Piłka nożna i wszystko, co z nią związane

Wytypuj zwycięzcę EURO 2020:


  • Total voters
    1
  • Poll closed .

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Higuita5.gif
 

Inn Ventur

Well-Known Member
347
518
Powiem szczerze, że nie byłem tym zaskoczony
Co do Włochów, jestem zdania, że to po prostu wina trenera nieudacznika (Ventury z życiowym sukcesem triumfu w Serie C). Pamiętajmy, że to najlepszy zespół ostatniego Euro, który idiotycznie odpadł w karnych, wcześniej idąc jak czołg i łatwo pokonując Hiszpanię. Gadanie, że to słaby zespół, który wymaga zmiany pokoleniowej jest moim zdaniem nieuzasadnione. Napad, czyli: Immobile, Belotti, Insigne, nawet Balotelli - wszyscy w najlepszym wieku i życiowej formie. Obrona to nadal jeden z najlepszych i najbardziej zgranych bloków defensywnych na świecie. Może środek nie wygląda jakoś wybitnie, ale to cały czas banda solidnych grajków (Jorgihno, Candreva, Marchisio...?). Wielka szkoda, gdyby dobrze to ułożyć, mogłaby wyjść jedna z najciekawszych i najefektowniej grających jedenastek, z szansami na sukces podczas mistrzostw.
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
jaka tam trudna śmiechu warte
Patrzyłem potrafią grać w piłke ale to jakiś żart
Wiem wiem pompowany balon ale z tej grupy nie wyjść to komedia
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Hiszpania: Prokurator chce 5 lat więzienia dla Xabiego Alonso

Prokurator domaga się pięciu lat więzienia dla Xabiego Alonso za trzy przestępstwa skarbowe. Piłkarz miał oszukać fiskusa na dwa miliony euro w latach 2010-2012.

Sekcja ds. przestępstw gospodarczych prokuratura generalnego Madrytu zwróciła się w środę o 5 lat więzienia dla byłego zawodnika FC Liverpoolu, Realu Madryt i Bayernu Monachium Xabiego Alonso za popełnienie trzech przestępstw przeciwko Skarbowi Państwa w latach podatkowych 2010, 2011 i 2012.

Według śledczych Alonso unikał opodatkowania, nie ujawniając pełnej kwoty pieniędzy, jaką otrzymał za sprzedaż praw do swojego wizerunku w czasach, gdy był zawodnikiem Realu. Miało do tego dojść dzięki skorzystaniu z firmy na Maderze.

36-letni były piłkarz zaprzecza oskarżeniom. Rzekomo miał zarobić ok. 5 milionów euro, sprzedając swój wizreunek takim firmom jak Real, Adidas, Gilette, Yamaha i Hugo Boss.

Również pięciu lat więzienia prokuratura domaga się dla doradcy podatkowego Ivana Zaldúi Azcuenagi oraz Ignasiego Maestre Casanovy ze spółki Kardazli Comercio Serviços de Consultoria e Investimentos LDA. Dodatkowo każdy z nich ma zapłacić grzywnę.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Skandal! W Grecji chcą ze stadionów zrobić Gun Free Zones!

At Wedneday’s news conference, FIFA representative Huebel said “We all love football but it’s unbearable that people are scared to go to a stadium. How can you bring children there when there are guns on the pitch?
https://neoskosmos.com/en/112369/greek-superleague-on-the-edge/

Rząd zablokował rozgrywki najwyższej ligi po tym jak Savvidis poszedł agresywnie negocjować decyzje sędziowskie.
:)
Wiadomo, że broń palna działa lepiej od tych wszystkich VARów, technologii goal-line i innych cudów niewidów...
 
Do góry Bottom