1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Nowy wygląd forum

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez tosiabunio, 29 Styczeń 2015.

1. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 594
    Forum na nową skórkę. Mnie się podoba, zrobiło się nowocześniej i jakoś tak bardziej pro.

Będę jeszcze trochę walczył z ustawieniami. Może wróci wąż (wonsz).

2. Tralalala

Tralalala Guest

O kurwa, jest opcja zmiany kolorku?

jkruk2 lubi to.
  3. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 594
    W teorii jest, bo jest jasna wersja tego stylu. Ale nie uśmiecha mi się utrzymywania 2 wersji stylu, gdy każdą zmianę trzeba wykonywać w 2 miejscach w dość zawiłym systemie administracyjnym.

4. Wygląd jest OK. Chwilę zajmie przyzwyczajenie się.

tomky lubi to.
  5. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 873
    Mnie się podoba. Trzeba jeszcze poprawić kilka detali, np. to ogłoszenie na stronie głównej trochę nie pasuje kolorystycznie.

6. Tralalala

Tralalala Guest

Żółtego też by się więcej przydało ;p

7. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 779
    marudzenie mode on:

Kontrast (czarny/żółty i czarny/pomarańczowy strasznie wali po gałach

jkruk2 lubi to.
  8. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 816
    Jest ZAJEBIŚCIE! Ciemne tło, klimacik, nie jebie po gałach :)

9. Cngelx

Cngelx Guest

No to mi się podoba :D

10. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 972
    Niektóre żółte elementy warto by przyciemnić, a białe czcionki zamienić czarnymi - np. na etykietach "Nowy" z prawej strony postów.

11. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 907
    Wg mnie zbyt dużo jest zółtych akcentów na ciemnym tle. Nie wiem jak inni, ale ja wchodzę na forum przede wszystkim czytać posty. Porozrzucane po całej stronie oczojebne elementy utrudniają skupienie się na postach. Rzuca się to w oczy zwłaszcza kiedy wchodzi się w wątek i przy postach są znaczki "nowy". Znaczek "nowy" radziłbym zrobić szary, ciemnozielony albo w kolorze miedzi, nie ma potrzeby żeby aż tak napierdalał po gałach.

Żółte linki w sygnaturach też drażnią. Sygnatury powinny być mniej ważne od zasadniczej treści. Może dałoby się zmienić domyślny kolor linków w sygnaturach na jasnoszary (taki sam jak linki Edytuj, Usuń i Zgłoś użytkownika pod nimi).

Ostatnia edycja: 29 Styczeń 2015
    adkorzen lubi to.
  12. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 141
    Mnie się ten mroczny klimat nie podoba, lubiłem stare kolorki.

13. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 907
    No, tak ogólnie to wg mnie też jest gorszy od starego, żeby nie było wątpliwości.

14. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 659
  15. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 520
    "Zespół Aspergera (syndrom Aspergera, ZA; ang. Asperger syndrome, AS) – całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu.

Zaburzenie to obejmuje przede wszystkim upośledzenie umiejętności społecznych, trudności w akceptowaniu zmian ..."

Maciek, miej litość.

16. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 123
    oczy bolą od tej kolorystyki... trudno sie czyta...

jkruk2 lubi to.
  17. simek

simek Well-Known Member

Polubienia:
    1 923
    Jak dla mnie zmiana na plus.

18. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 860
    Zmiana na minus. Nie dosyć, że do starej kolorystyki się przyzwyczaiłem, to w dodatku poprzednia zapadała w pamięć.
    BTW Nawet nie widać (chociaż jest) przycisku zamykania okienka, które pojawia się, niezalogowany pisze posta i chce go dodać. Tego okienka do logowania się. Mnie przez korzystanie z Tora po zalogowaniu dosyć często dosyć szybko samo wylogowuje, pole do pisania wiadomości jednak pozostaje i wtedy po napisaniu posta można kliknąć dodaj post i wyskakuje to okienko.

jkruk2 lubi to.
  19. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 286
    Zmienianie czegoś tak fundamentalnego jak kolorystyka, na forum pełnym Aspergerów, to jawna prowokacja. Też wolałem stary wygląd.

jkruk2 lubi to.
  20. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 907
    Albo tosiabunio przeprowadza eksperyment socjologiczny albo chce się pozbyć aspergerów. Innego wytłumaczenia nie widzę. Jeszcze prowokacyjnie nazwał nową skórkę "bardziej pro"!

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.