskryminuje mężczyzn. Od zawsze wolałem podatek pogłówny niezależny od płci i zajęć.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Dzięki że użyłeś Google za mnie - ale nie znalazłeś nadal przemowy Korwina w której obwieszcza usadzenie każdej kobiety przymusowo w domu.
Parafrazując cytat z Nadredaktora Michnika/Szechtera (Trigger, czy "Michnik/Szechter" piszemy z małej?) "Nie dość dokładnie czytali Marksa" muszę stwierdzić, że nie dość dokładnie czytałeś Cieka, a zwłaszcza to co napisałem zaraz powyżej twojej ostatniej wypowiedzi. Korwin nie pisał nigdzie o przymusowym zamykaniu kobiet w kuchniach i nie sądzę by miał jakieś projekty ustaw co do tego, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jak kilka lat temu odwiedziłem stronę UPRu ("największej prawicowej siły opozycyjnej dysponującej legionem gimbusów gotowych do poświęceń", czy jak to tam szło) gdy jeszcze była korwinowska to nie było tam w ogóle żadnych projektów żadnych ustaw. Tylko wiesz, główny problem polega na tym, że ja też nie pisałem o przymusie, tylko o narodowym korwinizmie, czyli poglądach głoszonych przez Jego Magnificencję Janusza I Prawicowego. Ustawy i przymus się pojawiły dopiero w twojej wypowiedzi. Mam nadzieję, że się nie obraziłeś za tego googla ale odniosłem wrażenie, że stosujesz wobec mnie niezbyt czysty chwyt erystyczny z tym przymusem, o którym nie wspominałem. Co do samego kanonu korwinizmu to jak zawsze ciężko powiedzieć co jest planem, a co majaczeniem :) Poza tym nie jestem pewien czy w monarchii byłyby w ogóle jakieś ustawy. Słowo króla jest ponoć prawem, a skoro pierdoli, że "praca kobiet jest czystą stratą" to ... :)

Dajmy już sobie luzu z tym Korwinem. Jak będzie AKAP to i tak szybko umrze bo jest powyżej 30 roku życia.
 
  • Like
Reactions: Alu

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736

Austriacki sąd sprawdza, czy Josef Fritzl może przedterminowo opuścić więzienie. 86-letni mężczyzna odsiaduje dożywocie za gwałty i znęcanie się nad swoimi dziećmi. Przerażająca historia rodziny Josefa Fritzla ujrzała światło dzienne w 2008 r.
30 grudnia 2021, 18:36
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Josef Fritzl od 12 lat przebywa w austriackim więzieniu. Przez 24 lata więził w piwnicy swoje dzieci. Śledczy dowiedli, że przez ten czas jedna z dziewczyn była gwałcona ponad trzy tysiące razy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Janusz Waluś może wyjść zza krat. To jego ostatnia szansa​

Austriackie media poinformowały, że mężczyzna zyskał prawo ubiegania się o przedterminowe zwolnienie. Fritzl został poddany licznym testom psychologicznym. Od ich wyniku zależy, czy będzie mógł wcześniej opuścić więzienie. Psycholodzy badają, czy nie stanowi już zagrożenia dla innych. Jeśli testy pójdą po jego myśli, mężczyzna będzie mógł ubiegać się o wyjście na wolność w 2024 r.
Austriackie media wątpią jednak, by sąd wyraził zgodę na jego zwolnienie.

Wpadł, bo córka potrzebowała pomocy

Przerażająca historia rodziny Josefa Fritzla wyszła na jaw w 2008 r. Wówczas, więziona przez swojego ojca w piwnicy Kerstin poważnie zachorowała. Jej starsza siostra Elisabeth, która również przebywała w niewoli, wyprosiła u ojca-oprawcy zgodę na udzielenie pomocy lekarskiej.
W szpitalu okazało się, że Kerstin była niedożywiona, a na jej ciele lekarze odkryli liczne rany pobicia. Josef Fritzl więził swoje córki w piwnicy. Sama Elisabeth spędziła tam 24 lata. Mężczyzna natychmiast wpadł w ręce policji.
Śledczy ustalili, że dzieci więzione były w specjalnym, wygłuszonym bunkrze w podziemiach domu Josefa Fritzla. Elisabeth była regularnie gwałcona przez ojca. W wyniku śledztwa wyszło na jaw, że dziewczyna urodziła w tym czasie siedmioro dzieci. Jedno z nich Fritzl spalił w piecu służącym do utylizacji odpadów. Wcześniej zamordował także własnego syna.
W 2009 r. mężczyzna usłyszał zarzut kazirodztwa, gwałtów i stosowania przemocy. Został skazany na dożywocie.
 
Do góry Bottom