Nowy wygląd forum

OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 145
W teorii jest, bo jest jasna wersja tego stylu. Ale nie uśmiecha mi się utrzymywania 2 wersji stylu, gdy każdą zmianę trzeba wykonywać w 2 miejscach w dość zawiłym systemie administracyjnym.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
Mnie się podoba. Trzeba jeszcze poprawić kilka detali, np. to ogłoszenie na stronie głównej trochę nie pasuje kolorystycznie.
 
A

Antoni Wiech

Guest
marudzenie mode on:

Kontrast (czarny/żółty i czarny/pomarańczowy strasznie wali po gałach
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Niektóre żółte elementy warto by przyciemnić, a białe czcionki zamienić czarnymi - np. na etykietach "Nowy" z prawej strony postów.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 679
Wg mnie zbyt dużo jest zółtych akcentów na ciemnym tle. Nie wiem jak inni, ale ja wchodzę na forum przede wszystkim czytać posty. Porozrzucane po całej stronie oczojebne elementy utrudniają skupienie się na postach. Rzuca się to w oczy zwłaszcza kiedy wchodzi się w wątek i przy postach są znaczki "nowy". Znaczek "nowy" radziłbym zrobić szary, ciemnozielony albo w kolorze miedzi, nie ma potrzeby żeby aż tak napierdalał po gałach.

Żółte linki w sygnaturach też drażnią. Sygnatury powinny być mniej ważne od zasadniczej treści. Może dałoby się zmienić domyślny kolor linków w sygnaturach na jasnoszary (taki sam jak linki Edytuj, Usuń i Zgłoś użytkownika pod nimi).
 
Ostatnia edycja:

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 201
Zmiana na minus. Nie dosyć, że do starej kolorystyki się przyzwyczaiłem, to w dodatku poprzednia zapadała w pamięć.
BTW Nawet nie widać (chociaż jest) przycisku zamykania okienka, które pojawia się, niezalogowany pisze posta i chce go dodać. Tego okienka do logowania się. Mnie przez korzystanie z Tora po zalogowaniu dosyć często dosyć szybko samo wylogowuje, pole do pisania wiadomości jednak pozostaje i wtedy po napisaniu posta można kliknąć dodaj post i wyskakuje to okienko.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 040
"Zespół Aspergera (syndrom Aspergera, ZA; ang. Asperger syndrome, AS) – całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu.

Zaburzenie to obejmuje przede wszystkim upośledzenie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian ..."


Maciek, miej litość.
Zmienianie czegoś tak fundamentalnego jak kolorystyka, na forum pełnym Aspergerów, to jawna prowokacja. Też wolałem stary wygląd.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 679
Albo tosiabunio przeprowadza eksperyment socjologiczny albo chce się pozbyć aspergerów. Innego wytłumaczenia nie widzę. Jeszcze prowokacyjnie nazwał nową skórkę "bardziej pro"!
 
Do góry Bottom