Nowy wygląd forum

tolep

five miles out
8 555
15 441
A mnie się pokazał wybór trzech skórek parę godzin temu na dole i już mam starą, teraz wyboru nie widzę i jest OK. :)
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
A mnie się pokazał wybór trzech skórek parę godzin temu na dole i już mam starą, teraz wyboru nie widzę i jest OK. :)
Wybór nadal jest - musisz kliknąć w stopce link "Libertarianizm.net". Tak się nazywa stara skórka, którą sobie wybrałeś.
Kiepska nazwa, bo łatwo to wziąć za link do strony głównej :)
 
Ostatnia edycja:

Gie

Libnetarianin
219
490
ZPTMzkY.png

"posted a new thread in " jest bardzo słabo widoczne.
Ogólnie podoba mi się nowa skórka, o wiele lepiej przegląda się teraz forum na telefonie. Tylko te niebieskie przyciski mnie trochę denerwowały, dlatego postanowiłem wypróbować tego stylisha i trochę pozmieniałem kolory:

XQM22X7.png

ykpcSS5.png

9EBSFwH.png
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Ten kolor mi jakoś nie leży. Niebieski może nie był idealny, ale sobie przywróciłem mniej więcej taki jak był. ;)
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Niebieski był zdecydowanie zły, ale kwestie kolorów rozwiąże moja żona w wolnej chwili. Powie mi jakie mają być i już. Albo wezmę jakieś color wheel w obroty.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Forum pokazuje (u góry, przy karcie "Najnowsze wiadomości"), że istnieją nieprzeczytane wiadomości, gdy ktoś ignoruje jakiś wątek. Pewno nie do naprawy, poza przekodowaniem, ale zgłosić wypada.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Wiem, bo ignoruję trochę wątków. Pewnie trzeba by zgłosić autorowi pluginu.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Opisy kto lajkuje danego posta pojawiają się raz po polsku, raz po angielsku. Nie jest to jakoś specjalnie irytujące, ale... dziwne. Zapewne ma to związek z tym, jaki język ma ustawiony dany użytkownik
yw8ydcQ.png
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Nie, nie wszystkie kombinacje są przetłumaczone. Ta powyższa obejmuje 2 lajki, w tym czytającego. Poniższa to wersja dla czytającego, który widzi post z dużą liczbą lajków. To się daje ręcznie tłumaczyć, ale jest uciążliwe na dłuższą metę, więc mogło mi (albo innemu tłumaczącemu) umknąć.
 
Do góry Bottom