1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Nowe forum - miejsce na uwagi

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez Trigger Happy, 31 Grudzień 2008.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 638
    Kiedys postulowałem by w wątku Muza przeklejać choćby tytuł filmiku i parę osób to robi.

lernakow lubi to.
  2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 716
    jak chce skopiować adres grafiki wrzuconej na libnet i przesłać np. w celach propagandowych znajomym to nie mogę tzn mogę ale oni musza się zalogować na libnet żeby zobaczyć obrazek

3. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 754
    To wrzuć ją na jakiś publiczny serwis z obrazkami. Libnet nie jest takowym serwisem.

kompowiec i Hitch lubią to.
  4. WoKu

WoKu Well-Known Member

Polubienia:
    341
    Po aktualizacji Tapatalka:
    "Tapatalk add-on file addon-Tapatalk.xml was not imported. It may affect some app features in this forum. Please inform the forum admin to complete the installation."

fds i tosiabunio lubią to.
  5. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 481
    Serwer www nie wymusza ruchu przez https, po aktualizacji forum.

tosiabunio lubi to.
  6. tosiabunio

Polubienia:
    12 754
    Chyba poprawiłem.

7. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 760
    Tak, już jest jak było.

8. ultimate

ultimate Guest

@Ciek, co, ręce cię świerzbią?:D Mogłeś wywalić.
    To miał być wątek o Rosji pół żartem, pół serio a ty mnie podpiąłeś do Triggera.
    Ech, uj z tym.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Luty 2018
  9. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 479
    Na jednym z urządzeń korzystam z Bitdefendera i nie chciał mnie on dziś wpuścić na libnet (nie przypominam sobie wcześniej takiej sytuacji z tym, ani z żadnym innym antyvirem).

10. tosiabunio

Polubienia:
    12 754
    Jakiś problem z certyfikatem, ale to może czasowe.

11. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 030
    Obrazki w formacie jpg, które były optymalizowane narzędziem od Mozilli (mozjpeg) nie są rozpoznawane przez silnik forum jako obrazy, a wyłącznie jako załączniki, mimo że są obsługiwane przez wszystkie przeglądarki i programy graficzne.

12. Kelsi

Kelsi https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs

Polubienia:
    10 012
    Dzień dobry.
    Nie ma tematu"Mam pytanie"? No i nie ma shoutboxa?
    I nie wiem, dlaczego muszę czekać na akceptację moderatora żeby mój post został zamieszczony w temacie o Sztuce, nic złego tam nie napisałam:(

wah lubi to.
  13. tosiabunio

Polubienia:
    12 754
    Już poszedł. Shoutbox jest jakby trochę deprecated, aktywne czaty i rozmowoy na Discordzie.

Kelsi lubi to.
  14. Kelsi

Polubienia:
    10 012
    Dziękuję Szefie.
    A może pan Szef pamięta moje hasło do konta na forum i poczty e-mail? Bo ja nie znam:(
    Teraz zawsze tak będzie, że jeśli coś napiszę to moje posty będą zatrzymywane do decyzji Administracji?
    No i smutno, że nie ma shoutboxa:(
    No a zimą, w styczniu lub w marcu byłam na forum no i nikt na sb nie odpowiedział na powitanie i miałam pomysł, że raz przywitam się w Waszej niebieskiej knajpce i Wszystkich pozdrowię. Tylko tyle chciałam zrobić. No i kliknęłam na ten discord i mocna się zawstydziłam:( bo tam napisane było, że "nie masz uprawnień" Była jeszcze inna informacja, treści nie pamiętam, ale ona też to samo znaczyła, że nie mogę tam wejść. No więcej tego nie zrobię, przepraszam.
    I pozdrawiam Wszystkich Was. Miłego weekendu.

i przepraszam za błędy...

Ostatnia edycja: 21 Wrzesień 2018
    osman, sabat, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
  15. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 101
    Kelsi i Eli-minator lubią to.
  16. tosiabunio

Polubienia:
    12 754
    O tym decyduje bezduszne oprogramowanie forum. Może to się z czasem zmieni (w sensie po większej liczbie postów).

Jest, ale po prostu nie jest specjalnie aktywny. Discord nie wymaga żadnych specjalnych uprawnień, poza pewnymi kanałami, więc można śmiało wpadać.

17. bombardier

Polubienia:
    5 481
    @tosiabunio
    Serwer WWW nie przekierowywuje z HTTP na HTTPS.

18. Kelsi

Polubienia:
    10 012
    Pan @bombardier pisze, że trzeba coś usunąć, no to powinnam mieć informatyka chyba, a w tej chwili nie mam.:(
    No ale chyba można kupić oprogramowanie z duszą.?
    Przepraszam, ale ja mam prawie 1000 postów, ciut ciut brakuje, no gdybym nie usunęła około 30 cytatów, bo ktoś mi zwracał cały cas uwagę, że on są niewłaściwe, a ja nie wiedziałam które nie powinny tam być i usunęłam prawie wszystkie, Stosella, czy Stossella? zostawiłam bo On chyba może być? no to miałabym równiutki 1000.To za mało i blokowana będę i muszę płakać, bo się wstydzę?

Ostatnia edycja: 24 Wrzesień 2018
  19. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 030
    Pod jakim nickiem?
    Ériu == Kelsi == ???
    Napisz do Admina, by ten połączył konta. Będziesz mieć jedno.

Kelsi lubi to.
  20. bombardier

Polubienia:
    5 481
    Do tego czasu możesz przeglądać forum w prywatnej karcie (w trybie incognito), wówczas shoutbox będzie Ci działać.

Takie rzeczy tylko w Akapie.

Przekreślona kłódka oznacza połączenie nieszyfrowane. Proponuję zainstalować HTTPS Everywhere i dodać regułę dla forum.

Kelsi lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.