Nowoczesna.pl - Balcerowicz i Petru

snajper

Well-Known Member
377
1 196
Wszyscy o tym trąbią. Tłusta, ryża, bezczelna i pyskata zarobiła plaskacza.
A teraz Wittchen się tłumaczy dlaczego kodzizne rudzizne walnęła;)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...waniu-aktywistki-to-byl-emocjonalny.html#Z_MT

Arendt-Wittchen: "To był emocjonalny gest"
Zapewnia, że na filmie nie widać całej sytuacji i już wcześniej "prosiła tę panią emocjonalnie, ale kulturalnie, żeby się uspokoiła". - Coraz głośniej zagłuszała przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy, wykrzykując hasło "konstytucja, konstytucja" - powiedziała Arendt-Wittchen i dodała, że część weteranów nie wiedziała, co się dzieje.

"Czekałam, aż ktoś zareaguje, bo w mojej ocenie, takie krzyki, w trakcie takiej uroczystości, to nic innego, jak próba zniszczenia i spłycenia powagi uroczystości. Jeszcze raz podkreślałam, to był emocjonalny gest, w tamtej sytuacji, mając za sobą rozmowę z kombatantami, mając w głowie, jak ważny to moment uznałam, że to jedyne rozwiązanie"
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 180
7 822
Ktokolwiek spoliczkował tę UB-ecką prowokatorkę, ten dobrze uczynił. Jeśli Żyd, Niemiec, Cygan, Kałmuk, Mongoł czy jakiś inny walnie we wredny ryj UB-ecką ropuchę, temu chwała za dobry uczynek.
Fejk.png

Brzmi wiarygodnie. Ty Krzysiu też będziesz odszczekiwał dopiero jak ktoś Ci udowodni, że nie był w SB?
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 117
1 788
Widzę, że skupiamy uwagę na tym kim była pokrzywdzona osoba. Bo jeśliby się okazało po dochodzeniu (choć takiego tu nie przeprowadzano przed pochwałą agresji), że to była zła osoba to "Ktokolwiek spoliczkował tę UB-ecką prowokatorkę, ten dobrze uczynił." Póki co nie wiemy kim ona była, natomiast dobrze wiemy kim był ten policzkujący "ktokolwiek". To była przedstawicielka rządzącego establiszmentu, która podczas państwowych uroczystości dopuściła się agresji względem osoby protestującej przeciwko rządowi. Widzę, że niektórzy chcą zrobić z libertarianizmu ideologię legitymizująca pełną dowolność w stosowaniu agresji przez rządzących.
 

snajper

Well-Known Member
377
1 196
Oni wszyscy sa siebie warci. Kodowcy tez organizowali uroczystosci i przeciwnicy pidzielcy zakłócali, ale nie pamiętam, czy kodziarze walili w ryj? i czy pisdzielcy darli gęby, że są gotowi wpier...lić kodowi?
Alfacentauri ma rację. To był urzędnik państwowy, przedstawiciel władzy, zszedł sobie z trybun i walnął w mordę.
To jest chyba sedno tematu. Czy sprawa karna z powództwa cywilnego skończy się w sądzie?
Zobaczymy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 383
21 850
Widzę, że skupiamy uwagę na tym kim była pokrzywdzona osoba.
By było jasne. Ta sama "pokrzywdzona osoba", zaatakowała brzuchem 75-letniego staruszka na spotkaniu z Jakim.
ryza_z_KOD_atakuje.jpg

Osobiście nie cierpię komunistycznego pisiora Jakiego, ale to ona pierwsza notorycznie wobec innych łamała NAP. Bo 75-letni dziadek na spotkaniu z Jakim, nie był pisiorem, a był zwykłym mieszkańcem stolicy, który przyszedł się zainteresować wyborami. Jej się należał solidny kop z glana prosto w ryja.

Jej dane personalne stały się jawne w momencie złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Natomiast kim była, wyszło pewnie od tych co ją znają/znali i nie za bardzo zależy im na utrzymaniu tajemnicy.
 
Ostatnia edycja:

tolep

ChNiNK! ChP!
7 778
13 422
A przy okazji, są tu jacyś social media ninja?

Jak tam na największych fanpejdżach Swetru, typu NN czy jebawka? Od lat nie zaglądałem. Zdążyji przejść do Biedronia?
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 778
13 422
"Polski JFK". Dlaczego tak lubimy Ryszarda Petru?To było tydzień przed świętami (Chanuki). Nastroje w budynku GWiazdy Śmierci z ulicy Czerskiej były wybitne. Już za tydzień wigilia okupacyjna w sejmie, zmartwychwstanie Wojciecha Diduszki, za dwa tygodnie Sylwester na Maderze, a za następny tydzień Sześciu Króli.

Oddajmy głos dziejopisowi z gazeta.pl:

W badaniu TNS dla "Gazety Wyborczej" powstała pół roku temu partia dostała 24-proc. poparcie. To zaledwie o 3 proc. mniej niż obecne poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości, które od początku grudnia straciło 15 proc.
(...)
Dzień później sondaż Ibris zrobiony dla "Super Expressu" przyniósł sensację: Nowoczesna jest w nim liderem, ciesząc się poparciem 30,9 proc. respondentów. Na Prawo i Sprawiedliwość chciałoby zagłosować 27,3 proc. wyborców, a na Platformę Obywatelską - 14,4 proc.
(...)
Internautka pisze: "Petru to nasz lokalny JFK. Z tego powodu może liczyć na dużo głosów kobiet (z różnych grup społecznych). A to już ponad połowa sukcesu". Jak wynika z wielu badań, m.in. prof. Catherine Hakim z London School of Economics, tzw. wysoki kapitał erotyczny (liczony jako atrakcyjność twarzy, urok osobisty, energia witalna, dobra forma fizyczna, ubiór) pomaga w osiągnięciu sukcesu w tej samej mierze co dobre wykształcenie, znajomości i pieniądze.
Więcej: http://metro.gazeta.pl/metro/1,50144,19363606,polski-jfk-dlaczego-tak-lubimy-ryszarda-petru.html
 
Do góry Bottom