Nowe forum - miejsce na uwagi

D

Deleted member 6960

Guest
Tak sobie pomyślałem, że chyba więcej użytkowników zagląda do tematu o forum.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Czemu u licha serwer nie stoi w USA albo w Rosji? :/

Serwer jest w USA. Natomiast administrator (w świetle ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) rezyduje w Polsce i podlega prawu Polin.

Uprzedzając - nie wyemigruję do Rosji czy innego Kirgistanu, a już szczególnie, aby chronić użytkowników forum.
 
D

Deleted member 7005

Guest
Znikające posty.

Post cytowany z forum. (Twój post został usunięty )
Zbyt emocjonalny, wulgarny, ad persona ? co i gdzie było nie tak?
Co inny użytkownik może pisać, a czego nie pisać.
 
D

Deleted member 7005

Guest
Eh, zapomniałem :
» Forum Libertarian jest prywatnym forum «

Dziękuję za ewentualną uwagę.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Znikające posty.

Post cytowany z forum. (Twój post został usunięty )
Zbyt emocjonalny, wulgarny, ad persona ? co i gdzie było nie tak?
Co inny użytkownik może pisać, a czego nie pisać.


Eh, zapomniałem :
» Forum Libertarian jest prywatnym forum «

Dziękuję za ewentualną uwagę.

Chodzi ci o ten oto post w temacie "najlepsze posty"?

Kurwa, serio randomowy memik z kotkiem to jest najlepsze co forum jest w stanie zaoferować?
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
To jest jakaś wszechobecna prawidłowość stojąca zapewne u samych fundamentów socjologii, że najwięcej uwag, skarg i zażaleń względem funkcjonowania pewnych grup, mają właśnie ci, co oferują im najmniej.

Na pewno właśnie te reguły i ich implementacja sprawia, że ci osobnicy nie mogą się wykazać, chociaż zapewne brylowaliby, gdyby wspomniane reguły i zachowania moderacji były inne.

Tak oto objawia się wywrotowa natura malkontenctwa wynikłego z prób dokonania instytucjonalnego przewrotu, mającego na celu zachwianie strukturą społeczną w ramach renegocjacji swojej pozycji. A jeżeli niczego to nie daje, można przynajmniej zatruć studnię.

Bez względu na to, temat poświęcony na skargi jest niezbędny w każdym sensownym forum, ponieważ robi coś na kształt dawnego Jarocina - staje się kontrolowanym zaworem bezpieczeństwa i pozwala wyłowić oraz oznaczyć narzekaczy.
 
Do góry Bottom