1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Piwne klimaty

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Trigger Happy, 6 Luty 2013.

1. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 364
    Pewno pedziom nie bedzie smakowalo! Bedzie mozna w ten sposob testowac kolegow haha.

wah lubi to.
  2. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 382
    Bawi mnie to całe kreowanie marki jako mega kobiecej, niezależność, siła itd. A materiały foto można pokazywać jako wzorzec patriarchatu :p

3. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 265
    Głównym celem była kontrowersja i fejm... no i udało się.

4. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 495
    Jakby jakiś browar zechciał zapłacić to bez problemu służę swoimi bakteriami spod napleta

5. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 265
    Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara, zatem uczcijcie to zacne święto godnie! :)

6. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 987
    Dzień Piwa i Piwowara uczczę piwkiem, które ma swoje 9,5%. Westmalle Tripel 0,33 l.
    Niestety tylko jedną butelkę mam.

sabat, snajper i Hanki lubią to.
  7. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 088
    Wódki nie piję, ale piwo lubię. Czeski Primator jest dobrym piwkiem Smakuje mi też litewskie Butautu. Jednak z uwagi na wysoką cenę sięgam po nie rzadko.Od czasu do czasu przy jakiejś specjalnej okazji się napiję, Kto nie zna to polecam. Spróbować warto, jednak ta cena.

8. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 265
    Szanuję za podniesienie tematu niekoniecznie najwyższej w ostatnich miesiącach jakości polskich piw kraftowych/rzemieślniczych oraz ich ceny w stosunku do tego, co dostajemy w butelce.

wah, tolep i snajper lubią to.
  9. Jaranek

Polubienia:
    7 495
    Coraz więcej tych "rzemieślniczych browarów" to w rzeczywistości rozlewnie które jedynie etykietują swoim logo i naklejką piwo hurtowo kupowane od browarów przemysłowych.

10. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 265
    Pierwsze słyszę o takim zjawisku. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem i o żadnym tego typu przypadku mi nie wiadomo, tym bardziej biorąc pod uwagę to, jakie receptury i jakie style warzone są przez rzemieślników, a jakie przez koncerny, oraz wielkość tanków w browarach koncernowych, gdzie po prostu tak małe warki, jakie warzone są przez rzemieślników, nie miałyby żadnego - przede wszystkim finansowego - uzasadnienia.

Masz może jakieś szczegóły?

Ostatnia edycja: 31 Sierpień 2018
    snajper i T.M. lubią to.
  11. Jaranek

Polubienia:
    7 495
    Inspekcja którą obsługuję zajmowała się tym procederem w Kujawsko-Pomorskim. Jak chcesz to w poniedziałek dowiem się więcej, w tym na temat konkretnych browarów i marek.

tolep, snajper i T.M. lubią to.
  12. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 382
    @Jaranek dawaj, liczę na rzetelne info!

tolep lubi to.
  13. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 511
  14. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 265
    Nie sądzę, by @Jaranek nie wiedział, czym jest i na jakiej zasadzie funkcjonuje browar kontraktowy.
    Z jego wypowiedzi wyraźnie wynika, iż chodzi o proceder rozlewania piw koncernowych jako tych kraftowych, tj. sprzedawania dokładnie tego samego produktu w różnych opakowaniach i pod różnymi nazwami. A o czymś takim nie słyszałem i - jak zaznaczyłem - wydaje mi się to z kilku powodów wręcz nieprawdopodobne.

Ale chętnie poznam jakieś szczegóły.

tolep i snajper lubią to.
  15. Jaranek

Polubienia:
    7 495
    Niestety napierdoliłem głupot. Okazało się, że sprawa dotyczyła browarów kontraktowych ale nie chodziło o zafałszowanie piwa tylko o to czy takie firmy mogą posługiwać się nazwą "browar" która powszechnie kojarzona jest z zakładem wytwarzającym piwo. Właśnie na tym ( a nie na zafałszowaniu samego produktu ) miałoby polegać naruszenie interesu konsumentów. Jednak finalnie stanęło na tym, że nie bardzo możemy przypierdolić się do nazwy pod jaką działa przedsiębiorca ( firmy ) która nie jest przecież nazwą produktu. Peszek. To by było na tyle. Przepraszam za zamieszanie idę jebnąć baranka w ściane.

Ostatnia edycja: 4 Wrzesień 2018
    sabat, Mad.lock, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.
  16. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 265
    Ale plotka już poszła... Teraz pewnie jest kolportowana na piwnych forach...

sabat, wah, Jaranek oraz 1 użytkownik lubi to.
  17. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 511
    Fakt, że @Jaranek pracuje dla Inspekcji Robotniczo - Chłopskiej i ściga badylarzy też warto zapamiętać.

18. Jaranek

Polubienia:
    7 495
    Moja wersja na Dzień Sznura jest taka, że "rozsadzałem system od środka" :D

p.s. poza tym: "jak nie ja to kto inny by to robił"

19. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 088
  20. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 216
    sabat, wah i snajper lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.