Nowe forum - miejsce na uwagi

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Przepraszam, ale ja mam prawie 1000 postów, ciut ciut brakuje, no gdybym nie usunęła około 30 cytatów, bo ktoś mi zwracał cały cas uwagę, że on są niewłaściwe, a ja nie wiedziałam które nie powinny tam być i usunęłam prawie wszystkie, Stosella, czy Stossella? zostawiłam bo On chyba może być? no to miałabym równiutki 1000.To za mało i blokowana będę i muszę płakać, bo się wstydzę?

Masz jako użytkownik Ériu 6 postów. Jeśli jesteś nam znana jakoś ktoś inny, to daj mi znać.
 
D

Deleted member 6341

Guest
Przepraszam, ale ja mam prawie 1000 postów, ciut ciut brakuje, no gdybym nie usunęła około 30 cytatów, bo ktoś mi zwracał cały cas uwagę, że on są niewłaściwe, a ja nie wiedziałam które nie powinny tam być i usunęłam prawie wszystkie, Stosella, czy Stossella? zostawiłam bo On chyba może być?

Ale po co usunęłaś? To były bardzo dobre cytaty.
Czy w wątku wszystkie cytaty związane są z tematyką forum?
Od pouczania, oceniania treści wprowadzanych na forum są moderatorzy i administracja.
A to że jakiemuś typkowi coś się nie podoba wcale bym się tym nie przejmował.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
po co usunęłaś? To były bardzo dobre cytaty

Też uważam, że były dobre.

Powiem szczerze. Wolę, jak kobiety usuwają ciążę, niż jak usuwają swoje posty z forum. No ale Koleżanka Kelsi ma prawo do indywidualnej polityki na forum i, cóż, trzeba to uszanować.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Jestem za, ale tylko w uzasadnionych przypadkach.

Zdecydowanie w uzasadnionych. Przy czym są różne uzasadnienia... Na przykład widzimisię kobiety jest bardzo dobrym uzasadnieniem. Natomiast polityka państwa (tak określali to czynownicy reżimu w tak zwanych "chinach ludowych", gdzie nakazywano aborcję w niektórych przypadkach powyżej jednego dziecka na małżeństwo) to jest gówniane uzasadnienie, to jest dla mnie w praktyce brak uzasadnienia.


Dalszej części nie rozumiem (żart?) zasady korzystania z forum są takie same dla wszystkich użytkowników.

Nie, to nie żart. Serio uważam, że kobiety mają prawo być nieco (uwaga: nieco) bardziej kapryśne niż mężczyźni. A ponieważ Kelsi jest zasłużoną użytkowniczką forum (raz, obiektywnie - dopracowała się maksymalnej ilości punktów w rankingu, dwa, subiektywnie, bo akurat ja doceniam jej zasługi, zwłaszcza na niwie muzycznej), to jej delikatne kaprysy są jak najbardziej na miejscu. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Gdyby byłą jakąś inna osobą, gdyby prezentowała jakieś antyliberalne lub antylibertariańskie przypały, to inaczej bym oceniał wstawianie postów -> kasowanie, itp. działania. Ale nie jest inną osobą i jest ok. Zgadzam się że szkoda tych usuniętych postów, bo wzbogacały forum, lecz zasady dla wszystkich są takie same, można to zrobić, więc ona to czasami robi, korzysta z ogólnie dostępnych uprawnień.
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Zdecydowanie w uzasadnionych. Przy czym są różne uzasadnienia... Na przykład widzimisię kobiety jest bardzo dobrym uzasadnieniem. Natomiast polityka państwa (tak określali to czynownicy reżimu w tak zwanych "chinach ludowych", gdzie nakazywano aborcję w niektórych przypadkach powyżej jednego dziecka na małżeństwo) to jest gówniane uzasadnienie, to jest dla mnie w praktyce brak uzasadnienia.




Nie, to nie żart. Serio uważam, że kobiety mają prawo być nieco (uwaga: nieco) bardziej kapryśne niż mężczyźni. A ponieważ Kelsi jest zasłużoną użytkowniczką forum (raz, obiektywnie - dopracowała się maksymalnej ilości punktów w rankingu, dwa, subiektywnie, bo akurat ja doceniam jej zasługi, zwłaszcza na niwie muzycznej), to jej delikatne kaprysy są jak najbardziej na miejscu. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Gdyby byłą jakąś inna osobą, gdyby prezentowała jakieś antyliberalne lub antylibertariańskie przypały, to inaczej bym oceniał wstawianie postów -> kasowanie, itp. działania. Ale nie jest inną osobą i jest ok. Zgadzam się że szkoda tych usuniętych postów, bo wzbogacały forum, lecz zasady dla wszystkich są takie same, można to zrobić, więc ona to czasami robi, korzysta z ogólnie dostępnych uprawnień.
Nie zmieniaj koloru tekstu poza deflautowy, a jeśli już to rób jakieś klasyczne kolory jak czerwień czy zieleń. Jest wiele skórek i dla niektórych twój tekst na szaro jest nieczytelny. Co do prawa do kaprysów to kwestia za co uważasz płód.
 

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662
Zawsze jak wchodzę na forum, to pierwsze co klikam to "Nowe posty" z czerwoną ikonką obwieszczającą ich liczbę. Po kliknięciu ukazują mi się wszystkie tematy, w których pojawiły się posty, których nie czytałem z wyłączeniem wątków, które ignoruję.
Pytanie: czy jest możliwość aby czerwony licznik nowych postów również nie uwzględniał ignorowanych przeze mnie wątków?
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Czy gdzieś da się wejść w nieopublikowane wersję robocze postów? Nie mogę tego znaleźć nigdzie.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
A jest coś takiego jak wersje robocze w ogóle? Nigdy się nie spotkałem.
43042b5796f78.png

Generalnie jest autosave i można dopisać myśl, którą się zaczęło... ale widać to tylko jak się wejdzie w wątek gdzie się zostawiło niedokończonego posta.
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Moja mała uwaga, jakby ktoś mógł naprawić błąd polegający na tym, że nie mogę wyłączyć powiadomień o postach na e-mail.
unknown.png


Disable all emails nie działa. Tosia mówił, żebym odsubskrybowała działy..... i problem zniknął. Jednak przy większym rozmachu na forum, ciągłe wyłączanie jest uciążliwe. Ale to tak dla informacji :)
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Tosia, właśnie nie chce subskrybować, a forum jak coś napisze to automatycznie subskrybuje ten temat i wysyła masę spamu na maila. Muszę ręcznie wyłączać subskrypcję w kazdym temacie. Przycisk Disable all emails nie działa. :(
Oto właśnie Tosia chodzi. Że ja nie chce tego spamu na maila i muszę ciągle wyłączać ją.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ponieważ masz w ustawieniach profilu automatyczne subskrybowanie. Można to wyłączyć.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Nie zmieniaj koloru tekstu poza deflautowy, a jeśli już to rób jakieś klasyczne kolory jak czerwień czy zieleń. Jest wiele skórek i dla niektórych twój tekst na szaro jest nieczytelny. Co do prawa do kaprysów to kwestia za co uważasz płód.


Nigdy nie zmieniam koloru tekstu. Jeden jedyny wyjątek to krótkie zdanie w jednym z moich postów blisko początku dyskusji w moim wątku "Czy w akapie ludzkie mięso będzie dostępne", zdanie, które dla małej odmianki podświetliłem czytelnie na jakiś bordowy lub fioletowy.

A tu nie wiem, co się stało. Ja przez paręnaście tygodni po Twoim poście nawet nie wiedziałem, o co Ci chodzi, bo nie widziałem tego. Nigdy nie zmieniam skórek, trafiłem sporo lat temu na forum - jako czarne z białymi literkami - i bardzo mi to pasi. Ale wtedy (czyli paręnaście tygodni po cytowanym teraz Twoim wpisie) podglądałem inne skórki i faktycznie widać było, że z moim postem coś jest nie tak. Ja po prostu nie wiem, jaka jest tego przyczyna.

-----------------------------------------------------

W kwestii etycznej, a nie o wyglądzie napisów. A za co mam mieć? Za dziecko nienapoczęte? Za dziecko niedowypoczęte? To bełkot prawaków. Płód mam za płód. A równa się A. Zasada tożsamości. Fundamentalne zasady myślenia się kłaniają. Zaznaczam, że zasada tożsamości nie jest dla mnie żadnym aksjomatem. Namysł nad zagadnieniem przeprowadzania poprawnych rozumowań nie jest aksjomatyzowalny, jak nie jest sprowadzalny do sformalizowanego rachunku logicznego. Owa zasada jest jedynie spójna z elementarnymi prawami logiki i jest po prostu regułą dobrze wspierającą poprawne myślenie, a nie żadnym "aksjomatem".
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Silnik forum ma złe parsowanie plików jpg.
Otóż pliki jpg optymalizowane bezstratnie tradycyjnymi optymizerami (np.: jpegoptim, parametry ZLib lub kodowanie arytmetyczne zamiast ZLib, ImageMagick, ImageWorsener itd.) można uploadować, natomiast pliki optymalizowane softem Mozilli (mozjpegtran) nie są przyjmowane jako obrazki, mimo tego że wszystkie znane mi programy i napisane wcześniej wyświetlają je poprawnie.

Generalnie wszystko co używa biblioteki github.com/libjpeg-turbo/libjpeg-turbo może wyprodukować obrazki, które nie zostaną poprawnie sparsowane przez silnik forum.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom