1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Ocena Jana Pawła II przez libertarian

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez MichalD, 28 Marzec 2012.

1. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 555
    Chyba jednak wolę stare, dobre F23, chociaż się skisiło trochę

2. Obłomow

Obłomow New Member

Polubienia:
    0
    Papcio nie powstał na kara, nie możesz być tak nowym

3. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 527
    A Inkwizycja spaliła dwa miliony niewinnych :)

4. crack

crack Active Member

Polubienia:
    104

Przewaznie na tych fotomontażach jest Wojtyła, Magik (dla niewtajemniczonych legendarny raper Paktofoniki który skoczył z 9 piętra... i Jezus przeważnie. Mnie one śmieszą :)
    Śmieszy mnie jak w legendarnej grze Doom w głowę cacodemona (pomidorka) wklejona jest głowa Wojtyły... smieszy mnie jak Wojtyła się napierdala na ringu z Jezusem i Magikiem... albo jak goni dziecko dookoła karuzeli.

5. Gabriel

Gabriel Guest

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

6. Hikikomori

Hikikomori 少し変態

Polubienia:
    287
  7. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 437
    @Gabriel
    Jak tak sławisz JP II, to przynajmniej pisz Jego imię z dużej litery tępy chamie.
    I won stąd. Jak trollować to na innych portalach.

8. MichalD

MichalD Member

Polubienia:
    21
    Krzysio, bez spiny. ;) Oczywiście że troll:

http://www.youtube.com/watch?v=s6pySE-gnDw

To zdrowe podejście. Niestety są ludzie, dla których wszystko jest "obrazą uczuć religijnych", nawet... zawieszenie pluszowego misia na krzyżu.

http://sejmometr.pl/wystapienie/7714

Filip lubi to.
  9. Hikikomori

Hikikomori 少し変態

Polubienia:
    287
    O, tego nie znałem.:)
    Fajny jest jeszcze ten koleś:

Obrona katolicyzmu, papieża i tolerancji z użyciem słowa "kurwa" 119 razy.
    Boga się nie boita!?:D

A koleś, podnoszący dwukilogramowe gówna i śmiejący się z Polaka kradnącego ręczniki to ten: link.

Ostatnia edycja: 25 Listopad 2013
    Filip i Gekon lubią to.
  10. Hikikomori

Hikikomori 少し変態

Polubienia:
    287
    Podbijam temat z okazji kanonizacji.

Gekon i Piter1489 lubią to.
  11. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 818
    Ja już swoje o tym kolesiu napisałem i powiedziałem w chwili panowania ogólnopolskiej onanistycznej psychozy, kiedy to zwaśnione drużyny piłkarskie wzajemnie waliły sobie konie z poczucia komuszej solidaruchowatości. Wskutek mojej nawijki wywalono mnie z muzycznego forum. Dalej utrzymuję to, co tam napisałem. Chciałbym się jeszcze tylko dowiedzieć, czy prawdą jest jego robota dla Niemców w czasie wojny i jak to jest, kiedy papieże watykańscy defekują. Mają tam w watykańskich kiblach jakieś pochłaniacze dźwięku pierdzenia i zapachów?

Któryś, bodajże kardynał, nazwał go "komunistą". Znajdę, to wkleję albo przepiszę.

Filip i Piter1489 lubią to.
  12. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 813

Lubił się powygłupiać:

A tu ostateczny dowód na to, że lubił małe dziewczynki z warkoczykami i bez warkoczyków, od 0:31 o tym mówi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111oneone

Gekon, Brehon, Denis oraz 2 uzytkowników lubi to.
  13. Matrix

Matrix libertarianka mimo woli

Polubienia:
    211
    JP2 dał świdectwo, że z biednego sieroty można sie wybić na wysokie swiatowe stanowisko, nie miał co jeść to wstąpił do tajnego seminarium i tam się rozwinął, ponoć wyświęcono go na księdza skróconą, łatwiejszą ściężką za czasów wojny, nie musiał zdawać tych wszystkich egzaminów i chyba dltego jego droga była niezależna od tzw promotorów, znajomków, miał zdolności językowe, i wybił sie w Watykanie, taki Polak tylko bardzo zdolny i bardzo skromny, a potem jako Papież sobie podrózował po całym świecie, bo lubił publicznie występować, czyli kariera od tak jaby pucybuta do milionera tylko w kregach kościelnych. Można go troche naśladować i chwycić los w swoje tylko ręce.

14. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    Co ja mam o nim pisać? Jego słowa napiszą za mnie.

M.in. dziwne wypowiedzi o bogatych:

Trzeba mu oddać, że miał kilka przebłysków...

Wiele sprzecznych ze sobą wypowiedzi, wyraźny populizm i widoczny skręt w lewo sprawiają, że jest to dla mnie postać negatywna. Miał przebłyski mądrych wypowiedzi, ale były to chyba wypadki przy pracy i typowe gadanie pod publiczkę.

Ostatnia edycja: 27 Kwiecień 2014
  15. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 583
    Jak dzisiaj zobaczyłem w tv pielgrzymów na kanonizacji w biało-czerwonych kapeluszach, to pomyślałem, że brakuje jeszcze tylko flagi z tyskie.

16. kr2y510

Polubienia:
    19 437
    Ten cytat, pokazuje różnicę pomiędzy propertarianami, czyli libertarianami którzy stanowili większość pod koniec ubiegłego wieku, a chrześcijańskimi libertarianami, zdominowanymi przez katolików, którzy obecnie stanowią większość.
    Własność. To jest to, dlaczego Kościół Rzymski jest dla niechrześcijańskich libertarian wrogiem.

Caleb, workingclass i luke27 lubią to.
  17. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 583
    Z wybranych encyklik.

Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2014
    Filip lubi to.
  18. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 423
    Jest duzo roznych grup, ktore mozna podpisac pod "chrzescijanskich libertarian":

Christian Libertarians - dziwni kolesie, ktorzy uwazaja sprzedawanie heroiny za OK (bo nie ma o tym w Biblii) ale za pedalstwo to juz chca kamieniowac (cos jak Gary North)
    Libertarian Christians - ktorzy na pdostawie Biblii wyprowadzaja w sumei propoertarianizm
    i sa wreszczie libertarianie, ktorzy sa Katolikami i sa takimi samymi propertarianami jak i ateistyczni libertarianie (Rockwell, Tucker). Naprawde nie widze tu zadnego konfliktu.

A co do wypowiedzi Papiezy to maja one dla mnie drugorzedna wartosc. Najpierw Biblia: "Nie kradnij!", a potem encykliki Papieskie. A jak sie Papiez nie zgadza z Biblia to tym gorzej dla niego.

19. kr2y510

Polubienia:
    19 437
    Dla jednych: własność > życie
    dla drugich: własność < życie
    Jest konflikt czy nie?

20. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 423
    W jakim sensie?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.