Muza

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
pomieszałeś ni ładu ni składu Grechutę z takim towarzystwem mieszać.
pomimo mojej nie tolerancji "maszynka do świerkania" ogień
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Zapraszam do słuchania Stevena Stapletona i Nurse With Wound. Znajdziemy w ich muzyce to wszystko co nas otacza, fascynuje, co jest niepokojące, wszystko co jest tajemnicze. Potrafią w oryginalny sposób kontynuować to co kiedyś tworzyli surrealiści, no i wszyscy inni tzw. wyklęci:) Ich muzykę poznałam dzięki mojej przyjaciółce i zaczynałam od płyt „Sugar Fish Drink” i "Thunder Perfect Mind".Pierwsza z tych płyt jest jakby lżejsza,natomiast "Tunder" jest bardziej gwałtowna, przerażająca tak w formie jak i w treści. Steven Stapleton współpracuje z jednym z artystów z mojej najwyższej muzycznej półki, a jest jest nim David Tibet i chyba będzie mi towarzyszył zawsze, podobnie jak kilku innych. Tibet i Stapleton poznali się na industrialnym festiwalu w 1983 roku.

No a dziś zapraszam do słuchania utworu "Rock 'n Roll Station" z albumu Rock 'n Roll Station.



A na dobranoc Raison d'être. No spać jeszcze nie idę ale o 23-ej to już w łóżeczku jestem,lubię spać, sen to najlepszy kosmetyk.

Kolorowych snów:)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Ponad 25 lat mija od momentu, kiedy przyswoiłem album "Three Friends" Olbrzymów i do dziś nic się nie zmieniło, nie zestarzało, nie wzbudza zażenowania. Mało tego! Nie dość, że jest to IMO najlepsze dokonanie Gentle Giant, to druga część nagrania tytułowego, będąca jednocześnie finałem, często robi u mnie za flagowca muzycznego. Jak to rozumieć?
Łapie się na tym, że odsłuchuję go kilkadziesiąt razy pod rząd, żywiąc przy tym przekonanie (całe szczęście terminowe), że ani wcześniej, ani nigdy potem istota ludzka nie stworzyła w muzyce czegoś tak wyjątkowo zajebistego i pełnego szczerej, niezakłóconej tanim patosem epy.
Oczywiście, jest to coś w rodzaju emocjonalnego zachłyśnięcia się wyjątkowym i rzadko spotykanym pięknem, ale zdecydowanie pokazuje niezmienną siłę oddziaływania tej cudownej kody. Zdaję sobie sprawę, że to wycinek gatunkowy, wycinek akurat mocno osadzony bądź co bądź w klasyce, ale mimo to, za każdym razem powtarza się rytuał: start, stop, start, stop, start i stop ... Czas nie tknął Olbrzyma, pokazał jedynie jego wyjątkowy charakter. Ech, ci Żydzi ...

 
Ostatnia edycja:

novicar

Member
51
183
Zaproponuję, mniemam coś ciekawego
Kovacs - Shades of Black
znakomity debiutancki album wydany w 2015 roku. Często do niego wracam i nie znudził mi się do dnia dzisiejszego.
Link kieruje do składanki klipów. Jak zawsze zachęcam do wysłuchania w lepszej jakości. Utwory na YT są przesterowane, za głośne.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
dla dziewuszki jessod (...) piosenka o pomarańczach Wozniaka
buzki.gif



"Tango For The Concession Of The Suspender Princess"
Ordo Rosarius Equilibrio

 
Do góry Bottom