PE zdecydował: Polska przyjmie emigrantów z Afryki i jeszcze za to zapłaci Unii Europejskiej

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Przyznam się, że mam trochę optymizmu w całej tej sprawie
(oczywiście nie wierzę w sensowne, samodzielne działania rządu okupacyjnego)
Chodzi o nastroje ludności w Grecji oraz Włoszech. Jeśli wierzyć tym statystykom, mają oni zdecydowanie dość emigrantów.
Prędzej czy później wymusi to na rządach tych krajów jakieś mocne ograniczenia imigracji, co mam nadzieję podchwycą inne kraje.
http://www.pewresearch.org/fact-tan...e-where-they-are-not-welcomed-with-open-arms/
FT_15.04.22_EU-Immigration.png
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Ano pol-zolty. Na razie sie nie czepiaja, ale pare lat "tolerancyjnego" prania mozgu to i zoltych Polacy znienawidza....
Bo ja wiem? Azjaci nigdy nie mieli jakoś źle od Polaków, a rasizm wobec nich w Polsce właściwie nie występuje.

W dodatku w przeciwieństwie do murzyństwa i muzolstwa Azjaci w Europie generalnie asymilują się, niczego nie narzucają, dostosowują się do panujących zasad, uczą się języka, nie postulują jedzenia psów, nikt nie robi larum jak laska zechce ślubu z żółtym (spójrzcie, ile jest strachu, gdy jest ślub z muzułmaninem), nie ma problemu z przestępczością.

W dodatku jak pada narzekanie o multi-kulti, to jest w kontekście Murzynów i islamu i to "stawianie na różnorodność" będzie ukłonem w ich stronę, a te polskie "tolerancyjne walki z rasizmem" to zawsze o czarnoskórych. O Azjatach? Nigdy.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Przyznam się, że mam trochę optymizmu w całej tej sprawie
(oczywiście nie wierzę w sensowne, samodzielne działania rządu okupacyjnego)
Chodzi o nastroje ludności w Grecji oraz Włoszech. Jeśli wierzyć tym statystykom, mają oni zdecydowanie dość emigrantów.
Prędzej czy później wymusi to na rządach tych krajów jakieś mocne ograniczenia imigracji, co mam nadzieję podchwycą inne kraje.
http://www.pewresearch.org/fact-tan...e-where-they-are-not-welcomed-with-open-arms/
FT_15.04.22_EU-Immigration.png

I co w tym kurwa dobrego, ze rzady pozamykaja granice i zaczne zachowywac sie jak Korea Polnocna? Ze agenci rzadowi beda ci sprawdzac fabryki czy aby nie masz tam "nielegalnyc" imigrantow? Wpierdalac ci sie do wyra aby sprawdzic czy ten slub z obcokrajowcem to na serio czy tylko po wize? Pierdolic o "kradziezy pracy" tak jakby miejsca pracy nalezaly do "narodu" a nie do pracodawcow? Nastepnie inne kraje odpowiedza tym samym i pozamykaja sie na Europejczykow i wtedy UE bedzie mogla was ruchac po wieki bo nie bedzie juz ucieczki. To cie kurwa cieszy to masz cos z glowa.

Gazda, ratuj bo juz nie moge tych komuchow czytac!
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Coś sobie za dużo dopowiedziałeś do mojego postu.

Ja mysle, ze to jedno zdanie wszystko podsumowuje:

Prędzej czy później wymusi to na rządach tych krajów jakieś mocne ograniczenia imigracji, co mam nadzieję podchwycą inne kraje.

Nic nie trzeba dopowiadac, i jak dla mnie jest to komuszenie. Mnie wzmocnienie wladzy panstwowej nijak nie cieszy. Jakby mieli zniesc socjal albo wykreslic prywatna dyskryminacje z kodeksu karnego to bym sie ucieszyl, ale nie z tego.
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Post się znajduje w kontekście określonego wątku, więc domyślnie chodzi o ograniczenie/zastopowanie imigracji wymuszanej i zarządzanej przez państwo. Czepiasz się.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Post się znajduje w kontekście określonego wątku, więc domyślnie chodzi o ograniczenie/zastopowanie imigracji wymuszanej i zarządzanej przez państwo. Czepiasz się.

Nie czepiam sie. Pisales o ograniczeniu imigracji, a nie ograniczeniu sprowadzania przez panstwa i wyzywiania imigrantow z podatkow. Nastepnym razem musisz byc precyzyjny. To sa wazkie kwestie. Szczegolnie dla mnie.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
@tomky jestem przeciwnikiem migracji. Gdyby zamknęli granice zawczasu to:
a) jego przodkowie nie dostaliby się na te tereny
b) jego rodzice byliby np. Niemcami
c) mieliby spory majątek, bo narodowy socjal to dobrobyt
d) jego ojciec jako zwykły robol, zarabiałby więcej od większości Polaków i byłby tutaj Bogiem
e) @tomky by miał pełne haremy z dziewuszkami ze Wschodu
f) być może, mógłby nawet uczestniczyć w tajnych spotkaniach najbogatszych tego świata
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
I co w tym kurwa dobrego, ze rzady pozamykaja granice i zaczne zachowywac sie jak Korea Polnocna? Ze agenci rzadowi beda ci sprawdzac fabryki czy aby nie masz tam "nielegalnyc" imigrantow? Wpierdalac ci sie do wyra aby sprawdzic czy ten slub z obcokrajowcem to na serio czy tylko po wize? Pierdolic o "kradziezy pracy" tak jakby miejsca pracy nalezaly do "narodu" a nie do pracodawcow? Nastepnie inne kraje odpowiedza tym samym i pozamykaja sie na Europejczykow i wtedy UE bedzie mogla was ruchac po wieki bo nie bedzie juz ucieczki. To cie kurwa cieszy to masz cos z glowa.

Gazda, ratuj bo juz nie moge tych komuchow czytac!

Problem polega na tym, że jak "otworzymy się" na wszystkich imigrantów, to zaraz zjadą nam się wyznawcy Religii Pokoju, po jakimś czasie będzie ich większość i skończymy jak kiedyś Liban: kiedy w latach 70-tych muslimy zaczęły tam stanowić większość ludności, stwierdziły że konstytucja przyznaje im za mały udział we władzy i skończyło się 15-letnią krwawą wojną domową a i dziś kraj jest jak beczka prochu. Trzeba uważać kogo się przyjmuje.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Problem polega na tym, że jak "otworzymy się" na wszystkich imigrantów.

Kto to sa ci magiczni "my"? Jestem tylko ja, ty, Gazda i jakies 20 mln innych gospodarstw domowych. To oni maja decydowac indywidualnie komu otworza drzwi, z kim beda robic biznes, z kim sie ozenia/wyjda za maz, komu sprzedadza marchewke a komu powiedza "spierdalaj z mojego sklepu pieprzony muslimie!". To powinny byc ich indywidualne decyzje.

P.S. Obecnie 95% stanowia jebane socjaluchu wiec za pewne urodza oni kolejne rzesze socjaluchow. Czy z tego wynika ze mamy prawo sila zakazac im miec dzieci? Trza rozpierdalac obecny system, a nie myslec jak tu bronic demokracji przed muzumanami, Murzynami czy innymi Eskimosami.
 
Ostatnia edycja:

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Kto to sa ci magiczni "my"? Jestem tylko ja, ty, Gazda i jakies 20 mln innych gospodarstw domowych. To oni maja decydowac indywidualnie komu otworza drzwi, z kim beda robic biznes, z kim sie ozenia/wyjda za maz, komu sprzedadza marchewke a komu powiedza "spierdalaj z mojego sklepu pieprzony muslimie!". To powinny byc ich indywidualne decyzje.

P.S. Obecnie 95% stanowia jebane socjaluchu wiec za pewne urodza oni kolejne rzesze socjaluchow. Czy z tego wynika ze mamy prawo sila zakazac im miec dzieci? Trza rozpierdalac obecny system, a nie myslec jak tu bronic demokracji przed muzumanami, Murzynami czy innymi Eskimosami.

No fajnie, ludzie rozpierdolili system w Iraku i Syrii i co? I zbudowali pierdolone Państwo Islamskie. W Libii było to samo i rośnie tam kolejny Kalifat. Zawsze znajdą się chujki które zechcą narzucać swoją wolę bydłu zwanemu społeczeństwem, a jak są do tego dobrze zorganizowane, zmotywowane i zindoktrynowane chorą ideologią to jednostka nie ma z nimi szans.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
czyli chwalmy komune bo ktoś może zrobić komune...

Nie. Profilaktycznie nie wpuszczajmy kolesi którzy mogą zrobić komunę. Kurwa, nie jestem łysolem ze swastą i hasłem "Polska dla Polaków". Ale jak już ma tu być multi-kulti, to niech w tym multi nie będzie kultur które pochwalają obcinanie rąk na kradzież, kamienowanie za skok w bok, ścinanie za apostazję i małżeństwa z 9-latkami i chcą te swoje zasady narzucać wszystkim innym.
 

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
@King J. - jesteś na forum libertarian. Nie wpuszczamy gdzie? Do siebie na chatę możesz nie wpuszczać, a jak ja będę chciał kilku ciapatych przyjąć to też będziesz mi wzbraniał?

Jak napisał Gazda - multi kulti jest ok, dopóki nikt nie robi za burdel mamę...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Profilaktycznie nie wpuszczajmy kolesi którzy mogą zrobić komunę.
przecie obecna większosć robi i głosuje za komuną obecną...
niech nie będzie kultur które pochwalają obcinanie rąk na kradzież
ze co? no to typowy polaczek chyba jesteś, typowy złodziej i pijaczek dlatego nie chcesz słusznej kary za kradzież bo sie boisz o swoje złodziejskie łapska...

i chcą te swoje zasady narzucać wszystkim innym.
w swojej chałpie każdy właściciel stanowi 100% większość i nikt mu nie moze nic narzucać bo inaczej łamie nap...
a narzucanie swoich zasad to mamy i teroz...
w jebanym demokratycznym państwie większość narzuca swoje zasady reszcie...

a przykładem z libanem to sie sam zaorałeś, liban to demokratyczne państwo gdzie wedle demokratycznych zasad większość ma odpowiednio proporcjonalną większość przedstawicieli w parlamencie, muzułmanie byli większoscią a reprezantantów mieli mniej, więc kurwa co tu dziwnego ze sie wkurwili?
tak samo jak na rusi, polacy mieli władze i przywileje a rusini byli większoscią...
problemem jest jebane państwo a nei murzyny muzułmanie czy inni...
 
Ostatnia edycja:

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
przecie obecna większosć robi i głosuje za komuną obecną...

ze co? no to typowy polaczek chyba jesteś, typowy złodziej i pijaczek dlatego nie chcesz słusznej kary za kradzież bo sie boisz o swoje złodziejskie łapska...


w swojej chałpie każdy właściciel stanowi 100% większość i nikt mu nie moze nic narzucać bo inaczej łamie nap...
a narzucanie swoich zasad to mamy i teroz...
w jebanym demokratycznym państwie większość narzuca swoje zasady reszcie...

Do chałupy w twoim sąsiedztwie wprowadza się brodaty dżihadysta i żeni się z małą dziewczynką. Wg. ciebie mu wolno?

a przykładem z libanem to sie sam zaorałeś, liban to demokratyczne państwo gdzie wedle demokratycznych zasad większość ma odpowiednio proporcjonalną większość przedstawicieli w parlamencie, muzułmanie byli większoscią a reprezantantów mieli mniej, więc kurwa co tu dziwnego ze sie wkurwili?
tak samo jak na rusi, polacy mieli władze i przywileje a rusini byli większoscią...
problemem jest jebane państwo a nei murzyny muzułmanie czy inni...

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak pisali konstytucję Libanu muzułmanie NIE BYLI większością. Zaczęli nią być jak napłynęło tam kilkaset tysięcy przybłędów z Palestyny po wojnach w 1948 i 1967. Ci mnożyli się do tego jak króliki i wkrótce muzułmanie przeważali, więc postanowili zaprowadzić swoje porządki. Chuj mnie obchodzi jaki ustrój panował w Libanie, chodzi mi o przykład jak zmiana demograficzna wiąże się ze zmianą władzy. Analogicznie, w ciągu XX w. odsetek Albańczyków w Kosowie, dzięki temu że mnożyli się jak króliki, tak wzrósł, że postanowili sie oddzielić i wyjebać serbskich autochtonów i przy wsparciu Wuja Sama im się to udało.

Jeśli w przyszłości Polskę trafi szlag, a będziemy mieli u siebie liczną mniejszość albo większość muzmułmańską, to gówno ich będą obchodzić wasze poglądy, po prostu zaprowadzą tu Kalifat a kto będzie im fikał, temu odjebią łeb i koniec pieśni.
 

Morti

Active Member
52
118
Podzielam zdanie Króla Juliana, aczkolwiek mi z tym dobrze, jako że nie planuję tu być aż tak długo.
 
Do góry Bottom