1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Piwne klimaty

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Trigger Happy, 6 Luty 2013.

1. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    4 140
    "na wszystkie rodzaje szkła do piwa (różnice w kształcie) mówię szklanka"

Nie pouczaj mnie. Mówię tak, jak chcę.
    Twoja opinia mnie nie interesuje.

Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2018
  2. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 483
    To nie jest moja opinia. To po prostu ogólnie przyjęte nazewnictwo. Twój upór przypomina chęć nazywania każdego drzewa owocowego jabłonią.
    Ale rzecz jasna zrobisz jak zechcesz.
    I nie jest to pouczanie, a uprzejme zwrócenie uwagi na błędne posługiwanie się nazwami.

3. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 723
    Gdzie ten brud na szklance ( czy jak to się tam nazywa ) ? Chodzi o te żółtawe refleksy u podstawy ?

xawas, mikioli i Brehon lubią to.
  4. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 483
    Gdy szkło jest brudne, wokół drobinek brudu ogniskują się pęcherzyki dwutlenku węgla. To widać od razu na pierwszy rzut oka. W czystej szklance pęcherzyki się tak nie zachowują i nie oblepiają w taki sposób wewnętrznych ścianek szkła.

Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2018
    Jaranek lubi to.
  5. Jaranek

Polubienia:
    7 723
    Dzięki - dobrze wiedzieć.

6. Cngelx

Cngelx Guest

Zrobiliście jeden z najgłupszych offtopów jaki w życiu widziałem. xD

mikioli, T.M., Brehon oraz 1 użytkownik lubi to.
  7. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 483
    Poprawne nazywanie szkła do piwa oraz umiejętność dostrzeżenia, czy dostałeś czyste szkło do piwa, to w tym wątku dla Ciebie offtop i to jeszcze głupi? OK, sporo się można dowiedzieć o Twoim podejściu z tego komentarza.

8. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 831
    Tuborg to jedno z najtańszych i najgorszych piw w Norwegii, dlatego jest jednym z najczęściej przeze mnie spożywanych. :)

9. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 725
    Już 1 piwo dziennie zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci

Analiza zachowań niemal 600 000 osób wykazała, że spożywanie ponad 100 gramów alkoholu tygodniowo zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci. Pół litra alkoholu to odpowiednik około 2,5 litra piwa lub 0,9 litra wina.

Analizą objęto mieszkańców 19 krajów, u których nie występowały wcześniej choroby układu krążenia. Wykazała ona, że alkohol wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zgonu z jakiejkolwiek przyczyny.

Autorzy studiów donoszą że np. 40-latkowie, którzy regularnie każdego tygodnia spożywają 200-350 gramów alkoholu (5-9 litrów piwa) żyją o 1-2 lat krócej niż ich rówieśnicy, którzy alkoholu nie piją. Picie takich ilości alkoholu powiązano z wyższym ryzykiem udaru i zawału serca.

Badania te jasno pokazują, że spożywanie alkoholu nie wiąże się z żadnymi korzyściami zdrowotnymi, stwierdził Tim Chico z University of Sheffield.

http://kopalniawiedzy.pl/alkohol-spozycie-ryzyko,28046

10. woolybully

woolybully Active Member

Polubienia:
    208
    Jakieś zjeby na tym uniwersytecie chyba. Alkohol- rozumiem czysty spirytus piją. Raz piszą 200-350 gramów to 5-9 litrów piwa a raz pół litra to 2,5 litra piwa. Chyba na sobie testowali robiąc te badania. Tempe huje.

nazimno, snajper, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
  11. Jaranek

Polubienia:
    7 723
    Dokładnie. " Pół litra alkoholu to odpowiednik około 2,5 litra piwa lub 0,9 litra wina " - chyba ich pojebało :)

12. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 753
    Hanki który ma mnie na ignorze słusznie zauważył, gdzie się te bąbelki tworzą, stąd napisał o brudnej szklance. Aczkolwiek ośrodkiem tworzenia babelkow może być twarda woda

Natomiast nie zauważył że wah wrzucił jakieś gównozdjecie z neta, ponieważ kupił PUSZKOWEGO Tuborga a na fotce jest butelka.

Niech ktoś powie Pszemkowi H. ze jak gość 20 lat od niego starszy ciśnie sobie z niego beke, znaczy z insta, starbunia, fapple i FC Barcelona to to jest nic osobistego

Eli-minator lubi to.
  13. Jaranek

Polubienia:
    7 723
    OK

Eli-minator lubi to.
  14. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 708
    No mi sie ino kamienie nerkowe zrobily od piwa. Czyli LewRockwell.com mnie zawiodl! haha

15. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 615
    Raczej poziom spiny :D

Poprobowalem sobie ostatnio sporo małych polskich browarow i moim zdaniem Trzech Kumpli rządzi. Pan IPAni, Misty, czy Piece Of Cake są pyszne. Chociaż w sumie to się nie znam.

16. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 483
  17. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 515
    Panowie @Hanki @tolep umówcie się na piwo i wyjaśnijcie sobie co tam macie :D BTW... tomasz... argumentum ad "Jestem starszy"... nieładnie!

xawas lubi to.
  18. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 483
    Na szczęście nie wiem co ten użytkownik wypisuje.

19. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    4 140
    nazimno i snajper lubią to.
  20. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 708
    Pewno pedziom nie bedzie smakowalo! Bedzie mozna w ten sposob testowac kolegow haha.

wah lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.