Libertariańskie przypały ....

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Biedne chore dzieci, zwierzątka oraz broń to testy ostateczne dla kogoś, kto mówi, że jest libem. Ktoś nie przejdzie jednego z nich, to jest praktycznie lewakiem.
To już mamy dobry scenariusz na ceremonię libowego przejścia. Na oczach dziecka zastrzel zwierzątko i każ mu wyjeść jego wnętrzności. Co bardziej oryginalni mogą zastrzelić dziecko i kazać zwierzątku wyjeść jego wnętrzności.

Całość oceniać będzie brutalistyczne jury wystawiające ocenę za styl. Z humanitariańską swołoczą nie można się cackać, bo zacznie sobie wymyślać jakieś fobiczne, kulturowe zezwolenia.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
To już mamy dobry scenariusz na ceremonię libowego przejścia. Na oczach dziecka zastrzel zwierzątko i każ mu wyjeść jego wnętrzności. Co bardziej oryginalni mogą zastrzelić dziecko i kazać zwierzątku wyjeść jego wnętrzności.
A co jak ktoś zabije zwierzątko i dziecko i zje ich wnętrzności?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
A co jak ktoś zabije zwierzątko i dziecko i zje ich wnętrzności?

1aa02b40c1ec7ae721bb453233e0fd12.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jeszcze to wszystko obowiązkowo powinno się popić bimbrem >80%, po czym głośno wyryczeć słowo "kurwa!"
 
D

Deleted member 427

Guest
Trigger, to nie jest blog libertariański, to jest jakieś ciężkie pojebaństwo. Co ja tam czytam w komentarzach - niektórzy już wdrożyli ten system u siebie w chorych łbach:

Yes, imagine a system in which you had to hide your pregnancy and give birth in secret in order to avoid having your child seized. Then you would have to raise that baby in secret. You would not be able to send them to school because the school would ask for your parenting license. You could not taken them to a hospital, because you would risk having them taken away there too.
 

Hitch

3 220
4 872
Ja też się sprzeciwiam państwowej karze śmierci. Mścić się może pokrzywdzony, nie świniojeb za moje pieniądze, w sprawach, z którymi nie mam żadnego związku.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Stefan kontynuuje swoją batalię przeciwko kobietom - obwinia ex-żony za śmierć Robina Williamsa, a na koniec rozpłakuje się na zawołanie niczym pierwszorzędna drama queen (wkleiłem odpowiedni fragment).



Ja rozumiem, że wszyscy mamy aspergera, ale odpały Stefana biją nas na głowę.
 
Ostatnia edycja:
P

Przemysław Pintal

Guest
Zapoznałem się z krytyką Stefana. Jest on oskarżany o tworzenie kultu, główny powód to tzw. defooing czyli nakłanianie do zerwania wszelkich kontaktów z rodziną, jeśli ktoś jest etatystą albo wierzy w boga. Biorąc pod uwagę, że większość ludzi taka jest... Oczywiście jest to tylko fragment jego działalności, ale bardzo rzutuje bo jest ikoną libertarianizmu. Proponuję odciąć się od niego i go na ogół nie bronić gdzieś na zewnątrz.

http://www.molyneuxrevealed.com/
http://www.fdrliberated.com/
http://ancaps.super-forum.net/t4794p108-molyneux-cult-watch#11052 - i cały ten temat.

Z tego co się orientuję, to na forum jego radia, wszelka krytyka jest banowana. Facet zrobił z tego biznes, nie ma w tym nic złego, ale nie w taki sposób.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 427

Guest
Przed zdiagnozowaniem nowotworu Stefan też się tak zachowywał?

Co to libertariańskich obciachów - dla mnie stronka moraine (morona?) na fejsie, to w sumie przypał. Od czasu do czasu można tam znaleźć dobre newsy, ale ogólnie zawalona jest bezmózgimi memami i nastawiona na powielanie urban legends dla początkujących kuców (cytaty z Taczerowej i inny syf).
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Nie co bronić Stefana, ale też specjalnie się odcinać też nie widzę potrzeby. On ma bardzo dobre libertariańskie wystąpienia. Niestety, cało to pozostałe gówno (filozofia, psychologia, "truth about") zdaje się teraz zaczyna dominować i chyba zostanie on olany, bo nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie przetrawić tej całej treści, którą produkuje. Poza garstką wyznawców. No, ale kto nie chciałby mieć swojej sekty...
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Mój ulubiony libertariański gej - lengthyounarther nagrał niedawno satyrę na Molyneuxa. Końcówka szczególnie trafna:

 
Do góry Bottom