Mainstream gada tak jak my

M

MichalD

Guest
W Polsce prawo własności szanuje się tylko jeżeli chodzi o własność Kościoła Katolickiego.

Lobby KK ugrało wprowadzenie ustaw o zwracaniu majątku Kościołowi już w 1989 r., gdzie wydawało się że jest czas na inne , znacznie ważniejsze sprawy ustrojowe.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Kacper Rupiński napisał:
Teraz tylko czekać na: "wieszanie lewackich szumowin na jelitach potomstwa." :p

"
– A przecież jeśli ktoś ukradł i teraz tym zarządza, to gdy musi zwrócić mienie prawowitemu właścicielowi, narusza swoje interesy. Nic więc dziwnego, że broni się przed tym rękami i nogami. I takich należałoby odjebać wraz z potomstwem – mówi "Rz" Ziomecki."

:D
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
– A przecież jeśli ktoś ukradł i teraz tym zarządza, to gdy musi zwrócić mienie prawowitemu właścicielowi, narusza swoje interesy. Nic więc dziwnego, że broni się przed tym rękami i nogami. I takich należałoby odjebać wraz z potomstwem – mówi "Rz" Ziomecki - To już u negrów z kutasami do kostek jest lepiej - dodaje po chwili - Nie ma innej rady jak ujebać kilka łbów.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Taki dyskurs w mainstreamie - bezcenne :) Wyobraźcie sobie: dwóch inteligencików po studiach siada w kawiarni i gadają:

- Wiesz, że te kurwy z PO chcą odebrać mi moją em-szesnastkę?
- Pierdolisz?
- Nie pierdolę. Czytałem dzisiaj na wp.pl, że szykują projekt ustawy czy coś.
- Nic tylko ujebać im łby i krew na ich potomstwo!
 

Danjou

Król Akapu.
370
944
Jak miałem kilka lat (a mam prawie 30) to powiedziałem Babce, że jak dorosnę tym co Nas okradli głowy pourywam. Na zwrot dobrowolny już nawet mój Ojciec nie liczy.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Wyborcza:

Europa rozwijała się przez kilka dekad na kredyt, zwiększając zadłużenie. Przywileje socjalne czyniły życie bardziej bezpiecznym i przyjemnym, ale ich koszt staje się nie do udźwignięcia. Coraz mniejsza liczba pracujących musi utrzymywać coraz większą grupę ludzi odchodzących z rynku pracy. Państwo dobrobytu w dotychczasowym kształcie jest nie do utrzymania.

A teraz zacytuję Davile:

Nikogo nie interesuje nigdy to, co mówi reakcjonista. Ani wtedy, kiedy to mówi, bo wówczas wydaje się to absurdalne; ani po latach, bo wówczas wydaje się to oczywiste.

Wstawcie w miejsce "reakcjonisty" libertarianina.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Problem jest taki, że te gnoje jedną śrubę dokręcą inną poluzują, po to by potem dalej dokręcać.
Jeśli ten zasrany mainstream nie chce sobie zmienić narodu, to trzeba... :p
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Bohaterem artu jest Thomas di Lorenzo, więc antypaństwowa i antylewacka retoryka nie zaskakuje. Co najwyżej zaskakuje fakt, że mainstreamowa gazeta publikuje takie teksty.
 

Smok

Zradykalizowany
150
64
Coś jest na rzeczy. Z jednej strony takie artykuły, z drugiej na czele Tusk z Pawlakiem zaczęli przebąkiwać, że na system emerytalny nie ma co liczyć. Jak nic jedni z drugimi przygotowują grunt, by w końcu stwierdzić, że taki system nie miał prawa się sprawdzić. I CO NAM ZROBICIE?
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Też mnie to wkurwia. Rządzące psy mają olbrzymie wpływy, mogą za wczasów tak się ustawić, że wyjdą bez szwanku i jeszcze się okaże, że "mówili o tym od lat i ostrzegali". Oni powinni brodzić we własnej krwi. Dopóki nie powróci przekonanie, że państwo zrodziło się z agresji i działa poprzez agresję, dopóty ci podludzie będą bezkarni.
 
Do góry Bottom