Nowe forum - miejsce na uwagi

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
jak chce skopiować adres grafiki wrzuconej na libnet i przesłać np. w celach propagandowych znajomym to nie mogę tzn mogę ale oni musza się zalogować na libnet żeby zobaczyć obrazek
 

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662
Po aktualizacji Tapatalka:
"Tapatalk add-on file addon-Tapatalk.xml was not imported. It may affect some app features in this forum. Please inform the forum admin to complete the installation."
 
U

ultimate

Guest
@Ciek, co, ręce cię świerzbią?:D Mogłeś wywalić.
To miał być wątek o Rosji pół żartem, pół serio a ty mnie podpiąłeś do Triggera.
Ech, uj z tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Na jednym z urządzeń korzystam z Bitdefendera i nie chciał mnie on dziś wpuścić na libnet (nie przypominam sobie wcześniej takiej sytuacji z tym, ani z żadnym innym antyvirem).

4DnX5jo.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Obrazki w formacie jpg, które były optymalizowane narzędziem od Mozilli (mozjpeg) nie są rozpoznawane przez silnik forum jako obrazy, a wyłącznie jako załączniki, mimo że są obsługiwane przez wszystkie przeglądarki i programy graficzne.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Dzień dobry.
Nie ma tematu"Mam pytanie"? No i nie ma shoutboxa?
I nie wiem, dlaczego muszę czekać na akceptację moderatora żeby mój post został zamieszczony w temacie o Sztuce, nic złego tam nie napisałam:(
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Dziękuję Szefie.
A może pan Szef pamięta moje hasło do konta na forum i poczty e-mail? Bo ja nie znam:(
Teraz zawsze tak będzie, że jeśli coś napiszę to moje posty będą zatrzymywane do decyzji Administracji?
No i smutno, że nie ma shoutboxa:(
No a zimą, w styczniu lub w marcu byłam na forum no i nikt na sb nie odpowiedział na powitanie i miałam pomysł, że raz przywitam się w Waszej niebieskiej knajpce i Wszystkich pozdrowię. Tylko tyle chciałam zrobić. No i kliknęłam na ten discord i mocna się zawstydziłam:( bo tam napisane było, że "nie masz uprawnień" Była jeszcze inna informacja, treści nie pamiętam, ale ona też to samo znaczyła, że nie mogę tam wejść. No więcej tego nie zrobię, przepraszam.
I pozdrawiam Wszystkich Was. Miłego weekendu.


i przepraszam za błędy...
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Dziękuję Szefie.
Teraz zawsze tak będzie, że jeśli coś napiszę to moje posty będą zatrzymywane do decyzji Administracji?

O tym decyduje bezduszne oprogramowanie forum. Może to się z czasem zmieni (w sensie po większej liczbie postów).

No i smutno, że nie ma shoutboxa:(

Jest, ale po prostu nie jest specjalnie aktywny. Discord nie wymaga żadnych specjalnych uprawnień, poza pewnymi kanałami, więc można śmiało wpadać.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Zastosuj się do podanych wskazówek przez @bombardier .
Pan @bombardier pisze, że trzeba coś usunąć, no to powinnam mieć informatyka chyba, a w tej chwili nie mam.:(
O tym decyduje bezduszne oprogramowanie forum.
No ale chyba można kupić oprogramowanie z duszą.?
Może to się z czasem zmieni (w sensie po większej liczbie postów).
Przepraszam, ale ja mam prawie 1000 postów, ciut ciut brakuje, no gdybym nie usunęła około 30 cytatów, bo ktoś mi zwracał cały cas uwagę, że on są niewłaściwe, a ja nie wiedziałam które nie powinny tam być i usunęłam prawie wszystkie, Stosella, czy Stossella? zostawiłam bo On chyba może być? no to miałabym równiutki 1000.To za mało i blokowana będę i muszę płakać, bo się wstydzę?
 
Ostatnia edycja:

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Pan @bombardier pisze, że trzeba coś usunąć, no to powinnam mieć informatyka chyba, a w tej chwili nie mam:(

Do tego czasu możesz przeglądać forum w prywatnej karcie (w trybie incognito), wówczas shoutbox będzie Ci działać.

No ale chyba można kupić oprogramowanie z duszą?
Takie rzeczy tylko w Akapie.

No i jeszcze zauważyłam, że mam czarną kłódkę przekreśloną czerwonym kolorem obok nazwy forum na górnym pasku.To chyba też jest jakaś blokada, nie wiem.
Przekreślona kłódka oznacza połączenie nieszyfrowane. Proponuję zainstalować HTTPS Everywhere i dodać regułę dla forum.
 
Do góry Bottom