Nowy wygląd forum

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Ja też to zauważyłem co kr2y510 . Np. w tytułach pod awatarami litery z ogonkami są wyraźnie większe od innych.

Wersja jasna Flat Awesome jest lepsza, bo są czarne napisy na czarnym tle, poza tym lepiej widać wyboldowane nieprzeczytane topici. Warto tylko trochę posiedzieć nad kolorami.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ale fonty są kutasowe, bo ą, ę i ś wyświetlają mi się w cytatach kursywie jako normalne.

Odpowiem jak klasyczny pracownik IT - u mnie wyświetlają się świetnie.

2015-01-29_2135.png
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tak, zapewne w przeglądarce której ja nigdy nie użyję lub w konfiguracji komputera, której nigdy nie będę miał.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Mi się w cytatach i postach wyświetlają normalnie, za to wszędzie indziej, np. w shoutboxie jest problem z tymi polskimi znakami.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Dorzucić ankietę kto wraca do starego, kto zostaje przy nowym i światłość rozdzieli się od ciemności...:p
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Przecież każdy może wybrać jaki chce. Pozostałe skórki nie są wspierane przeze mnie. Może jakiś innym Admin (Ciek?) poustawia kolory w tej drugiej - to jest jednak sporo roboty, więc ja mogę zadeklarować wsparcie tylko jednej.

Tak, zapewne w przeglądarce której ja nigdy nie użyję lub w konfiguracji komputera, której nigdy nie będę miał.

No to nie mój problem. To jest taki egzotyczny komputer z Windows 7, a przeglądarka to egzotyczne Chrome.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Z jakimi dodatkami. Bo problem tkwi w dodatkach. A ta strona ma największe wymagania, ze wszystkich stron na które wchodzę. Na szczęście zmieniłem skórkę, więc problemy zniknęły.
 
C

Cngelx

Guest
Mam zablokowane zarówno bootstrapcdn.com, jak i fonts.googleapis.com i wszystko oprócz przycisków edytora ładnie mi się wyświetla.
Bojkotuje niestandardowe czcionki gdziekolwiek jestem :)
 
C

Cngelx

Guest
I tak zazwyczaj klepię BB code z palca, więc nie jest to dla mnie szczególnie uciążliwe.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Mi się czcionki sans bardziej podobają. Chociaż rzeczywiście, o ile to możliwe, wolałbym żeby posty miały czarne litery na jasnym tle.
Kod do stylisha:
Kod:
@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("libertarianizm.net") {

  .message .messageContent {
  background-color: #efefef !important;
  border-radius: 4px !important;
  color: #000000 !important;
  padding: 4px 11px 10px !important;
  }
   
  .message .messageContent .ugc a:link,
  .message .messageContent .ugc a:visited {
  color: #b78600 !important;
  }
 
  .message .messageContent .ugc a:hover,
  .message .messageContent .ugc a:focus {
  background-color: #ffeab2 !important;
  color: #000000 !important;
  }
   
  .bbCodeBlock .type {
  background-color: #666666 !important;
  }
   
  .bbCodeQuote .quoteContainer {
  background-color: #d1d1d1 !important;
  }
  
  .PreviewContainer .primaryContent {
  background-color: #efefef !important;
  color: #000000 !important;
  padding: 4px 11px 10px !important;
  }
 
  .PreviewContainer .primaryContent a {
  color: #b78600 !important;
  }
 
  .bbCodeBlock pre, .bbCodeBlock .code {
  color: #ffffff !important;
  }
 
}

Wygląda tak:
dpNgGcm.png
 

Wernyhora

New Member
3
0
Witam,
Założyłem to konto tylko po to, żeby się wypowiedzieć w tym wątku.

Jak dla mnie największym pozytywem jest to, że skórka została stworzona. Mamy ten cenny, liberogenny wybór. Szkoda tylko, że administracja ma monopol na ich tworzenie i nie możemy podziwiać wspaniałych, (upiększając klasyka) wyrzuconych w kosmos motywów za okazyjne 1,29 polskiego złotego.

Muszę też powiedzieć, że kolorystyka i design całkiem mi się podobają i rzeczywiście sam wygląd można określić jako "bardziej profesjonalny" (wg. aktualnych standardów internetowych; proste kształty, kilka kolorów, wszystko klarowne; krócej: funkcjonalne i przyjemne dla oka, w starej wersji raczej był nacisk na samo "funkcjonalne").

Z na szybko zauważonych negatywów to okropne są oczywiście litery. FatBantha ma rację, domyślny sans to nie najlepszy pomysł, w szczególności kiedy nie obsługuje kilku polskich znaków. Jednak o tym nie będę długo prawił, bo pisano.

To co chcę przekazać to to, że bardzo nie podoba mi się częściowe ukrycie dla oka spersonalizowanych podpisów pod postami. Podczas czytania tego forum często skupiam się na co większych postach lub napisanych przez moich ulubieńców i dotychczas nawet nie patrząc dokładnie mogłem mniej więcej stwierdzić czyj jest post powyżej, co jest ważne w celu zwizualizowania sobie kontekstu lub sprawdzenia czy cytowana osoba jest również ostatnio wypowiadającą się. Teraz musze oderwać wzrok od tekstu, znaleźć te malutkie szare literki i je przeczytać. Prawda, pikuś, ale wkurwia mnie bardziej niż te słupki z napisami "Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej" na każdym rogu, bo jednak nie jestem przyzwyczajony, żem zobligowany wykonać te kilka dodatkowych czynności i poświęcić więcej czasu.

Tylko szanowny pan Gazda ma rzucający się w oczy czerwony napis "ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!!!", co propsuje jak pojebany.
 

Wernyhora

New Member
3
0
Chodzi mi o zmianę wielkości znaku np. jak piszesz wolność to ść są większe. To jest mała różnica, ale przy czytaniu dłuższych postów irytuje.

EDIT: Ale masz rację, nieprzemyślanie użyty zwrot z mojej strony.
 
Do góry Bottom