Nowoczesna.pl - Balcerowicz i Petru

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
nowoczesnapl.org

Znany już zapewne każdemu sondaż:

ibris_rz_14_05-640x351.jpg



No i menda która zainicjowała to wszystko:

Tutaj w roli obrońcy przewałów na skokach:


Tutaj jego cwelowski ryj, pięknie obszczany przez Gwiazdowskiego. Rozchodziło się o zus i ofe.


Tutaj robi mace z mózgu jakimś gimbusom
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Blah, sondaże przed pierwszą turą dawału Komorowi od 8 do kilkunastu procent przewagi, jak się okazało - myliły się, a raczej były ustawiane bo np. podobno 'sekretny' sondaż MB dla SLD dał wynik zbliżony do tego rzeczywistego, zaś oficjalne sondaże MB dla TVNu żeby pokazać ludowi dawały zawyżony wynik Komorwi. Ot zwykłe kreowanie rzeczywistości; żeby ludzie w ogóle poszli zagłosować na nową partię trzeba im pokazać, że nie będzie to zmarnowany głos i partia wejdzie do sejmu. No to media pokazały, a sondaż może stać się 'samospełniająca się przepowiednią'.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Gdzieś mi mignął komentarz : "Boże, znowu Balcerowicz - dobrze że Lepper tego nie dożył, bo zaraz by umarł"..
Ja myśle, że to ciekawy chwyt, a działa bo lewackie masy chcą takich zmian które nic nie zmienią. W ten sposób mają upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu: równocześnie zaspokoją im potrzebę zmiany i "bezpieczeństwa."
Więc w sumie wróżę im świetlaną przyszłość..
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
sondaż srondaż.

Wyfiokowana Jola i red. Liz też byli faworytami sondaży (prezydenckich) swego czasu.
 
OP
OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Co tam takiego kompromitującego powiedział?

A musiał coś mówić w ogóle? Już sam fakt, że szczurek chodzi po reżimowych szkółkach i coś tam sobie gada do dzieci, sprawia że zapala mi się czerwona lampka. Bo wiesz, on raczej nie uczy ich tam libertarianizmu...

W jakim sensie "obszczany"? Obejrzałeś to w ogóle?

Obejrzałem. Dzisiaj drugi raz. Petru znowu obszczany.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
A musiał coś mówić w ogóle? Już sam fakt, że szczurek chodzi po reżimowych szkółkach i coś tam sobie gada do dzieci, sprawia że zapala mi się czerwona lampka. Bo wiesz, on raczej nie uczy ich tam libertarianizmu...
Nie wiem, nie znam typa. Wrzuciłeś ten konkretny filmik jako "dowód w sprawie", a tam nic nie ma kompromitującego.

Obejrzałem. Dzisiaj drugi raz. Petru znowu obszczany.
No to przytocz jakiś fragment albo zreferuj chociaż, bo ja tego nie dostrzegłem.
 
OP
OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Nie wiem, nie znam typa. Wrzuciłeś ten konkretny filmik jako "dowód w sprawie", a tam nic nie ma kompromitującego.

Jak to nie ma?? Jakby dziewulski stał na środku klasy i coś tam gadał nie na temat, to też nie byłoby się do czego przyczepić? Sprawdź sobie kim jest petru, oszczędzisz pisania postów z takimi pytaniami. Jak na razie wydaje mi się że chcesz się na złość o coś przyczepić.

No to przytocz jakiś fragment albo zreferuj chociaż, bo ja tego nie dostrzegłem.

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie.
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/dzis-wieczorem/wideo/19092015/21434105

Wklejam ostatnie wystąpienie Petru w TVP. Nie żebym był jakimś fanem Petru, ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie podsumował ostatnie pomysły PO. Na plus jeszcze pojechanie po związkowcach i dobra kontra na argument dziennikarki "PO nie mogła wszystkiego zrobić, bo kryzys". Na minus bredzenie o uchodźcach i "sprawiedliwym systemie emerytalnym".
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Zastanawiam się skąd oni biorą kasę. W drodze do roboty mijam 2 duże billboardy. Jak na 5 km jednej z głównych tras w dużym mieście to niezły wynik. Korwinowych takich np. nigdy nie widziałem.
 
Do góry Bottom