1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Libertariańskie przypały ....

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Trigger Happy, 30 Lipiec 2014.

1. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    806
    Co te krwawiące z serca libertariany w Murice ....

http://bleedingheartlibertarians.com/2014/07/libertarianism-and-parental-licensing/

Co to kurwa jest ? Libertarianie dla Obamy ? Libertarianizm z ludzką twarzą ?

Till i pikol lubią to.
  2. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 592
    Biedne chore dzieci, zwierzątka oraz broń to testy ostateczne dla kogoś, kto mówi, że jest libem. Ktoś nie przejdzie jednego z nich, to jest praktycznie lewakiem.

3. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 586
  4. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 928
    To już mamy dobry scenariusz na ceremonię libowego przejścia. Na oczach dziecka zastrzel zwierzątko i każ mu wyjeść jego wnętrzności. Co bardziej oryginalni mogą zastrzelić dziecko i kazać zwierzątku wyjeść jego wnętrzności.

Całość oceniać będzie brutalistyczne jury wystawiające ocenę za styl. Z humanitariańską swołoczą nie można się cackać, bo zacznie sobie wymyślać jakieś fobiczne, kulturowe zezwolenia.

5. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 281
    A co jak ktoś zabije zwierzątko i dziecko i zje ich wnętrzności?

6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 810

7. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 928
    To zapewnia sobie miejsce wśród brutalistycznego jury.

8. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 248
    Jeszcze to wszystko obowiązkowo powinno się popić bimbrem >80%, po czym głośno wyryczeć słowo "kurwa!"

Filip lubi to.
  9. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 786
    Trigger, to nie jest blog libertariański, to jest jakieś ciężkie pojebaństwo. Co ja tam czytam w komentarzach - niektórzy już wdrożyli ten system u siebie w chorych łbach:

Yes, imagine a system in which you had to hide your pregnancy and give birth in secret in order to avoid having your child seized. Then you would have to raise that baby in secret. You would not be able to send them to school because the school would ask for your parenting license. You could not taken them to a hospital, because you would risk having them taken away there too.

10. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 358
    Ja też się sprzeciwiam państwowej karze śmierci. Mścić się może pokrzywdzony, nie świniojeb za moje pieniądze, w sprawach, z którymi nie mam żadnego związku.

11. pikol

Polubienia:
    1 586
    Cały libertariański mainstream w USA sprzeciwia się karze śmierci, np. Ron Paul. Libertarian Party zrobiła z tego jeden z podstawowych punktów swojego programu. Jakby chodziło tylko o państwową karę śmierci to rozumiem, ale wątpię, by humanitaryści popierali mszczenie krzywd.

12. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 704
    kara śmierci jest zbyt humanitarna...

Lancaster, Jaranek i Tralalala lubią to.
  13. pikol

Polubienia:
    1 586
    kr2y510 lubi to.
  14. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 199
    Stefan kontynuuje swoją batalię przeciwko kobietom - obwinia ex-żony za śmierć Robina Williamsa, a na koniec rozpłakuje się na zawołanie niczym pierwszorzędna drama queen (wkleiłem odpowiedni fragment).

Ja rozumiem, że wszyscy mamy aspergera, ale odpały Stefana biją nas na głowę.

Ostatnia edycja: 13 Sierpień 2014
    father Tucker i Gie lubią to.
  15. Zapoznałem się z krytyką Stefana. Jest on oskarżany o tworzenie kultu, główny powód to tzw. defooing czyli nakłanianie do zerwania wszelkich kontaktów z rodziną, jeśli ktoś jest etatystą albo wierzy w boga. Biorąc pod uwagę, że większość ludzi taka jest... Oczywiście jest to tylko fragment jego działalności, ale bardzo rzutuje bo jest ikoną libertarianizmu. Proponuję odciąć się od niego i go na ogół nie bronić gdzieś na zewnątrz.

http://www.molyneuxrevealed.com/
    http://www.fdrliberated.com/
    http://ancaps.super-forum.net/t4794p108-molyneux-cult-watch#11052 - i cały ten temat.

Z tego co się orientuję, to na forum jego radia, wszelka krytyka jest banowana. Facet zrobił z tego biznes, nie ma w tym nic złego, ale nie w taki sposób.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 Sierpień 2014
  16. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 786
    Przed zdiagnozowaniem nowotworu Stefan też się tak zachowywał?

Co to libertariańskich obciachów - dla mnie stronka moraine (morona?) na fejsie, to w sumie przypał. Od czasu do czasu można tam znaleźć dobre newsy, ale ogólnie zawalona jest bezmózgimi memami i nastawiona na powielanie urban legends dla początkujących kuców (cytaty z Taczerowej i inny syf).

T.M., military, Gie oraz 1 użytkownik lubi to.
  17. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 810
    Nie co bronić Stefana, ale też specjalnie się odcinać też nie widzę potrzeby. On ma bardzo dobre libertariańskie wystąpienia. Niestety, cało to pozostałe gówno (filozofia, psychologia, "truth about") zdaje się teraz zaczyna dominować i chyba zostanie on olany, bo nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie przetrawić tej całej treści, którą produkuje. Poza garstką wyznawców. No, ale kto nie chciałby mieć swojej sekty...

T.M., luke27 i pampalini lubią to.
  18. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 199
    Mój ulubiony libertariański gej - lengthyounarther nagrał niedawno satyrę na Molyneuxa. Końcówka szczególnie trafna:

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.