PE zdecydował: Polska przyjmie emigrantów z Afryki i jeszcze za to zapłaci Unii Europejskiej

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Do chałupy w twoim sąsiedztwie wprowadza się brodaty dżihadysta i żeni się z małą dziewczynką. Wg. ciebie mu wolno?
nie jestem komunistą by sie zajmować sprawami sąsiadów

Jak pisali konstytucję Libanu muzułmanie NIE BYLI większością.
jak pisali konstytucje libanu to było tam jeszcze pełno francuzików po protektoracie, wielu z czasem wyjechało do francji usa i innych krajów... a konstytucja mówi że większość ma proporcjonalne przedstawicielstwo w parlamencie, a nie że większość ma większość bo to ładnie brzmi chyba że ta nasz większosc bedzie mniejszością to juz nei, przede wszystkim jak są innego wiary...
a będziemy mieli u siebie liczną mniejszość albo większość muzmułmańską
ja u siebie stanowie 100% większość, ja ty do chału wpuścisz se muzułmańską mniejszość to twoja wina że bedzie dochodzić do konfliktów...
 
D

Dumny Polak

Guest
Dlatego głosuję na Grzegorza Brauna, dopóki zdrajcy i obca agentura rządzą Polakami, będziemy okradani coraz bardziej na działania, które nam szkodzą, jak wpuszczanie tu jakiejś hołoty z Afryki i Syrii, na dodatek ten burdel generujący ruchy migracyjne zrobił Wlk. Brytania, Francja i USrael, więc niech sobie tych imigrantów na ich koszt biorą do siebie.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Państwo Polskie to jest mój dom i obchodzi mnie, kto w nim mieszka.

To Państwo Polskie ma jakiś dom? Aaa, tak... Tym domem są wszystkie domy na terenie Państwa Polskiego i dlatego mogą mnie wyprosić z domu zakupionego własnymi pieniędzmi. Tak motzno kocham Państwo Polskie. To jest mój dom, to jest ich dom, moja dziewczyna jest ich domem, ja jestem ich domem, jesteśmy jego własnością i nasze dzieci również będą. Jestem dumny z bycia częścią Państwa Polskiego, może mnie dupczyć do woli i w każdej konfiguracji. Moja dziurka jest zawsze otwarta i czeka na odpowiednie puk puk.
 
D

Dumny Polak

Guest
To Państwo Polskie ma jakiś dom?

Nie, Państwo Polskie jest domem dla Polaka. A dokładniej jest organizacją broniącą Polaków i ich majątku w ich domu - Polsce (jako kraju). Dla kosmopolity, któremu jest wszystko jedno, komu się poddaje Polska domem nie jest. Tylko ciekawi mnie, gdzie uciekniesz w razie ataku na Twój dom (materialny), kiedy Twoja polska buzia nie spodoba się jakimś Niemcom, żydom albo Rosjanom.

Ps. III Rp to nie jest Państwo Polskie, dlatego Cię dupczy / stara się dupczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Dumny Polak

Guest
Mój dom jest mój i wypierdalaj.

Twój dom, jako budynek, jest Twój, dopóki administrator z Warszawy ci na to pozwala. Pamiętaj, że w demokracji wszystko można przegłosować 2/3 głosów, włącznie z tym, że Twój dom Twoim już nie jest. A jeśli administrator (państwo) nie jest polski (Państwo Polskie), to wówczas kto broni Twojego domu przed innymi? Sam obronisz przed wszystkimi czyhającymi na niego?
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ziew. Nie wybrałem miejsca urodzin, więc mam prawo do kosmopolityzmu. Nie miałem traumatycznego dzieciństwa, ale gdzie indziej nie miałbym gorszego. Pomijając afrykańskie buszy i inne takie, oczywiście.
Obecne Państwo Polskie nie jest żadnym domem, a już z pewnością dla Polaka lub innego człowieka o innej narodowości, bo Państwo Polskie wszystkich ma za śmieci. O mój majątek nie powinno się troszczyć żadne państwo, bo mój majątek to mój majątek i nie jest majątek państwa. Obrona mojego majątku to moja sprawa.
P.S. A poza tym uważam, że jesteś debilem i to pomimo stosunkowo pozytywnego nastawienia do twojej pisaniny... biorąc pod uwagę resztę forum i zdanie innych.
Bowiem Dumny Polak to Nowy Świt.
 
D

Dumny Polak

Guest
Ziew. Nie wybrałem miejsca urodzin, więc mam prawo do kosmopolityzmu. Nie miałem traumatycznego dzieciństwa, ale gdzie indziej nie miałbym gorszego. Pomijając afrykańskie buszy i inne takie, oczywiście.
Obecne Państwo Polskie nie jest żadnym domem, a już z pewnością dla Polaka lub innego człowieka o innej narodowości, bo Państwo Polskie wszystkich ma za śmieci. O mój majątek nie powinno się troszczyć żadne państwo, bo mój majątek to mój majątek i nie jest majątek państwa. Obrona mojego majątku to moja sprawa.
P.S. A poza tym uważam, że jesteś debilem i to pomimo stosunkowo pozytywnego nastawienia do twojej pisaniny... biorąc pod uwagę resztę forum i zdanie innych.
Bowiem Dumny Polak to Nowy Świt.

Masz prawo do kosmopolityzmu, a ponownie piszę, że obecnie nie ma Państwa Polskiego, tylko III Rp, która jest terytorium zależnym od różnych podmiotów politycznych, ale na pewno nie od Polaków. Jeśli poradzisz sobie z obroną Twojego majątku sam przeciwko armii niemieckiej, ukraińskiej itd... sam, to super :) Ale Twoja niechęć do nieistniejącego od 1795 roku Państwa Polskiego z powodu złodziejskiej / socjalistycznej / talmudycznej okupacji układu z Magdalenki to ostre nieporozumienie, a nazywanie III Rp Państwem Polskim to przekłamanie, które należy sprostowywać.

Ps. A ja uważam, że nie ja jestem debilem, tylko Ty masz problem z podstawową wiedzą w temacie i nie rozróżniasz pojęć, a takie PeeSy tylko robią niskich lotów dygresje, więc polecam nie zaniżać poziomu tego forum i trzymać się rzeczowej argumentacji.
 
D

Dumny Polak

Guest
Ty zapewne będziesz czekał na wojsko polskie, jak na prawdziwego frajera przystało :)

Odróżniajmy sytuację, o której pisałem, że być powinna (istniejące Państwo Polskie i Polska Armia) a obecną sytuację, której również nienawidzę za złodziejstwo Twojego czy mojego majątku, czyli socjalistyczna okupacyjna III Rp.
 
D

Dumny Polak

Guest
Sram na demokrację. Wypowiadasz się we własnym imieniu czy w imieniu jakiejś grupy?

1. Skoro srasz na demokrację, to jesteś albo zwolennikiem monarchii, albo anarchii, problem w tym, że anarchia to utopia, bo sam nigdy nie obronisz swojego majątku przed armiami. Bo ktoś gdzieś zawsze armię organizuje i podbija a tacy samotnicy kończą w rowach.

2. Wypowiadam się zawsze w swoim imieniu, chyba, że podkreślam, że w czyimś innym.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
eneś ty do psychiatry sie moze udaj lepiej... hehe cieku nimo w tym regulaminie nic o multikontach?

a budynki stoją na prywatnych posesjach i król i inne komuchy od polskiego państwa nie maja tam nic do gadania...
widać jakim jesteś komuchem bo byś chciał ukraść wszystkim ich prywatne działki...
 
D

Dumny Polak

Guest
eneś ty do psychiatry sie moze udaj lepiej... hehe cieku nimo w tym regulaminie nic o multikontach?

Pewnie jest, ale mnie nie dotyczy, za to sprawdź czy ataki personalne i naruszanie dóbr osobistych (czyli trolling) nie jest zakazany.

GAZDA napisał:
a budynki stoją na prywatnych posesjach i król i inne komuchy od polskiego państwa nie maja tam nic do gadania...
widać jakim jesteś komuchem bo byś chciał ukraść wszystkim ich prywatne działki...

Jeśli nie ma Króla i prawa, które ci przyzna na mocy umowy społecznej tzw. "własności", to nie istnieje coś takiego jako "prawo własności" a jedynie posiadanie, nieuku.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
. A dokładniej jest organizacją broniącą Polaków i ich majątku w ich domu
No właśnie, bo sami nie możemy się bronić... bo pan bagieta to może nas zastrzelić przecie...
Nie zapłać podatku, odbiorą Ci własność. Broń własności, zaaresztują cię. Obroń się pzed zaaresztowaniem, spałują cię. Broń się przed spałowaniem, zastrzelą cię. So good.
Jeśli poradzisz sobie z obroną Twojego majątku sam przeciwko armii niemieckiej, ukraińskiej itd... sam, to super
Wystarczy że raz próbowałem się bronić przed Polską armią urzędników, którzy skonfikowali nam dom, bo nie był rejestrowany...

Ale z całą resztą to nie mam zarzutów do DP jak gazda, który wykrywa komucha ze 100 kilometrów - z false positive.

Czemu tak najeżdzacie, czy on napisał że jest za demokracją i dzisiejszym ustrojem? (jeśli tak, to zwracam honor - ja nie zauważyłem). Nie żebym bronił, ale myślę że baza wirusów nie została zaktualizowana i heurystyka się u was nieco pierdoli. Nie podoba mi się tylko ta postawa:
Państwo Polskie to jest mój dom i obchodzi mnie, kto w nim mieszka.
Państwo Polskie to jest co najwyżej twoja wspólnota. A to co jest wspólne, jest niczyje. I to już jest komuszeniem faktyczym. A wtedy faktycznie będzie tak:
nie ma Państwa Polskiego, tylko III Rp, która jest terytorium zależnym od różnych podmiotów politycznych, ale na pewno nie od Polaków. J
Hmm, myślę że właśnie popełniłeś tym samobójstwo. Lepszy był pod tym względem tylko #punktzwrotny.
 
Do góry Bottom