1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Nowy wygląd forum

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez tosiabunio, 29 Styczeń 2015.

1. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 136
  2. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 484
    Proponuję domyślne ciemne avatary:

tosiabunio lubi to.
  3. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 706
    A mnie się pokazał wybór trzech skórek parę godzin temu na dole i już mam starą, teraz wyboru nie widzę i jest OK. :)

4. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 484
    Jakby co, to skórki można zmieniać w panelu użytkownika w ustawieniach. ;)

5. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 143
    Wybór nadal jest - musisz kliknąć w stopce link "Libertarianizm.net". Tak się nazywa stara skórka, którą sobie wybrałeś.
    Kiepska nazwa, bo łatwo to wziąć za link do strony głównej :)

Ostatnia edycja: 31 Styczeń 2015
  6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 821
    To był dobra nazwa, gdy była to jedna skórka "do wyboru".

@inho Podmienię te standardowe awatary.

7. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
    teraz czcionki są ok :) Sprawdziłem na Vista+Firefox, Android+wbudowana przeglądarka+opera mobile.

8. Gie

Gie Libnetarianin

Polubienia:
    413
    "posted a new thread in " jest bardzo słabo widoczne.
    Ogólnie podoba mi się nowa skórka, o wiele lepiej przegląda się teraz forum na telefonie. Tylko te niebieskie przyciski mnie trochę denerwowały, dlatego postanowiłem wypróbować tego stylisha i trochę pozmieniałem kolory:

tosiabunio lubi to.
  9. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 484
    Ten kolor mi jakoś nie leży. Niebieski może nie był idealny, ale sobie przywróciłem mniej więcej taki jak był. ;)

10. tosiabunio

Polubienia:
    12 821
    Niebieski był zdecydowanie zły, ale kwestie kolorów rozwiąże moja żona w wolnej chwili. Powie mi jakie mają być i już. Albo wezmę jakieś color wheel w obroty.

11. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 484
  12. Tralalala

Tralalala Guest

A to czemu nie? Towarzysze z chujowej tęczowej armii mogliby nas wspomóc tuszem i metalem. No i z jaką gracją towarzysz chwyta ten podłóżny twardy przedmiot.

13. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 994
    Forum pokazuje (u góry, przy karcie "Najnowsze wiadomości"), że istnieją nieprzeczytane wiadomości, gdy ktoś ignoruje jakiś wątek. Pewno nie do naprawy, poza przekodowaniem, ale zgłosić wypada.

Solitary Man lubi to.
  14. tosiabunio

Polubienia:
    12 821
    Wiem, bo ignoruję trochę wątków. Pewnie trzeba by zgłosić autorowi pluginu.

15. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
    Opisy kto lajkuje danego posta pojawiają się raz po polsku, raz po angielsku. Nie jest to jakoś specjalnie irytujące, ale... dziwne. Zapewne ma to związek z tym, jaki język ma ustawiony dany użytkownik

16. tosiabunio

Polubienia:
    12 821
    Nie, nie wszystkie kombinacje są przetłumaczone. Ta powyższa obejmuje 2 lajki, w tym czytającego. Poniższa to wersja dla czytającego, który widzi post z dużą liczbą lajków. To się daje ręcznie tłumaczyć, ale jest uciążliwe na dłuższą metę, więc mogło mi (albo innemu tłumaczącemu) umknąć.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.